Badesi - domy i apartamenty wakacyjne

Badesi

Badesi - domy i apartamenty wakacyjne

Położone na północno-zachodnim wybrzeżu Sardynii, małe nadmorskie miasteczko Badesi, dzięki swojemu położeniu na wzgórzu, oferuje wspaniałe widoki na Zatokę Asinara. Obszar wokół tej miejscowości wypoczynkowej został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO ze względu na bogactwo roślin i zwierząt. Rozciągające się kilometrami naturalne plaże i piaszczyste wydmy pokryte jałowcem sprawią, że pobyt w obiekcie z oferty "domy we Włoszech", w miejscowości Badesi będzie niezapomniany. Ciesz się ciepłą gościnnością i białym winem "Vermentino di Gallura" z winogron uprawianych na okolicznych wzgórzach. Doskonałe wino jest perfekcyjnym dodatkiem do wszystkich potraw z ryb. Degustacja w jednej z winnic zagwarantuje, że w miłej atmosferze odkryjesz swój ulubiony rodzaj wina.

Popularne domy wakacyjne w Badesi

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Badesi

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Badesi

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Badesi

Loading...

Wodne atrakcje

Podczas rodzinnego urlopu na Sardynii, odkryj liczne małe zatoczki wokół Badesi i odkryj swoją ulubioną plażę. Snorkeling będzie świetną zabawą dla dzieci i dorosłych i zapewnia wgląd w zaczarowany, podwodny świat. Ośmiokilometrowa główna plaża oferuje liczne udogodnienia, takie jak restauracje, bary i szkoły surfingu. Od 2016 roku ten odcinek plaży odznaczony został Błękitną Flagą, co jest wyrazem uznania dla wysokiej jakości wody, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Wędkarska wyprawa z przewodnikiem będzie szczególnym przeżyciem dla całej rodziny. Wysokiej jakości sprzęt wędkarski zostanie zapewniony przy wypożyczaniu łodzi. Wiatry mistralu oferują doskonałe warunki do uprawiania surfingu. Pobliska plaża La Marinedda przyciąga do Badesi surferów i windsurferów z całego świata, pragnących wziąć udział w zawodach. Wykorzystaj swój pobyt w obiekcie z oferty "Sardynia noclegi", aby nauczyć się tego fascynującego sportu lub poprawić swoje umiejętności.

Badesi na wakacje

Zwiedzanie Sardynii

Liczne festiwale, takie jak słynny letni karnawał, są atrakcją dla wielu odwiedzających. Daj się zarazić radosnej atmosferze i świętuj wraz z miejscowymi i innymi wczasowiczami. Planując wakacje na Sardynii koniecznie uwzględnij wycieczkę do Aggius. Piękna górska wioska z malowniczą starówką jest punktem wyjścia dla licznych wycieczek. Nie przegap wizyty w "MEOC", pięknie zaprojektowanym muzeum. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat codziennego życia w górskich wioskach i zdobędziesz wiedzę na temat produkcji wina i sera. Zwiedzanie różnych pomieszczeń jest bardzo pouczające dzięki wielojęzycznym objaśnieniom. Ponieważ Aggius był kiedyś twierdzą, w której trzymano bandytów i rabusiów, nie można przegapić "Museo di Banditismo". W czterech salach z ciekawymi eksponatami można cofnąć się w czasie. Na koniec, polecamy Wam relaks po dniu intensywengo zwiedzania. Możecie to uczynić, np. w prywatnym basenie, dlatego też sprawdźcie ansze domy z basenem w Badesi.

Badesi

Mnogość atrakcji

Osoby zainteresowane archeologią nie powinny przegapić Nuraghe Majori w Tempio Pausania podczas wakacji w Badesi. Kamienne wieże z epoki brązu są domem dla licznych nietoperzy. Dzieci uwielbiają patrzeć na małe stworzenia ciemności w świetle latarki, wokół których urosło tak wiele historii. Cel tych kamiennych budynków nie został uzgodniony aż do dzisiaj. Dziś na całej Sardynii można znaleźć około 7 000 tego typu budowli. Szczególną atrakcją na wakacje we Włoszech, spędzanych w pobliżu plaż Sardynii jest "Birdwatching Rivertour" na Coghinas. Podczas rejsu łodzią z delty w górę rzeki można zaobserwować rzadkie gatunki ptaków, takie jak czaple i flamingi. Dzięki temu, że obszar jest ściśle chroniony, na każdym kroku fascynuje on bogactwem roślinności. 

Badesi

Domy wakacyjne w Badesi

Wybierając katalog "domy lub apartamenty Włochy" z naszej oferty możesz czuć się bezpiecznie. Każdy z naszych obiektów został osobiści sprawdzony przez jednego z naszych pracowników. Każda kwatera wyposażona jest w sposób taki, który pozwoli tobie i twoim najbliższym spędzić beztroski i wygodny urlop. Wybierz dom wakacyjny z basenem i spędzaj przy nim pełen zabawy czas z dziećmi. Wybierz dom wakacyjny z ogrodzoną działką i pozwól swojemu czwronogowi wybiegać się do woli. Wybierz dom lub apartament blisko plaży i ciesz się niezapomnianym widokiem z własnego tarasu. Wybór jest twój.