Cabras - domy i apartamenty wakacyjne

Cabras

Cabras - domy i apartamenty wakacyjne

Kto nie marzy, aby spędzić wakacje na Sardynii? Masz teraz taką szansę. Zarezerwuj jeden z naszych domów wakacyjnych i apartamentów, położonych pomiędzy plażami półwyspu Sinis. Kilka kilometrów od Oristano wznosi się Cabras, urzekające miasto na Sardynii, które prezentuje swój piękny krajobraz, skarby archeologiczne oraz wyjątkową florę i faunę. Domy wakacyjne w Cabras są idealne dla podróżnych, którzy chcą spędzić relaksujący urlop. Dzięki prywatnemu basenowi, urzekającej okolicy i komfortowemu wyposażeniu nie będziesz w stanie oprzeć się urokowi naszych domów wakacyjnych w Cabras. Nasz produt "noclegi Włochy" są wyposażone we wszystkie udogodnienia i są wprost wymarzone do wypoczynku. Zaoferują tobie i twoim najbliższym wyjątkowe i niezapomniane przeżycia. 

Urlop na plaży

Zarezerwuj dom wakacyjny, aby samodzielnie odkryć wyjątkowe plaże Sardynii. Plaże Cabras są skoncentrowane przy wybrzeżu Abbarossa. Znajduje się tam plaża Turre Seu oraz plaże Is Aruttas i Mari Ermi. Podczas urlopu w obiekcie z oferty "Sardynia noclegi" będziesz miał wiele okazji do relaksu w słońcu i słuchania dźwięków fal. Wybierając się na plaże, zabierz ze sobą ulubione przekąski i książkę, a następnie zapomnij o swoich zmartwieniach. Jeśli oprócz spędzania odprężających chwil na plaży, chciałbyś także poznać okolicę – żaden problem! Z dowolnego zakwaterowania w łatwy sposób dotrzesz do głównych atrakcji turystycznych. Podczas wycieczek dowiedz się więcej o włoskiej kulturze i historii, a następnie wróć do domu i zjedz kolację na własnym tarasie. Z pewnością nie będziesz żałował wakacji spędzonych w Cabras. 

Cabras na wakacje

Wycieczki w czasie wakacji w Cabras

Kluczowymi słowami podczas urlopu spędzanego we własnym domu wakacyjnym są "relaks i odkrywanie". Turystyka nadmorska Sardynii jest silnie wspierana przez dziedzictwo archeologiczne i historyczne, co jest najbardziej widoczne w wyjątkowym mieście Thorros. Thorros zostało założone przez Fenicjan i jest uważane za jedno z najważniejszych stanowisk archeologicznych w basenie Morza Śródziemnego, gdzie jego wartość historyczna jest połączona z wyjątkowym krajobrazem i imponującą panoramą. To miasto jest zdecydowanie warte odwiedzenia na wakacje we Włoszech, na Sardynii. Jeśli zatrzymasz się w jednym z naszych domów wakacyjnych, będziesz miał okazję poznawać okolicę w najbardziej autentyczny sposób, czyli pozostając w ścisłym kontakcie ze środowiskiem naturalnym i mieszkańcami. Tajemnice i tradycje Sardynii staną przed tobą otworem.

Cabras

Staw – Stagno di Cabras

Cabras to także nazwa noszona przez tutejszy wielki staw. Sam zbiornik, wraz z okalającymi go mokradłami liczy sobie blisko 2300 hektarów. Satgno di Cabras jest największym słodkowodnym jeziorem na całej Sardynii i przy tym stanowi wyjątkowy obszar pod względem fauny i flory. Swoje miejsce znalazły tu liczne, ciekawe gatunki ptaków oraz różnorodne ryby. Staw Cabras jest także źródłem wyjątkowego przysmaku – bottarga, czyli kawioru m.in., z ikry tuńczyka, nazywanego przez smakoszy "kawiorem Morza Śródziemnego". Cabras i okolice to idealne  miejsce na wakacje dla osób spędzających wakacje na Sardynii, którzy lubią odkrywać nowe smaki i uroki lokalnej kuchni. Uprawiane pod słońce m Sardynii owoce i warzywa, rodzinne, małe wytwórnie oliwy, ręcznie lepiony makaron czy aromatyczne wina to tylko niektóre z rarytasów, które czekają na skosztowanie podczas waszego kolejnego urlopu. 

Domy wakacyjne NOVASOL

NOVASOL oferuje liczne obiekty w katalogu "domy we Włoszech". Ustawiając filtry wyszukiwania na naszej stronie internetowej zgodnie z Twoimi życzeniami i potrzebami, pozwalasz firmie NOVASOL wybrać ofertę domów wakacyjnych, które odpowiada Twoim potrzebom. Wybierz taki dom wakacyjny Cabras, który spełni twoje wymagania i ciesz się na kolejne, beztroskie wakacje. Wybierając jakiejkolwiek zakwaterowanie z naszej oferty możesz czuć się bezpiecznie, gdyż każdy dom i apartament zostały uprzednio odwiedzone i sprawdzone przez naszego pracownika. Wyposażone są tak, by każdy z Gości poczuł się komfortowo i aby nie zabrakło wam niczego podczas urlopu.