Calpe - apartamenty i domy wakacyjne

Calpe - miejscowość wypoczynkowa na wybrzeżu Costa Blanca, ok. 62 km na północny– wschód od Alicante, z pięknymi plażami oraz strefą hotelowo– gastronomiczną wzdłuż wybrzeża. Atrakcją miejscowości jest formacja skalna Peñón de Ifach, duże centrum sportów wodnych oraz liczne szlaki turystyczne w samej miejscowości jak i jej okolicach. Ośrodek dla osób lubiących zwiedzać i aktywnie spędzać czas, także dla rodzin z dziećmi. Dom wakacyjny w Calpe to doskonała baza wypadowa na Państwa wycieczki i wyprawy po Hiszpanii.

Calpe

Popularne domy wakacyjne w Calpe

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Calpe

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Calpe

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Calpe

Loading...

Domy wakacyjne w Calpe w obszarze La Marina Alta

Calpe to miasto jest pełne różnorakich atrakcji. Casa Nova – typowa fortyfikacja pochodząca z końca XVII w. zbudowana na planie prostokąta. Polecamy jej zobaczenie. Interesujące są ruiny wieży strażniczej na wybrzeżu pochodzącej z końca XVI w. Wieża chroniła przed atakami berberyjskich piratów. Rozciąga się tu przepiękny widok na morze, zwane Castellet de Calp. Dużą popularnością cieszy się Peñón de Ifac – formacja skalna, przy której powstał rezerwat przyrody to symbol Costa Balnca. Skała ma kilometr długości i 332 metry wysokości. Z obu stron skały rozciągają się piękne, piaszczyste plaże. Calpe to wspaniała destynacja na Państwa urlop na Costa Blanca.

Calpe

Indywidualne wakacje w domu wakacyjnem w całej Europie

NOVASOL posiada tutaj domy wakacyjne, które zaspokoją Państwa gusta. Znajdą Państwo tutaj spokojną atmosferę i piaszczyste plaże, przez co obszar ten jest idealny dla rodzin z dziećmi. Niezależnie od tego czy urlop w Walencji chcą Państwo spędzić w luksusowej willi, praktycznym, komfortowym domu wakacyjnym czy apartamencie – NOVASOL spełni Państwa życzenia z uwagi na różnorodne rodzaje zakwaterowania w ofercie. Dzięki NOVASOL znajdą tutaj Państwo odpowiedni dla siebie dom na wakacje. Jako ze mamy ponad 40 letnie doświadczenie na rynku europejskim w wynajmie domów wakacyjnych - dołożymy wszelkich starań, aby czuli się Państwo u nas jak we własnym domu.