Apartamenty i domy na Costa Smeralda

Apartamenty i domy na Costa Smeralda

Apartamenty i domy na Costa Smeralda

Costa Smeralda to jedno z najpiękniejszych wybrzeży Sardynii, wyspy należacej do Włoch ( a pełna ofertę w Italii, znajdziecie w katalogu "apartamenty i domy we Włoszech"). Znajduje się ono w północno-wschodniej części wyspy, ok 30 kilometrów na północ od portu Olbia. Ta informacja jest o tyle ważna, iż to właśnie z Olbii dotrzecie tu najszybciej, a z kolei do Olbii dostać się można promem z Civitavecchii lub samolotem. Warto również dodać, że Costa Smeralda, która w naszym języku oznacza Szmaragdowe Wybrzeże, obejmuje linię brzegową o długości ponad 20 kilometrów, oferując piękne plaże, skaliste wybrzeża oraz ciekawe miasta i atrakcje.

Jasno więc wynika, że produkt „apartamenty i domy na Costa Smeralda” to zakwaterowanie polecane osobom szukającym Słońca i relaksu w wodach morskich. To również propozycja dla amatorów intensywnego życia w kurortach, miłośnikom uprawiania sportów wodnych oraz aktywnego wypoczynku na lądzie.  Wzdłuż wybrzeża, jak i w bliskiej okolicy, znajdują się również ciekawe zabytki oraz miejsca, także poszukiwacze historii również będą usatysfakcjonowani. Podsumowując, to będą bardzo udane wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Costa Smeralda

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Costa Smeralda

Loading...

Apartamenty i domy na Costa Smeralda

Teraz i wy możecie zamieszkać na Costa Smeralda i to omijając drogie hotele z małymi pokojami oraz brakiem pełnej prywatności. NOVASOL, proponuje Wam domy i apartamenty w ramach oferty "Sardynia noclegi", które należą do prywatnych właścicieli, a więc możecie mieć pewność, że są zadbane i komfortowe. Oprócz tego, nasz produkt „apartamenty i domy na Costa Smeralda”, oferuje pełne wyposażenie, własne kuchnie i łazienki oraz dodatkowe udogodnienia, jak np. basen, sauna czy rozległy ogród (wszystkie informacje znajdziecie w opisach kwater). Atutem naszych kwater jest również fakt, że są one zlokalizowane w różnych miejscach. Możecie zamieszkać blisko plaży, w centrum kurortu, a także w głębi lądu – dzięki czemu wypoczniecie w sielskiej atmosferze, a na wybrzeże dotrzecie w kilka lub kilkanaście minut. Wybór należy do Was! Zapraszamy!

 

Apartamenty i domy na Costa Smeralda

Wakacje nad morzem

Najważniejszym atutem Costa Smeralda, jak sama nazwa wskazuje, jest piękne wybrzeże oblewane wodami Morza Tyrreńskiego. Zostało ono pięknie zagospodarowane, dzięki czemu oferuje ono zarówno wyposażone plaże, jak i „dzikie” miejsca, na których łatwiej o ciszę i spokój. Oczywiście, jak każde tego typu miejsce, również i tutaj znajdują się wyróżnione kąpieliska, które warto odwiedzić. Także wybierając produkt „apartamenty Włochy”, będziecie mogli poznać takie miejsca jak:

  • Liscia Ruja – „długa plaża” znajdująca się pomiędzy PORTISCO I Cala di Volpe. Oprócz drobnego piasku i turkusowych wód, podziwiać stąd można wyspy Soffi i Mortorio

  • Spiaggia del Principe – „plaża książeca” jest najpiękniejszą plażą Sardynii.

  • Romazzino – idealna plaża dla rodzin z dziećmi, a to za sprawą spokojnych wód i płytkiego dna.

  • Capriccioli – niewielka (bo mająca ok. 200m długości) plaża, otoczona gajami oliwnymi i piniowymi. Plaża podzielona jest na dwie części, przez granitowe skały.

To będą niezapomniane wakacje na Sardynii!

 

Apartamenty i domy na Costa Smeralda

Atrakcje na Costa Smeralda

Wakacje na Costa Smeralda to nie tylko relaks na plaży i łapanie promieni słonecznych. Można tu również aktywnie spędzić czas, chociażby podczas uprawiania sportów wodnych, uprawianiu kolarstwa, grze w golfa czy, najzwyczajniej w świecie, pieszych wędrówek wzdłuż wybrzeża i w głąb lądu. Oprócz tego, tutejsze kurorty (Liscia di Vacca, Romazzino, Porto Cervo i inne) oferują mnóstwo rozrywki i atrakcji dla całej rodziny. Polecamy również rejs wzdłuż wybrzeża oraz pośród wysp, a także wycieczkę na cmentarz gigantów, który powstał w epoce brązu. Rezerwujcie więc kwatery z oferty "noclegi Włochy" już dziś!