Alicante - apartamenty wakacyjne

Alicante jest jednym z wielu przepięknych miejsc w Hiszpanii polecanym na wakacje. Z NOVASOL będą mieli Państwo okazję poznać kulturę i klimat tego regionu. Przygotowaliśmy dla Państwa domy i apartamenty wakacyjne do wynajęcia, wystarczy, się tylko spakować. Domy wakacyjne w Alicante stoją dla Państwa otworem.

alicante

Popularne domy wakacyjne w Alicante

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Alicante

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Alicante

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Alicante

Loading...

Domy wakacyjne w Alicante

Alicante położone jest w zatoce Costa Blanca - jednej z najpiękniejszych na hiszpańskim wybrzeżu. W Alicante znajduje się wiele miejsc zachęcających do odpoczynku i relaksu, a atmosferę temu sprzyjającą znajdziemy bez wątpienia na tutejszych plażach. Na niemal 15 kilometrach rozciągają się wspaniałe, piaszczyste plaże wprost zapraszające do kąpieli - tych morskich i tych słonecznych, oraz do nadmorskich spacerów. Na większości z nich powiewa Błękitna Flaga - możemy, więc być pewni, że plaże te zagwarantują nam optymalne warunki na wakacje na Costa Blanca - czystość, wysokiej, jakości wody i piasek oraz wszystkie niezbędne serwisy i udogodnienia.

alicante

Atrakcje na urlop w Alicante

Piaszczyste plaże rozpościerają się wzdłuż całego wybrzeża, najbardziej popularne plaże znajdują się w znanych ośrodkach turystycznych Denia, Benidorm, Calpe. Warto także poopalać się na plażach w Torrevieja, El Campelo, Santa Pola, Javea oraz Villajoyosa. Region poza piaszczystymi i słonecznymi plażami, ma o wiele więcej do zaoferowania. Znajdziemy tu także interesujące budowle i tradycyjne święta, świadczące o bogatej historii regionu. Dla miłośników aktywnego wypoczynku szeroka oferta sportów wodnych. Najciekawsze miejscowości w regionie to jego stolica – Alicante, a także: Elche, Denia, Benissa, Benidorm czy Torrevieja.

Indywidualny urlop w Europie

NOVASOL zaprasza Państwa do skorzystania z naszej oferty domów wakacyjnych, nie tylko w Alicante, ale również w całej Hiszpani i całej Europie. Dysponujemy szeroką i różnorodną ofertą domów i apartamentów wakacyjnych solidnie przygotowanych na Państwa wakacje. Mamy ponad 40- letnie doświadczenie w wynajmie apartamentów na wakacje. Za każdym razem staramy się, aby Państwa wakacje były niezapomniane. Mamy bazę domów i apartamentów wakacyjnych w wymarzonych miejscach na wakacje. Dbamy o domy wakacyjne, aby spełniały Państwa oczekiwania. Każdy dom wakacyjny ma indywidualnego właściciela a wiec urządzane są one według ich uznania i gustu. Pozwoli to Państwu poznać prawdziwy lokalny klimat i zwyczaje wybranego miejsca. Oferta domów wakacyjnych NOVASOL ciągle się powiększa z uwagi na coraz większe zainteresowanie indywidualnym wynajmem. Rezerwacji domów wakacyjnych można dokonywać online o każdej porze. Sprawdźcie Państwo nas już dziś! Polecamy rezerwacje domu lub apartamentu na wypoczynek w Walencji.