search

Domy wakacyjne na Riviera di Levante

Noclegi na Riviera di Levante

Riviera di Levante to pas wybrzeża Morza Liguryjskiego, który ciągnie się w północno-zachodniej części Włoch, a dokładniej w pięknej Ligurii, a jeszcze dokładniej od wschodnich przedmieść Genoi po La Spezię (sprawdźcie także nasz produkt „La Spezia noclegi”) i całą Zatokę Poetów. Całość ma prawie 140 kilometrów i słynie z oszałamiających krajobrazów, na które składają się góry i strome wybrzeże morskie.

Domy wakacyjne na Riviera di Levante to propozycja zakwaterowania dla osób chcących połączyć relaks nad morzem z możliwością podziwiania pięknych widoków –obu tych atrakcji nie zabraknie. To również miejsce na wakacje w górach, aktywny wypoczynek na łonie natury czy urlop pozwalający na godziny zwiedzania i podziwiania miejsc stworzonych przez człowieka. Tak naprawdę, już sama wędrówka, przejazd rowerem, a nawet autem wzdłuż wybrzeża, sprawi, że Wasze serca zabiją mocniej. W sumie to nie sposób wymienić wszystkich zalet, dlatego można założyć, że Riviera di Levante to miejsce dla każdego na niezapomniane wakacje we Włoszech.

 Domy wakacyjne na Riviera di Levante

Wakacje na Riviera di Levante

Podejrzewamy, że każdy kto zarezerwuje produkt „Liguria wakacje”, spędzi niezapomniane chwile w takich miejscach jak:

Plaże

Na Riwierze czekają na Was kilometry ślicznych i zróżnicowanych plaż. Wypocząć tu można na plażach piaszczystych, żwirowych, kamienistych, a nawet rozłożyć ręcznik na jednym z wielkich i płaskich głazów. Miejsca te są idealne na relaks i regeneracje organizmu. Generalnie, kąpieliska riwiery można podzielić na dwa rodzaje:

  • Plaże miejskie – kąpieliska w kurortach, jak np. Lerici (sprawdźcie także nasz produkt „Lerici noclegi”), które oprócz relaksu oferują bogatą infrastrukturę oraz możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego. Warto zapamiętać, że plaże w kurortach są płatne lub darmowe, dlatego rozważnie wybierzcie miejsce plażowania

  • Dzikie plaże – kąpieliska w małych zatokach, często otoczone skałami i klifami. Na tych plażach, czeka na Was spokojniejsza atmosfera oraz piękne widoki. To również świetne miejsca do obserwacji flory i fauny dna morskiego. Szczególnie polecamy Wam też plaże, na które można dostać się tylko drogą morską.

Na koniec - niezależnie jednak od tego jakie miejsce na plażowanie wybierzecie, pamiętajcie o bezpieczeństwie swoim i swoich najbliższych!

Naturalne ostoje

Na wybrzeżu Riwiery di Levante znajdują się także miejsca, w których ingerencja człowieka została zastopowana, ze względu na wyjątkowe walory przyrodnicze i geologiczne. Praktycznie cały obszar wybrzeża oferuje góry, klify, skały, jaskinie, lasy i zielone wzgórza – pośród których wędrując, Wasze zmysły zachwycą się nie raz. Wybierając domy wakacyjna na Riviera di Levante, poznacie także chronione obszary, takie jak: Park Narodowy Cinque Terre, Park Naturalny Montemarcello-Magra-Vara, park Naturalny Porto Venere oraz Park Naturalny Portofino. Sprawdźcie więc, co mamy dla Was pod hasłem "apartamenty Włochy" i w drogę na niezapomnianą przygodę.

Miasta

Wakacje na Riwiera di Levante to również okazja na odkrycie zabytków i pięknych miejsc stworzonych przez człowieka. Znajdziecie je zarówno w miastach portowych jak Genua, La Spezia, Portofino czy Rapallo (polecamy Wam również produkt „Rapallo apartamenty”), jak i ukrytych w głębi lądu – pośród gór i wzgórz.

 Domy wakacyjne na Riviera di Levante

Domy wakacyjne na Riviera di Levante

Znając wyżej wymienione atuty, nie będzie już trudno przekonać Was do urlopu w tym miejscu. Tym bardziej, ze NOVASOL ma Wam tu do zaoferowania swój produkt, a mianowicie apartamenty i domy wakacyjne na Riviera di Levante. Wzdłuż całego wybrzeża znajdziecie zróżnicowane kwatery, w których spędzicie komfortowe wakacje w prywatnej atmosferze. Szczególnie polecamy Wam tu nasze domy z basenem, domy przyjazne dzieciom oraz kwatery z widokiem na morze oraz góry. Zapraszamy!