Wakacje w San Mauro Cilento

San Mauro Cilento uwodzi piękną przyrodą i uroczymi widokami w południowo-zachodnich Włoszech. Tylko 100 km na południe od Neapolu rozpoczyna się ten nieznany region: Cilento. Jako drugi, co do wielkości Park Narodowy, Cilento jest bardzo doceniane przez prawdziwych miłośników Włoch. NOVASOL ma przyjemność zaoferować Państwu wspaniałe domy i apartamenty wakacyjne w San Mauro Cilento. Region Kampania, w którym znajduje się San Mauro Cilento, ma do zaoferowanie wiele atrakcji, tak kulinarnych, jak i kulturalnych. Region ten nazywany jest często muzeum pod gołym niebem. NOVASOL z radością powita Państwa w jednym z naszych domów lub apartamentów wakacyjnych z oferty "apartamenty Włochy". Jeżeli zdecydują się Państwo na podróż we dwoje, mogą Państwo skorzystać z oferty DUO.

San Mauro Cliento

Popularne domy wakacyjne w San Mauro Cilento

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w San Mauro Cilento

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w San Mauro Cilento

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w San Mauro Cilento

Loading...

Urlop w domu wakacyjnym

Dajcie się Państwo oczarować naszym domom wakacyjnym w San Mauro Cilento w prowincji Salerno. Włochy to idealny kraj na wakacje zarówno w gronie rodziny, jak i przyjaciół. Wszystkie domy wakacyjne NOVASOL urządzone są indywidualnie i zgodnie z gustem i możliwościami indywidualnych właścicieli. Sprawia to, iż każdy dom wakacyjny NOVASOL jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. W NOVASOL mogą Państwo wynająć kwatery wakacyjne o różnym wyposażeniu i standardzie. W NOVASOL każdy z Was znajdzie interesujące apartamenty i domy We Włoszech.

San Mauro Cilento w prowincji Salerno to prawdziwa perła pośród Parku Narodowego Cilento.

Mają tu Państwo morze u swych stóp i góry za plecami. Tutaj doświadczą Państwo czystej przyrody. Prawie wszystkie domy wakacyjne NOVASOL w San Mauro Cilento mają widok panoramiczny, dzięki czemu bez wychodzenia z domu mogą się Państwo rozkoszować cudownym krajobrazem okolicy. W ofercie NOVASOL czeka na Państwa wiele sprawdzonych domów i apartamentów wakacyjnych w Kampanii. Decydując się na wakacje z dojazdem własnym, wybierają Państwo prywatność i indywidualność. Tutaj sami Państwo decydują co i kiedy zwiedzać. Ponadto rezerwując dom wakacyjny w San Mauro Cilento sami Państwo decydują o poziomie luksusu, w jakim chcą spędzić urlop. NOVASOL dołoży wszelkich starań, aby Państwa wakacje w Cilento były wyjątkowe.

San Mauro Cliento

Cudowne miejsce na wypoczynek

San Mauro Cilento to idealne miejsce na wypoczynek zarówno latem, jak i zimą. Słońce świeci tu od kwietnia do października, stwarzając dobre warunki do relaksu na plaży lub przy basenie domu wakacyjnego. Zimą okolica przybiera inne szaty. Nie ma nic lepszego, jak po aktywnym dniu, usiąść z rodziną lub przyjaciółmi przy kominku i przy kieliszku lokalnego wina podzielić się wrażeniami z minionego dnia. Mieszkając w domu wakacyjnym w Cilento mają Państwo okazję poznać przyjaznych i pomocnych mieszkańców i miejscowe zwyczaje. San Mauro Cilento jest idealnym miejscem zarówno na wakacje z dziećmi, jak i przyjaciółmi. Jeżeli wakacje we Włoszech chcą Państwo spędzić w otoczeniu przyrody, dobrze Państwo trafili, na wyciągnięciu ręki są tu góry i morze. Zachwyca tu świeże powietrze oraz dobre warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. Lokalne restauracje oferują wspaniałe potrawy, przygotowane ze świeżych warzyw i owoców. Rejon słynie z oliwy z oliwek, kiełbasy i sera.