Torrevieja - domy wakacyjne

Torrevieja

Torrevieja - domy wakacyjne

Torrevieja to niewielkie miasteczko na wybrzeżu Costa Blanca. Położone ok. 50 km od Alicante. Śródziemnomorski klimat, 2 laguny tworzące park natury oraz dużo atrakcji, to właśnie wizytówki miasteczka. Okolicę zwiedzać można rowerem lub konno, stworzono w tym celu specjalne trasy. W miasteczku znajduje się port jachtowy. Istnieje możliwość uprawiania sportów wodnych, działa tu klub nurkowy i park wodny „Aquopolis”. W pobliżu jest także plaża dla naturystów. Wśród atrakcji znaleźć można też kasyno, klub gry bingo i cotygodniowe jarmarki. Miłośnicy golfa mogą liczyć na grę na 18– dołkowym polu, a lubiący życie nocne chętnie wybiorą się do jednej z wielu dyskotek, restauracji czy winiarni. Aby być blisko tych atrakcji wystarczy zarezerwować dom lub apartament wakacyjny w Hiszpanii.

Popularne domy wakacyjne w Torrevieja

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Torrevieja

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Torrevieja

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Torrevieja

Loading...

Torrevieja - punkt wypadowy

Torrevieja przede wszystkim słynie z przepięknego wybrzeża i wspaniałych piaszczystych plaż. Wyjeżdżając z miasta na północ w kierunku Alicante, natknąć się można na kilometry szerokich, piaszczystych plaż. Wokół słonych lagun stworzone zostały trasy rowerowe i spacerowe. Słone laguny to także rezerwat przyrody, gdzie można obserwować dzikie ptactwo, charakterystyczne dla tego regionu. Torrevieja to doskonała destynacja na urlop na Costa Blanca.

Torrevieja

Indywidualne wakacje w całej Europie

NOVASOL zaprasza Państwa do skorzystania z naszej oferty domów wakacyjnych, nie tylko w Hiszpanii, ale również w całej Europie. Dysponujemy bardzo szeroką ofertą domów i apartamentów wakacyjnych solidnie przygotowanych na Państwa wakacje. Mamy ponad 40- letnie doświadczenie w wynajmie apartamentów na wakacje. Za każdym razem staramy się, aby Państwa wakacje były niezapomniane. Mamy bazę domów i apartamentów wakacyjnych w wymarzonych miejscach na wakacje. Dbamy o domy wakacyjne, aby spełniały Państwa oczekiwania. Każdy dom wakacyjny ma indywidualnego właściciela a wiec urządzane są one według ich uznania i gustu. Pozwoli to Państwu poznać prawdziwy lokalny klimat i zwyczaje wybranego miejsca. Oferta domów wakacyjnych NOVASOL ciągle się powiększa z uwagi na coraz większe zainteresowanie indywidualnym wynajmem. Rezerwacji domów wakacyjnych można dokonywać online o każdej porze. Sprawdźcie Państwo nas już dziś! Polecamy rezerwacje domu lub apartamentu na pełne wrażeń wakacje w Walencji.