Domy wakacyjne w Ravello

Domy wakacyjne w Ravello

Domy wakacyjne w Ravello

Ravello to ośrodek turystyczny położony w środkowej części włoskiej Kampanii, a konkretnie na przepięknym wybrzeżu Amalfi, około 40 kilometrów na zachód od portu Salerno (sprawdźcie również naszą wyjątkową ofertę zatytułowaną „domy wakacyjne w Salerno”). Ravello rozciąga się na zboczu wzgórza liczącego ok. 300 metrów nad poziomem morza, dzięki czemu można stąd podziwiać fantastyczne widoki na całe wybrzeże, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Miasteczko to jest również znane ze swojej bogatej historii, której początki sięgają V wieku, a piękno miasteczko i widoków przez niego oferowanych, przez wieki inspirowało wszelkiej maści twórców i artystów.

Domy wakacyjne w Ravello to obiekty wakacyjne skierowane do osób, które lubią aktywne wakacje na świeżym powietrzu oraz piękne widoki. W miejscu tym, świetnie odnajdą się zarówno amatorzy wędrówek po górach, jak i miłośnicy relaksu nad wodą. Oprócz tego, Ravello to również raj dla zwiedzaczy i obieżyświatów. Zarówno kurort, jak i jego okolica pozwala na podziwianie licznych pereł architektury oraz miejsc o ciekawej historii. Wszystko to zebrane w jedną całość, pozwala stwierdzić, że wybierając obiekty z oferty "domy we Włoszech", spędzicie niesamowite i pełne wrażeń wakacje!

 

Domy wakacyjne w Ravello

Przed wyjazdem na upragnione wakacje, zapoznajcie się z naszą ofertą noclegową. Tym bardziej ją polecamy wszystkim tym, którzy szukają alternatywy dla drogich i ciasnych hoteli oraz pensjonatów. Oferta NOVASOL to apartamenty i domy wakacyjne w Ravello, które wyróżnia to, że:

  • Obiekty wakacyjne są całkowicie wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia oraz meble,

  • Kwatery wakacyjne z oferty „domy i apartamenty wakacyjne w Kampanii” są całkowicie niezależne i samowystarczalne,

  • Obiekty posiadają wyposażoną kuchnię lub aneks kuchenny,

  • Domy wakacyjne w Ravello zapewniają pobyt w komfortowych i bezpiecznych warunkach,

  • Wszystkie kwatery są dostępne przez cały rok i w atrakcyjnych cenach.

Wszystkie te elementy składają się na wyjątkowość naszej oferty wakacyjnej, a to przecież nie koniec jej zalet. Część obiektów posiada również dodatkowe atrakcje oraz wyposażenie, dzięki czemu spędzicie w nich niezapomniane chwile. Otóż w Ravello czekają na Was, m.in. domy na wspólne wakacje z psem, domy z ogrodem, domy przyjazne dzieciom i wiele innych. Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Ravello

Domy z basenem w Ravello

Domy i apartamenty z basenem to kolejny atut naszej oferty wypoczynkowej. Wiemy dobrze, jak ważna jest możliwość urlopu w miejscu, w którym można szybko schłodzić się podczas upału. I właśnie to jest główną rolą basenów przynależących do naszych kwater. Oczywiście, domy wakacyjne w  Ravello wyposażone w basen to także ciekawa opcja dla osób lubiących wodne zabawy lub spędzających czas z dziećmi. Dlatego też, jeśli szukacie właśnie takiej kwatery, użyjcie filtru „basen zewnętrzny”, a szybko ukaże się Wam oferta z prywatnym akwenem.

 

Domy wakacyjne w Ravello

Wakacje w Ravello

Rezerwując domy wakacyjne w Ravello, zapewnicie sobie wakacje pełne wrażeń. Już z okien lub tarasu Waszego domku będziecie mogli podziwiać piękną panoramę Wybrzeża Amalfi – a jest to widok, który nigdy się nie znudzi. Wybierając katalog "noclegi Włochy", będziecie mieli również okazję na przeżycie niezapomnianych chwil oraz przygód. Wśród propozycji spędzenia wolnego czasu, na pewno warto wyróżnić:

  1. Kąpiel w Morzu Tyrreńskim,

  2. Wędrówki po wzniesieniach rezerwatu Vale delle Ferriere,

  3. Podziwianie licznych kościołów i pałaców miejskich w Ravello,

  4. Wycieczkę do Neapolu, do Pompejów oraz na wyspę Capri.