Domy i apartamenty wakacyjne w Minori

Domy i apartamenty wakacyjne w Minori

Domy i apartamenty wakacyjne w Minori

Minori to niewielka miejscowość turystyczna, położona w środkowej części Kampanii, na słynnym wybrzeżu Amalfi, zaledwie 4 km na północ od kurortu Amalfi, czyli idealnym miejscu na niezapomniane wakacje we Włoszech. Minori to jedno z tych miejsc, które widuje się często na fotografiach ukazujących piękne miejsca i spektakularne widoki, dlatego tym bardziej warto wybrać się na wakacje właśnie tutaj. Wiedzieli już o tym starożytni Rzymianie, którzy już w I wieku przybywali tu na wypoczynek. Wtedy to również powstały, dużo mówiące o jakości, przydomki miejscowości, a mianowicie: Miasto Smaku oraz Eden Wybrzeża Amalfi.

Domy i apartamenty wakacyjne w Minori to oferta skrojona dla każdego turysty. Swój eden znajdą tu miłośnicy plażowania, osoby lubujące się w wycieczkach krajoznawczych, poszukiwacze zacisznych zakątków i amatorzy podziwiania niezwykle pięknych miejsc – również od strony morza. Wakacje w Minori dostarczą też sporo wysiłku Waszym mięśniom, bowiem na okolicę składają się zalesione wzgórza i góry, poprzez które wytyczone szlaki piesze i rowerowe. I właśnie mając na uwadze wszystkie te zalety, bez cienia wątpliwości, polecamy Wam Minori i naszą ofertę "noclegi Włochy".

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Minori

Dopełnieniem udanego wypoczynku w tym niezwykłym miejscu będzie nasza oferta noclegowa. Składają się na nią domy i apartamenty wakacyjne w Minori, które są całkowicie niezależnymi jednostkami mieszkalnymi. Dzięki temu, będziecie mogli odpocząć w komfortowych i prywatnych warunkach. Nasza oferta „Kampania noclegi” to również gwarancja kompletnego wyposażenia, dostępu do mediów oraz bezpiecznego relaksu. Z nami, nic nie zmąci Waszego spokoju!

Podobnie jak w innych regionach kraju, również i w Minori znajdziecie domy tematyczne, które ze względu na swoje wyjątkowe właściwości zapewniają dodatkowe, miłe wrażenia. W kurorcie Minori i okolicy, polecamy Wam domy z widokiem na morze, apartamenty z basenem oraz kwatery przy plaży. Życzymy Wam udanych wakacji!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Minori

Wakacje nad wodą w Minori

Wypoczynek w Minori nierozerwalnie wiąże się z możliwością relaksu nad błękitnymi wodami Morza Tyrreńskiego. Dlatego, swoje pierwsze kroki, z pewnością skierujecie na miejscowe plaże, takie jak:

  • Główna plaża Minori – plaża o długości ok. 250 metrów. Znajdują się tu dwie strefy bezpłatne oraz trzy tereny z płatnym wstępem.

  • Maiori – jest to najszersza plaża na całym wybrzeżu Amalfi (sprawdźcie całe wybrzeże w katalogu „Wybrzeże Amalfi noclegi”). Jej piaszczyste podłoże idealnie komponuje się z czystymi wodami morskimi, a bogata oferta kulinarna zapewni Wam smakowe wrażenia. Na plaży tej, jest również możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego.

  • Cala Bellavia oraz Capo d’Orso – ukryte pomiędzy skałami kąpieliska, na które można się dostać jedynie drogą morską.

Lecz to nie wszystko. Rezerwując domy i apartamenty wakacyjne w Minori, będziecie mogli również podziwiać niesamowite widoki – zarówno z brzegu, jak i od strony morza. Czekają tu na Was groty, strome klify, skały i małe zatoki z miejscami na odpoczynek.

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Minori

Wakacje w Minori

Wybierając obiekt wakacyjny z katalogu „apartamenty Włochy” będziecie mogli również poznać piękno Minori, okolicznych miasteczek oraz naturalnych miejsc. O ich jakości niech świadczy fakt, że całe wybrzeże Amalfi jest wpisane na listę dziedzictwa UNESCO, a więc jest to unikalne miejsce kulturowe. Spacerując uliczkami miasta poznacie liczne kościoły, Bazylikę św. Trofimeny, zabytkową rzymską willę, średniowieczną „rajską wieżę”, domostwa ustawione na zboczach stromych klifów oraz bogatą infrastrukturę turystyczną, która dostarczy Wam wszelkich atrakcji.