search

Apartamenty wakacyjne w Mondello

Noclegi w Mondello

Ciężko określić status Mondello. Jedni twierdzą, że jest to samodzielny kurort turystyczny, a inni z kolei dowodzą, że jest to część miasta Palermo (w którym to oferujemy także nasz produkt „Palermo apartamenty”). Jednego natomiast można być pewnym, ta dawna osada rybacka, jest świetnym miejscem na niezapomniane wakacje. Mondello mieści się pomiędzy dwoma zjawiskowymi górami, a mianowicie Gallo i Pellegrino, a od strony morza oferuje aż 1,5 kilometra piaszczystego wybrzeża.

Domy i apartamenty wakacyjne w Mondello to zakwaterowanie dla miłośników wypoczynku w eleganckich i pełnych atrakcji kurortach nadmorskich. Oprócz plażowego relaksu, miasteczko zapewnia dostęp do wszelkich turystycznych wygód, które sprawiają, że każdy wraca stąd z myślą o powrocie w następnych latach. Atutem miejscowości jest również jej położenie, dzięki czemu łatwo dostać się tu z Polski – wystarczy tylko bilet lotniczy do Palermo, a resztę trasy można pokonać nawet pieszo. Lokalizacja pozwala także na liczne wypady do Palermo właśnie, ale również do innych miast północnego i zachodniego wybrzeża Sycylii. Dlatego też, można dojść do jednego wniosku – Mondello to idealna miejscówka na Wasze wakacje we Włoszech!

  Apartamenty wakacyjne w Mondello

Apartamenty wakacyjne w Mondello

Jeśli szukacie pewnego i solidnego dachu nad głową, koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą wakacyjną. NOVASOL proponuje Wam obiekty, które są samodzielnymi kwaterami z wszelkimi udogodnieniami. Oznacza to, że wybierając domy i apartamenty wakacyjne w Mondello, będziecie mieć pewność, że na miejscu czeka na Was kwatera:

 • Gotowa do zamieszkania;

 • Gwarantująca prywatny charakter wypoczynku;

 • Oferująca dostęp do niezbędnych mediów;

 • Posiadająca meble i urządzenia, dzięki którym można komfortowo wypocząć;

 • Z wyposażoną kuchnią;

 • Z własną łazienką lub łazienkami (w zależności od wielkości domu).

Oprócz tego, wszystkie nasze domy wakacyjne na Sycylii są otwarte dla Was przez prawie cały rok oraz są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach – każdy więc znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!

  Apartamenty wakacyjne w Mondello

Obiekty specjalne w Mondello

Oprócz wymienionych wyżej stałych cech naszych kwater wakacyjnych, część z nich posiada dodatkowe atuty, dzięki którym Wasz urlop będzie miał więcej przyjemnych doznań. Takie domy i apartamenty wakacyjne w Mondello, to m.in.:

 1. Apartamenty przy plaży – dla osób lubiących szybko dostać się na kąpielisko;

 2. Domy dla grup – propozycja dla wczasowiczów, którzy lubią spędzać urlop w większym gronie;

 3. Domy z basenem – to z kolei opcja, dla osób ceniących sobie przede wszystkim prywatność;

 4. Domy przyjazne dzieciom – obiekty z dodatkowymi atrakcjami dla dzieci.

Gorąco polecamy naszą ofertę!

  Apartamenty wakacyjne w Mondello

Wakacje w Mondello

Znacie już zalety naszych kwater wakacyjnych, warto teraz poznać atuty Mondello. Oczywiście, przed wyjazdem, warto zaopatrzyć się w przewodnik lub zasięgnąć informacji na stronach stricte turystycznych, jednak i my mamy dla Was kilka propozycji spędzenia wolnego czasu. Otóż, wybierając apartamenty wakacyjne w Mondello z oferty „apartamenty Włochy”, nie możecie ominąć takich atrakcji jak:

 • Plaża – półtorakilometrowy odcinek wybrzeża z drobnym, żółtym piaskiem, który oblewany jest błękitnymi wodami Morza Śródziemnego – czy trzeba więcej rekomendacji?

 • Promenada miejska – pełna zabytkowych willi w stylu Art Nouveau oraz sklepów, kawiarni i restauracji;

 • Jaskinie – wycieczka po grotach Monte Pellegrino oraz Monte Gallo, z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem,

 • Góry – oba wyżej wymienione szczyty można zdobyć, wystarczy tylko trzymać się wyznaczonego szlaku. Warto to zrobić, chociażby dla możliwości podziwiania przepięknych widoków.

 • Palermo – uważamy, że grzechem byłoby nie odwiedzenie tego pięknego miasta, które oddalone jest o przysłowiowy „rzut beretem”.