Apartamenty i domy wakacyjne w Olsztynie

Olszyn to nazwa największego miasta i głównego ośrodka regionu Warmii i Mazur. Miejscowość położona jest w północno-wschodniej Polsce (przy okazji sprawdźcie co przygotowaliśmy dla Was w ofercie „domy wakacyjne Polska”), na terenie Pojezierza Olsztyńskiego. Przez Olsztyn przepływają  cztery rzeki, a w granicach miasta znajduje się aż piętnaście jezior. Do tego, miasto graniczy z Puszczą Napiwodzko-Ramucką, a okolica usiana jest zielonymi pagórkami I wzniesieniami. Oprócz naturalnych aspektów, Olsztyn może poszczycić się bogatą historią, a jak zbierze się wszystkie jego atuty razem, to okazuje się, że to jedno z najlepszych miejsc na wypoczynek. Zdanie to podziela tysiące odwiedzających, stad tez i spore zainteresowanie usługą „noclegi Olsztyn”.

Wybór zakwaterowania w Olsztynie to świetna opcja na wakacje na Mazurach. Można tu połączyć wypoczynek nad wodą z aktywnym zwiedzaniem oraz urlopem pośród natury. Z kolei pagórkowata okolica, zachęca do uprawiania rekreacji, jak np. jazda na rowerze czy trekking. Wybierając kwaterę wakacyjną z katalogu „noclegi Olsztyn” zyskacie możliwość połączenia wakacji w mieście z wypoczynkiem z dala od miejskich zabudowań. Także, wypoczywa się tu zgodnie z dewizą: dla każdego coś miłego. Nie zastanawiajcie się więc ani chwili dłużej – rezerwujcie domki na Mazurach, a długo wyczekiwane, wymarzone wakacje staną się faktem!

 

noclegi olsztyn

Popularne domy wakacyjne w Olsztyn

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Olsztyn

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Olsztyn

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Olsztyn

Loading...

Domy i apartamenty wakacyjne z oferty „noclegi Olsztyn”

Planując wakacyjny wypoczynek, warto wcześniej wybrać odpowiednią kwaterę. Obiekt taki, nie tylko powinien wam zapewnić godziwy nocleg, ale i zapewnić komfortowe warunki relaksu za dnia (np. w przypadku złej pogody). Takie właśnie warunki proponują Wam nasze domy i apartamenty wakacyjne w Olsztynie. Wybierając kwaterę z naszego katalogu, zyskacie nie tylko godne warunki relaksu, ale i prywatność, ponieważ wszystkie obiekty wakacyjne z oferty „noclegi Olsztyn” są jednostkami mieszkalnymi, które w całości są wynajmowane tylko Wam. Poza tym, nasze obiekty na wakacje w Polsce są kompletnie urządzone i wyposażone we wszelkie udogodnienia, które są niezbędne w codziennym użytkowaniu. Dotyczy to również kuchni (lub aneksu kuchennego), w której można przygotowywać posiłki po ekscytującym dniu. Zapraszamy!

 

noclegi olsztyn

Aktywne wakacje na łonie natury w Olsztynie

Olsztyn to świetne miejsce, aby spędzić czas w naturalnym otoczeniu. Z miasta startują liczne szlaki turystyczne, które prowadzą przez lasy, torfowiska, wąwozy i torfowiska. Spacer takimi trasami to ciekawa lekcja przyrody, ale i możliwość oddechu od zatłoczonych i głośnych miast. Wypoczywać aktywnie można tu również na rowerze, quadzie czy próbując swoich sil w jeździectwie. Z kolei pagórkowata okolica miasta pozwoli Wam na intensywną pracę mięśni oraz przyjemny i zdrowy wysiłek. Wybierając obiekt z oferty „noclegi Olsztyn” możecie także wypocząć nad wodą lub wybrać się na spływ kajakowy. Możecie również wypocząć w zielonym ogrodzie Waszego domu wakacyjnego lub np. wynająć dom z basenem. Zapraszamy!

 

noclegi olsztyn

Ciekawe miejsca w Olsztynie

Spędzając wakacje w Olsztynie, koniecznie sprawdźcie jakie atrakcje ma do zaoferowania. Wśród nich warto wyróżnić:

  1. Muzeum Warmii i Mazur;

  2. Dom „Gazety Olsztyńskiej”;

  3. Planetarium oraz Obserwatorium Astronomiczne – może właśnie wybór domku lub mieszkania z katalogu „noclegi Olsztyn” sprawi, ze astronomia będzie waszym nowym hobby;

  4. Gotycki Zamek z XIV wieku;

  5. Konkatedra św. Jakuba;

  6. Stary Ratusz;

  7. Mury miejskie z Bramą Wysoką.

Tych miejsc jest oczywiście znacznie więcej, dlatego też, decydując się na ofertę „Mazury domki”, zaopatrzcie się w przewodnik, aby nie stracić jakiejś ciekawostki. Jeszcze raz – zapraszamy!