Domy i apartamenty w Furore

Domy i apartamenty w Furore

Domy i apartamenty w Furore

Furore to niewielkie miasteczko położone w środkowej części Kampanii, a dokładnie na słynnym Wybrzeżu Amalfi, zaledwie 8 kilometrów od miasta Amalfi (śli zaśw Italli, sprawdźcie nasze wszystkie apartamenty i domy we Włoszech). Nazwa miejscowości pochodzi od charakterystycznego przesmyku, zwanego tu Fiordo di Furore. Miejsce to idealnie wpisuje się w piękno tej części włoskiego wybrzeża, a sama miejscowość oraz niewielka gmina, znajduje się na wysokościach od 0 do 600 metrów n.pm, a dodatkowo otoczona jest pięknymi wzgórzami, górami oraz morzem.

Taka szybka charakterystyka, łatwo pozwala nam wskazać do kogo kierowana jest oferta domy i apartamenty w Furore. Na pewno , swój mały raj znajdą tu amatorzy słonecznych i morskich kąpieli, miłośnicy wędrówek po wszelkiej maści nierównościach terenu oraz osoby mogące godzinami podziwiać przepiękne krajobrazy. Prócz tego, zarówno w Furore jak i w okolicy, znajdziecie ciekawe miasteczka, miejsca, zabytki oraz atrakcje, które uprzyjemnią pobyt na zjawiskowym wybrzeżu Amalfi. Jeśli więc jeszcze nie zdecydowaliście gdzie wybrać się w ten lub następny urlop, to koniecznie postawcie znaczek przy Furore, gdyż czekają tu na Was wymarzone wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Furore

Loading...

Domy i apartamenty w Furore

Piękne wybrzeże Amalfi dostarczy Wam mnóstwa przyjemnych chwil oraz niezapomnianych wrażeń. Spotęgować je mogą komfortowe warunki, jakie zastaniecie w naszych kwaterach wakacyjnych, w których poczujecie się jak we własnym domu. Nasze domy i apartamenty w Furore to także gwarancja prywatnego charakteru wypoczynku oraz w pełni samodzielny i indywidualny urlop. Wybierając obiekt wakacyjny z katalogu „wakacje w Kampanii” dacie sobie możliwość wypoczynku na zasadach, które Wy wybierzecie, a więc to wy zdecydujecie: o której wstać, czy iść na plażę czy w góry, czy może wypocząć nad prywatnym basenem, itp. Z nami czeka Was pełna niezależność!

Charakter Waszego wypoczynku pozostawiamy Wam, jednak część naszych obiektów oferuje dodatki, które mogą znacząco uatrakcyjnić Wasz urlop lub stanowić dużą wartość dodaną. Ze względu na charakterystyczne położenie Furore, szczególnie polecamy Wam:

  • Domy z widokiem – na morze, na góry lub na obie te opcje. Tylko wyobraźcie sobie wieczorne spotkanie przy kieliszku chianti lub poranną kawę, podczas sączenia których podziwiać będziecie piękne panoramy.

  • Domy z basenem – wybrzeże Amalfi jest bardzo urokliwe, ale czasem aby dojść na plażę, trzeba pokonać sporo metrów w dół zbocza lub po schodach (że o powrocie nie wspomnimy). Dlatego też, sprawdźcie nasze domy i apartamenty w Furore, które posiadają własny basen z tarasem do opalania.

Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Furore

Wakacje w Furore

Urlop w tej części Włoch to niepowtarzalna okazja na:

  1. Poznanie fiordu Furore – na jego końcu znajduje się piękna plaża piaszczysta, która otoczona jest stromymi klifami. Choć jest to miejsce dość zatłoczone, jest to punkt obowiązkowy dla każdego kto wybierze obiekt z katalogu „apartamenty Włochy”.

  2. Kąpiel w Morzu Tyrreńskim.

  3. Wędrówki po wzgórzach i górach – w Furore startują ciekawe szlaki turystyczne, jak np. trasa Czarnobrodego, trasa Miłości czy Abu Tabela. Wędrując nimi przyszykujcie się na niezapomniane widoki.

  4. Odkrywanie ciekawych miejsc i zabytków – rezerwując domy i apartamenty w Furore poznacie ekomuzeum fiordu Furore, kaplicę św. Barbary w jaskini, kościół Michała Archanioła, skansen z muralami i wiele innych.

  5. Poznanie Wybrzeża Amalfi – to jedyne w swoim rodzaju miejsce należy poznać zarówno od strony lądu, jak i wody. Chętnym polecamy naszą ofertę obejmująca całe wybrzeże, a mianowicie „wakacje na wybrzeżu Amalfi”.