Domki i apartamenty wakacyjne w Piszu

Pisz noclegi

Domki i apartamenty wakacyjne w Piszu

Pisz to nazwa sporego ośrodka miejskiego, który położony jest w południowej części regionu Mazury, w północnej części Polski (z kolei pełną krajową ofertę, znajdziecie w katalogu „domy wakacyjne Polska”). Miasto umiejscowione jest nad długim jeziorem Roś, z którego wypływy, przepływająca przez miasto, rzeka Pisa – stąd też pochodzi nazwa miasta. Miasto otoczone jest gęstą i piękną Puszczą Piską, co, w połączeniu z atrakcyjnym położeniem, sprawia, że w ruchu turystycznym jest spore zainteresowanie miastem Pisz i ofertą „Pisz noclegi”.

Powyższy, krótki opis, nie pozostawia złudzeń, kto powinien wybrać się na urlop do miejscowości Pisz. Jeśli więc jesteście pasjonatami wypoczynku nad wodą oraz na łonie natury, a także szukacie miejsca, w którym wypoczniecie z dala od hałasu i spalin generowanych przez duże miasta – Pisz, a także oferta „Pisz noclegi”, będą dla Was świetnym wyborem na idealne wakacje. Warto również dodać, że w Piszu znajdziecie także mnóstwo, zabytków, atrakcji, ciekawych miejsc, a także bogatą i zróżnicowaną gastronomię. Dlatego też, jeśli zbierzecie wszystkie jego atuty, nie pozostanie Wam nic więcej, niż zarezerwować domki na Mazurach i odliczać czas do wymarzonych wakacji!

 

Popularne domy wakacyjne w Pisz

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Pisz

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Pisz

Loading...

Oferta „Pisz noclegi” na wakacje w prywatnej atmosferze

Aby Wasz urlop był naprawdę udany, musi się na to złożyć kilka elementów. Jednym z nich, na pewno, jest miejsce, w którym można spokojnie odpocząć i przenocować. I właśnie NOVASOL ma dla Was idealne rozwiązanie, a mianowicie domki i apartamenty wakacyjne. Skorzystać z naszych obiektów powinny osoby, które nie lubią hotelowego ścisku i hałasów, ale nie tylko. Tak naprawdę, nasze kwatery na wakacje w Polsce to świetna opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort, bezpieczeństwo oraz prywatność. Nasze obiekty z oferty „Pisz noclegi” wszystkie te cechy posiadają, a dodatkowo zapewniają pełne wyposażenie (w tym kuchnię lub aneks kuchenny) oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy!

 

Pisz noclegi

Wakacje nad wodą w Piszu

Miasto Pisz, z racji swojego położenia, to świetne miejsce na urlop nad wodą. Nad jeziorem Roś czeka na Was, świetnie przygotowane, kąpielisko z trzema strefami do pływania (dla dzieci, nieumiejących pływać oraz umiejących pływać). Na kąpielisku są również pomosty, molo i wypożyczalnia sprzętu wodnego. Poza tym, decydując się ofertę „Pisz noclegi”, będziecie mogli udać się, kajakiem lub łódką wiosłową, w niezapomniany rejs po jeziorze o nieregularnym i długim kształcie. Gdyby jednak jezioro Roś nie stanowiło dla Was wyzwania, to pamiętajcie, że mieszkacie w kwaterze z katalogu „Mazury domki”, a więc w okolicy czekają na Was inne, mniejsze lub większe, akweny. Jesteście wszakże w Krainie Tysiąca Jezior!

 

Pisz noclegi

Atrakcje w Piszu i okolicy

Katalog „Pisz noclegi” to nie tylko propozycja urlopu na plaży i w wodzie. W mieście i jego okolicy, czeka na Was mnóstwo ciekawych miejsc, jak np.:

  • Dom Królewski – barokowe domostwo z XVIII wieku;

  • Neogotycki Ratusz – w nim mieści się Muzeum Ziemi Piskiej;

  • Kamienna Baba – zjawiskowy obelisk;

  • Ruiny Zamku Krzyżackiego;

  • Kościół św. Jana Chrzciciela.

Polecamy Wam również wybrać się w rejs po Pisie – odbywa się on zabytkowym statkiem „Smętek”. Poza tym, wybierając domki na Mazurach, możecie poznać również takie ciekawe miejsca jak osada Galindia, Park Dzikich Zwierząt, Park Rozrywki Mazurlandia oraz wiele innych atrakcji. Jeszcze raz – zapraszamy!