Zapraszamy do Kruklanek

Kruklanki to urocza miejscowość wypoczynkowa położona nad rzeką Sapiną, w północno-wschodniej części naszego kraju (zerknijcie także do pełnej oferty krajowej, którą znajdziecie pod hasłem „domy wakacyjne Polska”). W obrębie granic osady znajduje się również jezioro Gołdapino, a całość otoczona jest polami, łąkami, jeziorami oraz gęstymi lasami – nic więc dziwnego, że sporym zainteresowaniem cieszy się, wśród turystów, oferta ”Kruklanki domki i apartamenty wakacyjne”. Kruklanki to miejscowość o bogatej historii, a wśród ciekawych wydarzeń, które miały tu miejsce, można wyróżnić upadek meteorytu w 2001 roku.

Urlop w Kruklankach to propozycja dla miłośników aktywnego spędzania czasu oraz wypoczynku na łonie natury. Pofałdowany teren, liczne jeziora, bliskość Wielkich Jezior Mazurskich, rozległe lasy – to największe atuty Kruklanek i jej okolicy. Jeśli więc planujecie wakacje na szlaku turystycznym, rowerze lub w kajaku – kwatery wakacyjne z katalogu „Kruklanki domki” będą idealnym wyborem. Dlatego też, rezerwujcie domki na Mazurach czym prędzej, a niezapomniane wakacje będą na wyciągnięcie ręki.

 

Kruklanki domki

Domy i apartamenty w Kruklankach

Wybór odpowiedniego miejsca noclegowego to jedna z najważniejszych decyzji, które wpływają na poziom satysfakcji z urlopu. Dlatego też, sprawdźcie domki i mieszkania wakacyjne z naszej oferty. Znajdziecie w niej tylko obiekty, które są w pełni samodzielne, kompletnie wyposażone, komfortowo urządzone oraz zapewniają prywatność, przyjemne warunki pobytu oraz bezpieczeństwo. Możemy Wam to zagwarantować, ponieważ wszystkie kwatery z katalogu „Kruklanki domki” zostały przez nas osobiście sprawdzone – wszystko to po to, aby Wasze wakacje w Polsce były jak najbardziej udane i wspominane latami. Na koniec ostatnia zachęta, a mianowicie atrakcyjne ceny i całoroczna dostępność naszych kwater. Zapraszamy!

 

Kruklanki domki

Specjalne kwatery z oferty „Kruklanki domki”

W naszej ofercie, każdy znajdzie dom lub apartament dopasowany do jego potrzeb. Proponujemy Wam zarówno wielkie domy dla grup, jak i przyjemne mieszkania dla dwojga, obiekty położone w centrach miasteczek oraz na skraju lasów czy nad jeziorem, obiekty luksusowe oraz kwatery idealne na noclegi. W katalogu „Kruklanki domki” znajdziecie także kwatery specjalne, które są wyposażone w dodatkowe atrakcje lub udogodnienia. Wśród nich, czekają na Was m.in. domy z basenem, domy akceptujące zwierzęta, obiekty do wynajęcia na weekend, domy przyjazne dzieciom, domy z ogrodem i wiele innych kwater. Zapraszamy!

 

Kruklanki domki

Wakacje w Kruklankach

W Kruklankach i okolicy, czeka na Was mnóstwo atrakcji i ciekawych propozycji na spędzenie wolnego czasu. Dlatego też, kiedy już w pełni wypoczniecie i zregenerujecie siły witalne, sprawdźcie inne formy wypoczynku. Wśród nich znajdziecie m.in.:

  • Udział w spływie kajakowym – rzeka Sapina przepływa przez jeziora, także przeprawa nią będzie nie lada atrakcją;

  • Uprawianie sportów wodnych – nad jeziorem Gołdapino znajdziecie wypożyczalnie sprzętu wodnego, dzięki któremu możecie uprawiać żeglarstwo, kajakarstwo czy wyruszyć w rejs rowerem wodnym lub łodzią wiosłową.

  • Podziwianie zabytków – rezerwując obiekty z oferty „Kruklanki domki”, poznacie m.in. kościół z XVIII wieku oraz dwie cerkwie.

  • Spacerowanie po lasach – wybór kwatery z katalogu „Mazury domki” to nie tylko rekreacja na wodą. W okolicy znajdziecie pełno łąk, lasów i morenowych wzniesień, przez które prowadzą atrakcyjne szlaki turystyczne. Zawitajcie również do zagrody żubrów, która jest jedną z tutejszych atrakcji.

  • Wyprawa nad Wielkie Jeziora Mazurskie – odkryjcie ich piękno zarówno od strony lądu, jak i wody.

  • Kolarstwo i jeździectwo – na specjalnych trasach możecie spróbować swoich sił w tych aktywnościach.