Javea - apartamenty wakacyjne

Javea

Javea - apartamenty wakacyjne

Javea - miasteczko położone koło Alicante w Hiszpanii jest doskonałym celem podróży na wakacje dla miłośników słońca. Zamieszkaj w jednym z domów wakacyjnych NOVASOL w Javea i spędź niezapomniane wakacje w Walencji. NOVASOL oferuje tutaj dużą ilość domów i apartamentów wakacyjnych.

Popularne domy wakacyjne w Jávea

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Jávea

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Jávea

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Jávea

Loading...

Domy wakacyjne w Javea w regionie La Marina Alta

Javea to małe, historyczne miasteczko, położone na wybrzeżu Costa Blanca u stóp masywu górskiego Montgó, w połowie drogi między Walencją a Alicante. Łagodny klimaty gwarantuje piękną pogodę gwarantuje przez cały rok. W zatoce znajduje się port rybacki oraz promenada z szerokim wyborem restauracji i barów oraz butików, sklepów. Warto odwiedzić muzeum archeologiczne Soler Blasco z ekspozycją dotyczącą hiszpańskiej historii, kościoły Nestra Senora de Loreto oraz San Bartolemé. Typowe fiesty odbywają się tutaj w drugiej połowie lipca oraz sierpnia i są okazją do parad, tańców, muzyki i fajerwerków. NOVASOL poleca zobaczenie tego zjawiska. W miasteczku działa klub jachtowy, można również zagrać w golfa, tenis, spróbować swoich sił w jeździe konnej, a także w strzelaniu. Javea łączy w sobie piękno, jakość usług na najwyższym poziomie oraz czar antycznej wioski rybackiej. Wynajmijcie dom wakacyjny w Javea lub okolicy i spędźcie tu wiele miłych chwil.

Javea

Indywidualne wakacje w całej Europie

NOVASOL posiada w całej Europie bogate portfolio domów wakacyjnych do wynajęcia. Domy i apartamenty wakacyjne NOVASOL są znane w Europie już od ponad 40 lat, staramy się, aby Państwa wakacje były niezapomniane i jedyne w swoim rodzaj. Domy wakacyjne są urządzone indywidualnie przez swoich właścicieli zgodnie z ich gustem i dzięki temu każdy z naszych domów wakacyjnych ma swój wyjątkowy charakter. Standard naszych domów i apartamentów wakacyjnych jest systematycznie przez nas kontrolowany i każdy dom wakacyjny został solidnie sprawdzony przez pracowników naszej firmy. Zapraszamy wakacje do Hiszpanii z NOVASOL!