Altea - domy wakacyjne

Altea jest warta odwiedzenia, z NOVASOL mogą Państwo spokojnie zamieszkać w tej części Hiszpanii i poczuć klimat nadmorskiej miejscowości. W Hiszpanii jest wiele atrakcyjnych domków wakacyjnych. Znajdź dokładnie taki dom, który spełnia Twoje marzenia wakacyjne. Oferujemy domy wakacyjne w Altea i okolicy, na północny wschód od Alicante.

Altea

Popularne domy wakacyjne w Altea

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Altea

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Altea

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Altea

Loading...

Domy i apartamenty wakacyjne w Altea

Altea, dawna wioska mauryjska jest malowniczo położona na niewielkim wzgórzu, u wybrzeży Costa Blanca, około 60 km na północ od Alicante. To niewielkie miasteczko na wybrzeżu Costa Blanca, ok. 52 km na północny– wschód od Alicante, nie jest typową miejscowością letniskową, stąd jego niepowtarzalna atmosfera i urok. Miejscowość lubiana przez artystów i zamożniejszych Hiszpanów, szczyci się wieloma galeriami, muzeami oraz świetnym konserwatorium muzycznym. Miejsce na spokojny i relaksujący wypoczynek. W Hiszpanii jest wiele atrakcyjnych domów i apartamentów wakacyjnych. Z bogatej oferty NOVASOL mogą Państwo wybrać takie zakwaterowanie, które spełni Państwa wszystkie wakacyjne oczekiwania. Nasze kwatery wakacyjne będą doskonałym wyborem na wakacje w Walencji.

Altea

Indywidualne wakacje w Europie

W domu wakacyjnym NOVASOL spędzą Państwo cudowny urlop. Dzięki naszemu pośrednictwu mogą Państwo znaleźć dla siebie idealny dom wakacyjny. Decydując się na jeden z naszych domów lub apartamentów wakacyjnych w Hiszpanii, określają Państwo sami, jak dużo luksusu potrzebują Państwo podczas urlopu. W naszej ofercie znajdą Państwo proste, ale wygodne apartamenty wakacyjne, a także luksusowe domy wakacyjne ze wszelkimi udogodnieniami. Niezależnie jednak od tego, czy wybiorą Państwo prosty apartament czy luksusowy dom wakacyjny, to wybierając z oferty NOVASOL zakwaterowanie w Hiszpanii, wybierają Państwo zakwaterowanie swoich marzeń, które będzie idealnym punktem wyjściowym do niezapomnianych wakacji.