Santa Pola - apartamenty wakacyjne

santa pola

Santa Pola - apartamenty wakacyjne

Spędź urlop w Santa Pola w słonecznej Hiszpanii, NOVASOL oferuje tutaj szeroką bazę domów i apartamentów do wynajęcia na wakacje w Hiszpanii.

Popularne domy wakacyjne w Santa Pola

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Santa Pola

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Santa Pola

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Santa Pola

Loading...

Domy wakacyjne w Santa Pola

Santa Pola to miejscowość turystyczna leżąca kilkanaście kilometrów na południe od Alicante na Costa Blanca w jej części południowej. Santa Pola to była rybacka wioska, która w przeciągu ostatnich kilkudziesięciu lat przekształciła się w znany ośrodek turystyczny w południowej części Costa Blanca. Santa Pola posiada świetne, piaszczyste plaże i fantastyczny klimat. Bliskość lotniska w Alicante i świetne połączenia komunikacyjne z innymi częściami Hiszpanii powodują iż Santa Pola z roku na rok staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem na wakacje w Walencji. NOVASOL wyszukała tutaj dla Państwa komfortowe domy i apartamenty na wakacje. Fantastyczne plaże, świetne zaplecze gastronomiczne w postaci centr handlowych i ogromnej ilości restauracji, barów i lokali gastronomicznych powoduje, iż z roku na rok coraz więcej rodzin decyduje się na spędzenie wczasów na Costa Blanca w tej miejscowości wakacyjnej. Santa Pola znajdą Państwo przepiękny zamek w centrum miasta, wybudowany w 1557 rok. Santa Pola to także jeden z największych rybackich portów w całej Hiszpanii, miasto posiada także przystań jachtową tzw. Marina. W centrum miasta leży Plaza de la Glorieta, plac, otoczony restauracjami, kafejkami, lodziarniami i przyjemnymi lokalami, idealnymi na spędzenie przyjemnego wieczoru w hiszpańskiej, swobodnej atmosferze.

Santa Pola

Indywidualne wakacje w całej Europie

NOVASOL posiada w całej Europie ok. 30 000 domów wakacyjnych do wynajęcia. Domy i apartamenty wakacyjne w Santa Pola i okolicy znane w Europie już od ponad 40 lat, staramy się, aby Państwa wakacje były niezapomniane i jedyne w swoim rodzaj. Domy wakacyjne są urządzone indywidualnie przez swoich właścicieli zgodnie z ich gustem i dzięki temu każdy z naszych domów wakacyjnych ma swój wyjątkowy charakter. Standard naszych domów i apartamentów wakacyjnych jest systematycznie przez nas kontrolowany i każdy dom wakacyjny został solidnie sprawdzony przez pracowników naszej firmy. NOVASOL wybiera najlepsze domy dla naszych klientów. Polecamy Państwu odwiedzenie domów wakacyjnych, aby mogli się Państwo przekonać, o jakości naszych usług. Za cel stawiamy sobie zadowolenie gości w naszych domach wakacyjnych. Zapraszamy na wakacje z NOVASOL!