Domy i apartamenty w Valledoria

Domy i apartamenty w Valledoria

Domy i apartamenty w Valledoria

Valledoria to miasteczko położone w północnej części Sardynii, dokładnie po przeciwległej stronie wyspy niż Olbia. Valledoria znajduje się w pobliżu ujścia rzeki Coghinas do Morza Śródziemnego, a praktycznie położona jest nad samym morzem, także jest to świetne miejsce na wypoczynek nad wodą, o czym świadczy popularność anszej oferty "apartamenty i domy we Włoszech".

Domy i apartamenty w Valledoria to propozycja dla osób szukających spokojniejszych miejsc na wypoczynek nad morzem. Już samo dotarcie do Sardynii jest dość wymagające, a tutaj trzeba jeszcze pokonać ok.90 kilometrów z lotniska lub portu w Olbii. I właśnie dlatego, przybywaja tu osoby, którym sniestraszan dłuższa podróż, jeśli rezultatem są wakacje w zacisznej i mało hałaśliwej atmosferze. Oczywiście, Valledoria posiada również wszelkie cechy, tętniącego życiem, nadmorskiego kurortu, ale mimo wszystcko, jest tu znacznie spokojnie niż, np. na toskańskim wybrzeżu. Atutem Valledoria jest również bliskość gór, ciekawych miejsc oraz mozliwość poznania histrorii regionu, sięgajacej czasów Saracenów. Podsumowując, domy i apartamenty w Valledoria to świetna propozycja zakwaterowania na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Valledoria

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Valledoria

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Valledoria

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Valledoria

Loading...

Domy i apartamenty w Valledoria

Również i w miejscowości Valledoria możemy pochwalić się szeroką ofertą domów i mieszkań wakacyjnych na każdą kieszeń. Polecamy je Wam tym bardziej, gdyż spełniają one szereg naszych wymagań, które wyróżniają je na tle konkurencji czy hoteli. Otóż, nasze domy i apartamenty w Valledoria:

  • Są w pełni samodzielnymi jednostkami mieszkalnymi.

  • Są kompleksowo wyposażone.

  • dostępne tylko dla Was podczas trwania najmu.

  • Podobnie jak w innych regionach, kwatery z oferty "Sardynia noclegi" są dostępne przez cały rok;.

  • Gwarantują prywatność i indywidualność.

Oprócz wyżej wymienionychc cech, nasze kwatery wakacyjne posiadają również swoje unikalne cechy, które z pewnością ułatwią Wam znalezienie tego jedynego, wymarzonego domku. Oferujemy Wam tu domy przy plaży, kwatery na łonie natury, domy z basenem, apartamenty miejskie, domy przyjazne zwierzętom i wiele innych. Warto również tu wspomnieć, o obiektach all inclusive, które już mają wliczone media, sprzątanie oraz pościel, dzięki czemu, na miejscu, nie będziecie objęci dodatkowymi opłatami – wszelkie informacje znajdziecie w opisach domów. Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Valledoria

Wakacje w Valledoria

Kiedy już zarezerwujecie wybrany obiekt wakacyjny, możecie śmiało zacząć planować wolne chwile w Valledoria. Niezaprzeczalnym atutem miejscowości jest piękne wybrzeże. Na nie składają się długie, szerokie piaszczyste plaże, wzdłuż których znajdziecie zarówno płatne jak i darmowe kąpieliska. Oprócz tego, miejsca jest tu na tyle dużo, że każdy z Was znajdzie tu miejsce dla siebie, w którym będzie mógł sie zrelaksować np. z ulubioną lekturą. Wybierajć nasz produkt „apartamenty Włochy”, będziecie mogli również skorzystać ze świetnych warunków pogodowych, które sprzyjają tu uprawianiu sportów wodnych. Valledoria jest bowiem chętnie odwiedzana przez żeglarzy, windsurferów oraz kitesurferów. Jakby tego było mało, jest to miejsce polecane do uprawiania snurkingu, bowiem już przy samym brzegu mozna obserwować bogactwo flory i fauny dna Morza Śródziemnego.

Domy i apartamenty w Valledoria to również propozycja zakwaterowania dla osób lubiących czynną turystykę. Otoczenie miejscowości to pola uprawne, góry, wzgórza, winnice, lasy, które przyjemnie sie tu eksploruje wędrując (lub na rowerze) miejscowymi szlakami turystycznymi. Oprócz tego, z Valledoria łatwo można dostać się do ciekawych miast regionu jak np. Sassari, Porto Torres czy Alghero. To będą niezwykłe wakacje!