L'Alfas del Pi - apartamenty wakacyjne

L’Alfas del Pi to piękne nadmorskie miasteczko w Hiszpanii. Wynajmij dom lub apartament wakacyjny w L’Alfas del Pi i spędź tutaj niezapomniany urlop. Domy wakacyjne w Hiszpanii i domy wakacyjne w L’Alfas del Pi to doskonały wybór na wakacje. NOVASOL wyszukała dla Państwa komfortowe domy i apartamenty wakacyjne w tej części Hiszpanii.

Del Pi

Popularne domy wakacyjne w L'Alfàs del Pi

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w L'Alfàs del Pi

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w L'Alfàs del Pi

Loading...

Domy wakacyjne w L’Alfas del Pi

L’Alfas del Pi leży w odległości 50km od Alicante i 130 km od lotniska w Walencji. Playa L'Albir to administracyjna część L’Alfas del Pi. Tutaj znajduje się piękna promenada i plaża w Albir. L’Alfas del Pi to nie zwykła hiszpańska nadmorska miejscowość. Miasto ma swój dawny urok i czar hiszpańskiego miasteczka nadmorskiego, mimo turystów latem i stałych mieszkańców z Północnej Europy, L’Alfas del Pi zachowało swój charakter i niezwykły urok. Jeżeli wybierasz się na wakacje do Walencji to koniecznie musisz wybrać się z dziećmi do Terra Mitica. Olbrzymi Park Rozrywki, gdzie jeden dzień z ledwością wystarczy na zwiedzenie podstawowych atrakcji w tym ogromnym wesołym miasteczku. W okolicach L’Alfas del Pi znajduje się także pole golfowe. Natomiast pomiędzy Benidorm a L’Alfas del Pi znajduje się także Aqualandia Benidorm, zjeżdżalnie, baseny, wodospady i wszystko, co związane z atrakcjami wodnymi. Natomiast na zakupy można się wybrać do okolicznego centrum handlowego La Marina na przedmieściach Benidorm. Duży supermarket Carrefour, dziesiątki sklepów z odzieżą, w tym znane, hiszpańskie marki oraz sprzęt elektroniczny i AGD. W okolicznym zamku Castillo del Conde de Alfaz odbywają się co roku pokazy średniowiecznej sztuki walki, rycerstwa, oraz pokazy jazdy konnej i wszystkiego związanego z kulturą i tradycją średniowiecza, warto je zobaczyć, walki robią niesamowite wrażenie na widzach.

Indywidualne wakacje w całej Hiszpanii

W Hiszpanii jest wiele atrakcyjnych domów i apartamentów wakacyjnych. Z bogatej oferty NOVASOL mogą Państwo wybrać takie zakwaterowanie, które spełni Państwa wszystkie wakacyjne oczekiwania. Nasza szeroka oferta obejmuje także domy i apartamenty wakacyjne w L’Alfas del Pi. W domu wakacyjnym spędzą Państwo cudowny urlop. Dzięki naszemu pośrednictwu mogą Państwo znaleźć dla siebie idealny dom wakacyjny. Decydując się na jeden z naszych domów lub apartamentów wakacyjnych w Hiszpanii, określają Państwo sami, jak dużo luksusu potrzebują Państwo podczas urlopu. W naszej ofercie znajdą Państwo proste, ale wygodne apartamenty wakacyjne, a także luksusowe domy wakacyjne ze wszelkimi udogodnieniami. Niezależnie jednak od tego, czy wybiorą Państwo prosty apartament czy luksusowy dom wakacyjny, to wybierając z oferty NOVASOL zakwaterowanie w Hiszpanii, wybierają Państwo zakwaterowanie swoich marzeń, które będzie idealnym punktem wyjścia na niezapomniane wakacje w Hiszpanii.