search

Porec noclegi - domy i apartamenty wakacyjne

Jeżeli nie zdecydowaliście się jeszcze, w której z chorwackich miejscowości warto spędzić wakacje, należy poważnie wziąć pod uwagę właśnie Porec, który znajduje się w północnej części kraju (zerknijcie także do pełnej oferty "Chorwacja noclegi"). Dzięki licznym nagrodom i wyróżnieniom zdobywanym rok za rokiem, głównie poprzez działania chorwackich mediów oraz Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej, Porec zasłużenie może nosić miano metropolii chorwackiej turystyki. Dzięki staraniom i entuzjazmowi mieszkańców, firm hotelowych i władz miejskich, szczególną uwagę przywiązuje się do atrakcyjności miasta w okresie pozasezonowym, a liczba zadowolonych turystów każdego roku przekracza liczbę mieszkańców. Również i Wy możecie do nich dołączyć - wystarczy zarezerwować dom lub apartament wakacyjny spod znaku "Porec noclegi", do czego gorąco zachęcamy!

Porec noclegi

Porec jest niewątpliwie potęgą turystyczną na skalę całej Chorwacji. Tu też znajduje się najcenniejszy zabytek na Istrii, Bazylika Eufrazjusza, jedyny w tym regionie, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Poza bazyliką, zabytkowa jest cała stara część miasta, niezwykle malownicza. Po dniu zwiedzania lub odpoczynku na znajdujących się tutaj pięknych plażach, można skosztować również uroków nocnego życia. Jeżeli wolicie spędzać czas bardziej spokojnie, to otaczająca Porec natura, wraz z plażami wyjątkowo przyjaznymi dzieciom zapewni Wam spokój i możliwość naładowania akumulatorów. Zakwaterowanie z katalogu "Porec noclegi" zapewni poczucie bezpieczeństwa, tak potrzebne podczas urlopu.

Aktywne wakacje w obiekcie z oferty "Porec noclegi"

Porec posiada bardzo dobrze zorganizowaną infrastrukturę sportową i rekreacyjną, dzięki której rodzice, dzieci, młodzież i seniorzy zaspokoją swoje pragnienia związane z aktywnością. W Porec znajduje się ogromna liczba kortów tenisowych, a w ośrodkach sportowych można nie tylko wypożyczyć sprzęt, ale również wziąć udział w różnorodnych szkoleniach. Ponadto możliwe jest uprawianie dyscyplin halowych oraz fitness, squasha, joggingu, kręgli, jazdy konnej, strzelania z łuku i sportów ekstremalnych, jak skoki na bungee, gokarty, paralotniarstwo i skoki spadochronowe. Jeśli macie ochotę spróbować czegoś nowego, istnieje tu możliwość pozostawienia dzieci z przeszkolonymi animatorami. Nie czekajcie ani chwili dłużej! Rezerwujcie kwatery z oferty "Istria noclegi" już teraz!

Porec noclegi

Rozrywka

W miesiącach letnich stara część miasta wprost tętni życiem. Liczne kawiarnie, gdzie skosztujecie aromatycznych napojów zwykle otwarte są do północy. Znajdzie się też kilka dyskotek, w których nieustannie można bawić się do białego rana. Organizowane są tutaj również liczne festiwale, dotyczące różnych różnorodnych wydarzeń. Dzięki temu często możecie się natknąć na fascynujące koncerty i występy zespołów ludowych. Możecie być widzami konkursu urody, czyli wyboru Miss i Mistera.

Plaże

W Porec znajduje się wiele plaż, które spełnią różnorodne oczekiwania na udane wakacje w Chorwacji, począwszy od plaż w urokliwych zatoczkach, ukrytych w sosnowym lesie, do konkretnych, zadbanych plaż w mieście. Najbardziej popularna jest właśnie plaża miejska. Niektóre z plaż oznaczone są Błękitną Flagą, która wyróżnia plaże o wyjątkowej czystości i jakości, np. plaża Bork. Ozancza to, że wybierając dom lub apartament z oferty "Porec noclegi", zagwarantujecie sobie wypoczynek na czystej i bezpiecznej plaży

Atrakcje turystyczne

  • Bazylika Eufrazjusza - najbardziej znaczące historycznie miejsce w Porec, znajdujące się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO
  • Plac Marafor - pozostałości Forum Romanum z ruinami rzymskiej świątyni z I wieku
  • Wieże Porec - Północna, Okrągła i Pentagon
  • Pałace z okresu gotyku

Porec, dzięki wielu zabytkom kulturowym, urokliwej naturze, pięknym kąpieliskom oraz wielu możliwościom spędzania czasu wolnego, spełnia wszystkie warunki gwarantujące udany i pełen wrażeń urlop. Dlatego polecamy katalog "Chorwacja apartamenty" w Porec. W naszej ofercie znajdziecie z pewnością odpowiedni dom wakacyjny, i to po absolutnie konkurencyjnej cenie.

Porec noclegi