Alghero - domy i apartamenty wakacyjne

Czy zdecydowałeś się spędzić swoje zasłużone we Włoszech? Co powiesz na pobyt w domu wakacyjnym w Alghero, słynnym mieście na Sardynii? W obszernym portfolio, na który składają się apartamenty i domy we Włoszech, znajdziesz z pewnością idealne zakwaterowanie dla siebie. Dzięki wielu możliwościom, które oferujemy, nasi klienci mogą znaleźć i wybrać idealne zakwaterowanie dla siebie i swoich bliskich, które odpowiada wszystkim ich potrzebom. Niezależnie od tego, czy podróżujesz z rodziną, czy z przyjaciółmi, na pewno mamy dla Ciebie odpowiedni dom wakacyjny w Alghero. 

Alghero

Popularne domy wakacyjne w Alghero

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Alghero

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Alghero

Loading...

Zakwaterowanie w Alghero

Niezależnie od tego, czy wolisz dom czy mieszkanie wakacyjne, czy szukasz zakwaterowania z ogrodem, basenem, w pobliżu plaży lub w pobliżu centrum, w naszej ofercie znajdziesz to, co Ci najbardziej odpowiada. Zapomnij o stałych rozkładach dnia i tłumach turystów w hotelach; we własnym domu lub apartamencie wakacyjnym z oferty "Sardynia noclegi" możesz zaplanować swój urlop według własnego uznania. Każdy z naszych apartamentów czy domów w Alghero jest w pełni wyposażony, dzięki czemu nie zabraknie Ci niczego do spędzenia wygodnych i beztroskich wakacji. Każdy z obiektów został osobiście sprawdzony przez naszego pracownika, co daje Ci gwarancję i poczucie bezpieczeństwa. Zarezerwuj apartament w Alghero już teraz! 

Alghero na wakacje

Miasto pełne historii

Miasto to znane jest również pod nazwą Barceloneta, czyli mała Barcelona – gdyż w użytku pozostał tu język kataloński, który został tu uznany za język mniejszości. Jest to także jedno z ważniejszych miast na Sardynii. Stanowi ono niejako stolicę riwiery Riviera del Corallo, nazwanej tak ze względu na obecność w jej wodach najcenniejszych korali, które od wieków stanowiły istotny element gospodarczy i kulturalny tego regionu. Spędzając wakacje we Włoszech i decydując się na zakwaterowanie w Alghero, znajdziesz się w bardzo interesującym mieście. Historia Alghero rozpoczyna się w epoce neolitu i trwa do dziś. Jest to idealne miejsce dla miłośników historii. Na każdym kroku czekają tu na Ciebie świadectwa różnych epok, które przybliżą Ci historię nie tylko samego miasta, ale także całej wyspy.

Alghero

Zwiedzanie Alghero

Atrakcje historyczne przeniosą Cię w czasie aż do starożytności, Można tu zwiedzać stanowiska archeologiczne, w tym nekropolię Anghelu Ruju i Santu Pedru, a także rzymską willę Sant’Imbenia. Obejrzyjcie pierwszy system fortyfikacji pochodzący z XIII wieku, który został przebudowany w XVI wieku, a obecnie posiada 7 wież i 3 forty wzdłuż murów. Alghero szczyci się również licznymi zabytkowymi budynkami i kościołami, w tym kościołem San Michele, który dzięki swojej kopule stał się symbolem miasta. Wszystkie te atrakcje czekają na Ciebie i są łatwo dostępne z własnego domu wakacyjnego lub mieszkania, które znajdziesz w katalogu "domy i apartamenty Włochy"!

Alghero

Naturalne atrakcje w pobliżu domu wakacyjnego w Alghero

Jak wszędzie we Włoszech, także na Sardynii można zachwycić się przyrodą. Poza niewiarygodnymi piaszczystymi plażami i turkusowym błękitnym oceanem, są tu również piękne krajobrazy do zobaczenia. W pobliżu domu wakacyjnego w Alghero można wybrać się na piesze wędrówki, spacery lub jazdę na rowerze. Najlepiej jest spakować koszyk piknikowy i znaleźć spokojne miejsce na odpoczynek pośród przyrody. Możesz dowolnie zaplanować i zorganizować swój urlop na Sardynii. Dom wakacyjny sprawi, że wypoczniesz na własnych zasadach, co jest bardzo ważne podczas urlopu, zwłaszcza gdy wybierzesz np. dom z basenem. Życzymy udanego odpoczynku!