search

Domy i apartamenty w Olbii

Noclegi w Olbii

Olbia to, drugie co do wielkości, miasto na Sardynii. Znajduje się ono w jej północnej części, ok. 30 kilometrów na południe od słynnej Costa Smeralda (polecamy Wam również naszą ofertę „Costa Smeralda wakacje”). Olbia położona jest w głębi zatoki należącej do Morza Tyrreńskiego, a jej gmina oferuje plaże zarówno w zatoce jak i na pełnym morzu. Co ważne, jest to miejscowość na Sardynii, do której najłatwiej się dostać, to właśnie tu przypływa najszybsze połączenie promowe z lądu (konkretniej z Civitavechii) oraz znajduje się tu duży port lotniczy.

Domy i apartamenty w Olbii to propozycja dla każdego, kto szuka nowych i ciekawych miejsc na wakacje. Sardynia z roku na rok, staje się coraz popularniejszym kierunkiem, więc warto tu przyjechać zanim okolica zostanie „zadeptana” przez masowy ruch turystyczny. Poza tym, Olbia i okolica, oferuje pełną gamę atrakcji: plaże, błękitne wody morskie, góry, zabytki, świetnie rozwinięta infrastruktura turystyczna i wiele innych. Stąd także startują najważniejsze drogi wyspy, więc może to być również świetny punkt wypadowy do zwiedzenie całej Sardynii. Jakby nie wyliczać, jest to idealne miejsce na wyjątkowe wakacje we Włoszech.

  Domy i apartamenty w Olbii

Domy i apartamenty w Olbii

Wybierając się na słoneczny urlop do Olbii, zawczasu znajdźcie sobie bazę noclegową, z której codziennie wyruszać będziecie po  niezapomniane przeżycia. Jednak część osób, oprócz noclegów, szuka równie czegoś dodatkowego – czegoś co umili pobyt także w ciągu dnia. Zarówno dla jednych, jak i drugich mamy ciekawą propozycję. Są to nasze domy i apartamenty w Olbii, które mają wiele do zaoferowania. Otóż, nasz produkt „Sardynia wakacje” to prywatne kwatery, które są udostępnione wynajmującym na wyłączność. Nasi Klienci znajdą w nich niezbędne meble, wyposażenie, pomieszczenia, a także komfort oraz wygodę. Mało tego, w naszych obiektach wakacyjnych spędzicie chwile z gwarancją prywatności i wytchnienia od tłumów, o co trudno np. w hotelach.

Domy i apartamenty w Olbii z naszej oferty są bardzo zróżnicowane pod różnymi względami. Oferujemy Wam kwatery o różnym standardzie, wielkości, lokalizacji (możecie zamieszkać zarówno w centrum Olbii, jak i na wybrzeżu lub w górach) oraz dodatkowych udogodnień, jak np. basen, ogród czy panoramiczny widok z tarasu. Na naszej stronie każdy znajdzie coś dla siebie! Zapraszamy!

  Domy i apartamenty w Olbii

Wakacje w Olbii

Olbia i jej okolica nie są miejscem jak każde inne. Mają kilka wyróżniających je czynników, które sprawiają, że wakacje w tym miejscu należą do pełnych wrażeń oraz do takich, do których wraca się myślami długo po powrocie. Wybierając obiekt z oferty „noclegi Włochy” w tym miejscu, będziecie mieli okazję poznać:

  • Zabytki i atrakcje miasta – z racji tego, że Olbia powstała już w czasach Fenicjan, można tu podziwiać przekrój architektury od czasów starożytnych. Rezerwując domy i apartamenty w Olbii, koniecznie musicie odwiedzić romańską katedrę, zamek Pedres, forum rzymskie, mury kartagińskie, średniowieczny kościół św. Pawła, a także muzeum archeologiczne.

  • Plaże – tutejsze plaże należą do najpiękniejszych na świecie. Znajdziecie tu wyposażone plaże miejskie, kąpieliska w małych zatoczkach, plaże dostępne tylko drogą morską i wiele innych. Wszystko to oblewane jest krystalicznie błękitnymi wodami Morza Tyrreńskiego, a łagodny spadek dna morskiego sprawia, że swobodnie można tu wypoczywać z dziećmi.

  • Costa Smeralda- szmaragdowe wybrzeże, to absolutna czołówka na świecie. Obowiązkowy punkt dla każdego, kto wpadnie z wizytą na Sardynię.