Apartamenty i domy w Montecorice

Apartamenty i domy w Montecorice

Apartamenty i domy w Montecorice

Montecorice to niewielka miejscowość położona w południowym fragmencie włoskiej Kampanii, ok. 13 kilometrów na południe od Castellabate, w południowej części Włoch (jeśli jednak szukacie pełnej ofierty w Italii, sprawdźcie nasze wszystkie domy we Włoszech). Całość położona jest na zachodnich zboczach dolnego Cilento, nadmorskiego pasma, które najwyższy szczyt Monte della Stella ma 1131 metrów n.p.m.. Zbocza te malowniczo komponują się z turkusowymi wodami Morza Tyrreńskiego, tworząc spektakularne i zachwycające dla oka widoki. Sama miejscowość jest typową rolniczą wioską, otoczoną zielonymi i pokrytymi uprawami wzniesieniami.

Apartamenty i domy w Montecorice to idealne kwatery wakacyjne dla wszystkich, którzy lubią sielską i zaciszną atmosferę. Tutaj odnajdziecie spokój ducha, a Wasze zmysły dostaną odpowiednią dawkę przyjemnych doznań. Montecorice to także świetna lokalizacja na urlop nad morzem, ale z wyłączeniem bezpośredniego położenia nad morzem. Dzięki temu, szybo (ok. 2 kilometry, a więc dystans do pokonania nawet pieszo) dotrzecie na piękne plaże, ale jednocześnie będziecie mieć świadomość, że Wasza baza noclegowa położona jest z dala od gwaru i hałasu. Rzecz jasna, pobyt tutaj to również okazja na aktywny wypoczynek w górach oraz na łonie natury. Widać więc wyraźnie, że apartamenty i domy wakacyjne w Montecorice to idealne rozwiązanie na wyśmienite wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Montecorice

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Montecorice

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Montecorice

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Montecorice

Loading...

Apartamenty i domy w Montecorice

Z nikim tak dobrze nie wypoczniesz jak z NOVASOL. Dlaczego? Oto kilka powodów, dla których warto wybrać akurat naszą ofertę wakacyjną:

  • Nasze obiekty są w pełni wyposażone we wszystkie udogodnienia.

  • Wszystkie apartamenty i domy w Montecorice zostały sprawdzone przez włoski oddział, przed dodaniem do oferty.

  • Każda kwatera z katalogu „Kampania apartamenty i domy” jest niezależną jednostką mieszkalną, w której wypoczniecie w prywatnej atmosferze.

  • Nasze obiekty wakacyjne zapewniają bezpieczne i wygodne warunki pobytu.

  • Kwatery są zróżnicowane pod względem wielkości i standardu, a więc są dostępne na każdą kieszeń!

W Montecorice szczególnie polecamy Wam dwa typy obiektów do wynajęcia. Pierwsze z nich to kwatery oferujące panoramiczne widoki z okien i/lub tarasu (balkonu). Z racji położenia na zboczu, czekają tu na Was piękne krajobrazy łączące góry i morze, a więc jest to coś co warto podziwiać o każdej porze. Drugi rodzaj obiektów, to domy  i apartamenty z basenem. Prywatne oczko wodne, z pewnością, sprawi wiele frajdy – i to nie tylko najmłodszym Gościom. Zapraszamy!

 

Apartamenty i domy w Montecorice

Wakacje w Montecorice

To będą niezapomniane wakacje. Tak naprawdę, wystarczy tylko opuścić posesję domu wakacyjnego, aby co dzień rozpoczynać nową i ciekawą przygodę. Niezależnie w którym kierunku skierujecie swoje kroki, czekają tu na Was zielone krajobrazy, szczyty górskie, malowniczo położone wioski, plaże oraz gospodarstwa agroturystyczne. Wybierając kwaterę z katalogu „noclegi Włochy”, będziecie również mogli wzmocnić swoją kondycję fizyczną. Nie jest to tylko zasługa faktu, że miejscowość położona jest na zboczu, a więc nawet wyjście do sklepu już może stanowić nie lada wyzwanie. Otóż znajdują się tu ciekawe szlaki turystyczne, trasy rowerowe, stadniny koni, wypożyczalnie sprzętu wodnego, parki linowe oraz możliwość wzięcia udziału w spływie rzecznym lub wyprawie morskiej.

Rezerwując apartamenty i domy w Montecorice poznacie także bogactwo kulturowe tej części kraju. Szczególnie polecamy wycieczkę do Parku Narodowego Cilento (drugie pod względem wielkości w kraju), Agropoli, Castellabate, Battipagli, Salerno oraz Sapri (tutaj także oferujemy nasze kwatery wakacyjne, sprawdźcie katalog „Sapri noclegi”).