Wieprz wita

Wieprz to nazwa niewielkiej wsi, która położona jest pośród mazurskich jezior, w północnej Polsce (przy okazji, sprawdźcie naszą, pełną ofertę krajową – szczegóły znajdziecie w katalogu „domy wakacyjne Polska”). Wieprz znajduje się w pobliżu słynnego akwenu Jeziorak, a jego okolica pełna jest pól, łąk i lasów. Wioska jest osadą o długim rodowodzie, gdyż pierwsze wzmianki o niej pochodzą z XIV wieku, w pobliżu odkryto ślady osadnictwa z czasów sprzed naszej ery.

Kto powinien skorzystać z okazji i zamieszkać w naszym domku wakacyjnym w Wieprzu? Każdy, kto ceni sobie zaciszną atmosferę, bliskość natury i możliwość spędzenia aktywnego wypoczynku na wodzie oraz na lądzie. W Wieprzu można spędzić prawdziwie odprężające wakacje, a przy okazji, odkryć ciekawostki ukryte pomiędzy jeziorami i lasami. Urlop w tej osadzie to również świetna okazja na wakacje na wsi oraz na łonie natury. Dlatego też, zachęcamy Was do zapoznania się z ofertą „Mazury domki i apartamenty” w Wieprzu, a następnie do rezerwacji kwatery na niezapomniane wakacje.

 

Wieprz

Domy wakacyjne w Wieprzu

Zainteresowani wypoczynkiem w tej części Mazur? Koniecznie sprawdźcie nasze domki i apartamenty wakacyjne. Kwatery NOVASOL zapewnią Wam nie tylko miłe chwile w gronie najbliższych, ale i komfortowe warunki wypoczynku w prywatnej atmosferze. Skąd ta pewność? Otóż wszystkie nasze obiekty wakacyjne zostały przez nas osobiście sprawdzone, także opisy i fotografie na stronie przedstawiają to, co zastaniecie na miejscu. Poza tym, nasze kwatery na wakacje w Polsce są samodzielnymi jednostkami mieszkalnymi, co oznacza, że tylko Wy macie do nich dostęp podczas trwania najmu. Oprócz tego, domy wakacyjne w Wieprzu są kompletnie wyposażone oraz zapewniają dostęp do niezbędnych mediów. Całość, oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach, dlatego nie pozostaje Wam już nic innego niż zarezerwowanie kwatery na cudowne wakacje już dziś!

 

Wieprz

Różnorodność kwater w Wieprzu

Nasze domki wakacyjne w Wieprzu są bardzo zróżnicowane. Dzięki temu, może być Wam łatwiej znaleźć obiekt dopasowany do Waszych potrzeb lub specjalnych życzeń. Podczas przeglądania oferty, spotkacie tu kwatery takie jak:

  1. Domy z basenem – najpopularniejsze domki wakacyjne, w których możecie korzystać z prywatnego akwenu;

  2. Domy na łonie natury – kwatery ulokowane pośród zielonych krajobrazów – w sam raz na wypoczynek z dala od miast;

  3. Domy nad jeziorem – bardzo często są wyposażone w łodzie (szczegóły znajdziecie w opisach obiektów);

  4. Domy dla wędkarzy – kwatery ze specjalnymi udogodnieniami dla miłośników wędkarstwa;

  5. Domy przyjazne dzieciom – kwatery z atrakcjami dla najmłodszych Gości;

  6. Domy akceptujące zwierzęta – w tych domkach, możecie spędzić wspólne wakacje z psem, kotem lub innym domowym pupilem.

Zapraszamy!

 

Wieprz

Wakacje w Wieprzu

Niezależnie od tego, jak spędzacie swój czas wolny, w Wieprzu nie będziecie się nudzić. Już sama lokalizacja osady sprzyja przygodom oraz rozlicznym aktywnościom na świeżym powietrzu. Jeziorak to jeden z większych akwenów w kraju, a dzięki kanałom, połączony jest z innymi jeziorami, a nawet Mierzeją Wiślaną – daje to mnóstwo okazji na rozmaite rejsy lub przeprawy kajakiem. Oprócz tego, wybierając domki na Mazurach, możecie do woli plażować, wędrować po lasach i Parkach Przyrodniczych oraz zwiedzać ciekawe miasta w okolicy, jak np. Iława, Malbork, Ostróda czy Olsztyn. Oczywiście, możecie cały pobyt w domu wakacyjnym w Wieprzu przeleżeć w hamaku lub na leżaku nad basenem – z NOVASOL wypoczywacie bowiem tak jak sobie wymarzycie. Zatem w drogę!