Domy i apartamenty w Vietri Sul Mare

Domy i apartamenty w Vietri Sul Mare

Domy i apartamenty w Vietri Sul Mare

Vietri Sul Mare to miejscowość wypoczynkowa, która położona jest pomiędzy znanym portem Salerno, a pięknym Wybrzeżem Amalfi, w południowych Włoszech (proponujemy Wam także pełna ofertę, w skład której wchodzą apartamenty i domy we Włoszech). Całość znajduje się w środkowej części włoskiej Kampanii, w miejscu gdzie strome góry łączą się z błękitnymi wodami Morza Tyrreńskiego. Miejscowość powstała już w czasach panowania Etrusków, a dziś jest znanym kurortem, który figuruje na liście UNESCO.

Oferta „domy i apartamenty w Vietri Sul Mare” to propozycja wypoczynku dla osób chcących nie tylko wypocząć nad morzem, ale i odkrywać piękne miejsca oraz niezwykłe krajobrazy. Nie zabraknie ich w Vietri Sul Mare, jak I wzdłuż całego wybrzeża Amalfi, które uznawane jest za jedno z najpiękniejszych na świecie. Urlop w Vietri Sul Mare to również okazja do aktywnego wypoczynku (głównie wędrówek, uprawiania sportów wodnych oraz kolarstwa) oraz do odwiedzenia najciekawszych miast Kampanii, w tym Neapolu, który oddalony jest o niecałe 60 kilometrów. Widzicie więc jasno, że w Vietri Sul Mare czekają na Was udane wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Vietri Sul Mare

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Vietri Sul Mare

Loading...

Domy i apartamenty w Vietri Sul Mare

O atrakcyjnie spędzony czas zadba miasteczko i jego udogodnienia, z kolei o komfortowy wypoczynek w nocy (ale i również w dzień), zadba dla Was NOVASOL. To właśnie nasza firma ma dla Was domy i apartamenty w Vietri Sul Mare, które są całkowicie niezależnymi i samodzielnymi jednostkami mieszkalnymi. Do tego, wszystkie nasze kwatery w Kampanii, gwarantują wygodę, bezpieczeństwo oraz komfortowe warunki wypoczynku. Całość prezentujemy w atrakcyjnych cenach.

Opisując naszą ofertę noclegową, należy wspomnieć o dużej różnorodności obiektów. Jest ona dla nas dużym priorytetem, a wszystko to z myślą o Was, abyście mogli znaleźć kwaterę, która spełni jak najwięcej Waszych potrzeb. Dlatego też, na naszych stronach, znajdziecie takie obiekty jak:

 • Domy o różnym standardzie – od prosto wyposażonych (dla osób szukających tylko noclegów), po luksusowe wille pełne udogodnień (dla wczasowiczów lubiących korzystać z infrastruktury obiektu).

 • Domy w różnych lokalizacjach – nasze kwatery wakacyjne znajdują się w centrum kurortu, w jego okolicy, w sąsiadujących z Vietri Sul Mare wioskach. Oprócz tego, oferujemy apartamenty przy plaży, w górach, itp.

 • Kwatery o różnej pojemności – z oferty NOVASOL skorzystają zarówno pary, małe rodziny jak i kilkunasto-osobowe grupy.

 • Domy z dodatkowym wyposażeniem – mamy tu na myśli, m.in. apartamenty z basenem, domy z ogrodem, domy z sauną, itp.

Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Vietri Sul Mare

Wakacje w Vietri Sul Mare

Jesteście w świetnym miejscu na niezapomniany urlop. W gminie Vietri Sul Mare znajdują się największe plaże wybrzeża Amlafi, a co za tym idzie, dla każdego starczy tu miejsca. Wybierając kwaterę z katalogu „apartamenty Włochy”, będziecie mogli skorzystać z udogodnień takich kąpielisk jak:

 • La Baia

 • La Crespella

 • Marina di Vietri

 • Marina di Albori

Na nich, czekają Was godziny relaksu oraz kąpieli w ciepłych i czystych wodach Morza Tyrreńskiego. Z kolei gdy już dostatecznie wypoczniecie, koniecznie sprawdźcie jakie atrakcje czekają na Was pośród uliczek kurortu. Otóż, wybierając domy i apartamenty w Vietri Sul Mare, poznacie takie miejsca jak:

 • Kościół św. Jana,

 • Wieża Marina di Vietri,

 • Wieża Dragonea,

 • Most Molina,

 • Park Croce – miejsce, które objęte jest ochroną WWF.

Oczywiście, skorzystajcie ze sposobności i poznajcie wybrzeże Amalfi i jego miejscowości, a przekonacie się dlaczego jest to tak piękne i ważne miejsce.