Domki wakacyjne w Rusi Małej

Ta nietypowa dość nazwa dotyczy niewielkiej wioski o charakterze letniskowym. Wioska ta, położona jest w okolicy Ostródy, w zachodniej części regionu Warmii Mazur, w północnej Polsce (zainteresowanych całą ofertą krajową, zapraszamy do zapoznania się z katalogiem „domy wakacyjne Polska”). Ruś Mała znajduje się w bardzo malowniczej lokalizacji, na którą składają się lasy sosnowe oraz liczne jeziora, które są ze sobą połączone kanałami rzecznymi. Atutem położenia Rusi Małej jest również bliskość Rezerwatu Sosny Taborskiej, długowiecznych drzew służących dawniej do budowy masztów żaglowców.

Noclegi w Rusi Małej to propozycja dla każdego, kto szuka ciekawego miejsca gwarantującego naturalne krajobrazy oraz możliwość aktywnego spędzania czasu. Zgodnie z zasadą „dla każdego coś miłego” – amatorzy różnych sportów znajdą tu mnóstwo okazji do ich uprawiania, z kolei miłośnicy relaksu i wypoczynku w pozycji poziomej – chętnie skorzystają z piaszczystych plaż jezior. Urlop w Rusi Małej polecany jest również wszystkim tym, którzy, podczas wymarzonych wakacji, pragną odetchnąć od ścisku i hałasu wielkich miast oraz połechtać zmysły naturalnymi bodźcami. Miejsce to, jest także popularne wśród wędkarzy, którzy w różnych pobliskich akwenach, mogą liczyć na obfite połowy. Jeśli więc, Ruś Mała jest tym czego szukacie, rezerwujcie obiekty z oferty „Mazury domki” na swoje niezapomniane wakacje!

 

Domki wakacyjne w Rusi Małej

Popularne domy wakacyjne w Rus Mala

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Rus Mala

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Rus Mala

Loading...

Domki wakacyjne w Rusi Małej

Znaleźliście już swój wakacyjny raj, pozwólcie zatem, że NOVASOL zaoferuje Wam swoje obiekty wakacyjne, które zapewnią Wam przyjemne noclegi, a nawet wiele więcej. W Rusi Małej znajdziecie bowiem tylko kwatery wakacyjne, które sami wcześniej sprawdziliśmy - nie jesteśmy typową wyszukiwarką noclegów, na którą każdy może wrzucać co zechce. Wszystkie domki i apartamenty na wakacje w Polsce zostały dokładnie przetestowane, to my wykonaliśmy ich zdjęcia oraz opisy. Dzięki temu, możecie mieć pewność, że po przyjechaniu na miejsce, otrzymacie dokładnie to co wybraliście.

Wyjątkowość naszej oferty w Rusi Małej to również wiele innych atutów. Otóż, wszystkie kwatery widoczne na stronie muszą spełniać kilka podstawowych punktów. Dlatego też, u nas, znajdziecie tylko samodzielne domki i apartamenty wakacyjne, które są całkowicie wyposażone oraz gwarantują dostęp do niezbędnych mediów. Oprócz tego, każdy obiekt w Rusi Małej posiada kuchnię (lub aneks kuchenny), łazienkę, a także zapewnia prywatność i dyskrecję. Do tego oferuje bezpieczeństwo, komfortowe warunki oraz przyjazną kieszeni cenę. Jeśli jednak macie jeszcze jakieś wątpliwości lub zapytania, zachęcamy do kontaktu z nami. Oprócz odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania, pomożemy wybrać obiekt marzeń, jak np. dom z basenem, dom z ogrodem, dom z sauną lub kwaterę z dodatkiem, bez którego nie wyobrażacie sobie urlopu. Zapraszamy!

 

Domki wakacyjne w Rusi Małej

Wakacje w Rusi Małej

Jeśli planujecie wakacje na łonie natury – nie mogliście lepiej trafić. W Rusi Małej czeka na Was ogrom możliwości. Pierwsza atrakcja z brzegu - Jezioro Puzy, które jest wyposażone w pomosty i piaszczyste plaże. Na wodach jeziora można spróbować swoich sił w kajakarstwie. Co ważne, sieć połączeń między jeziorami pozwala na całodzienne spływy po różnych akwenach. Wybór katalogu „domki na Mazurach” to także okazja do pieszych wędrówek wzdłuż brzegów jezior, po szlakach turystycznych oraz lasach. Miłośnicy mocniejszych wrażeń, mogą spróbować swoich sił w sportach motorowych lub wybrać się do stadniny koni. Polecamy także wizytę w Ostródzie, Olsztynie i innych miastach regionu. Jeszcze raz – zapraszamy!