search

Tropea noclegi - najlepszy wybór

Tropea to jeden z najsłynniejszych kurortów we Włoszech. Miejscowość zlokalizowana jest w środkowej części Kalabrii, po jej zachodniej stronie. Całość oblewana jest, wyjątkowo turkusowymi i krystalicznie czystymi, wodami Morza Tyrreńskiego. Tropea powstała już w czasach Cesarstwa Rzymskiego, a dziś jest jednym z najlepszych miejsc do urlopu nad morzem na świecie. Miejscowość słynie z pięknych plaż i starówce, która znajduje się na szczycie stromego klifu – stąd podziwiać tu można fantastyczne widoki z góry, jak i z dołu ściany, która została utworzona przez wody morskie.

Domy i apartamenty z oferty 'Tropea noclegi' to propozycja dla wszystkich, ale przede wszystkim dla osób spragnionych Słońca i kąpieli w błękitnych wodach morskich. Urlop w Tropea to również opcja dla amatorów zwiedzania oraz miłośników intensywnego „kurortowego” życia, bowiem atrakcji tu nie brakuje. Można również skorzystać z okazji i wybrać się w góry (które wznoszą się tuż za miastem), nad Morze Adriatyckie (ok. 90 kilometrów) na drugą stronę półwyspu oraz na Sycylię, najbardziej znaną wyspę w Europie. Jak widać, możliwości jest wiele, a więc pakujcie walizki i wybierzcie się na wymarzone wakacje we Włoszech.

 Tropea noclegi

Tropea noclegi - oferta na niezapomniane wakacje

Tropea zaprasza na słoneczne wakacje, co czynimy również i My. Zachęcamy Was do zapoznania się z naszymi propozycjami wypoczynku, które są alternatywą dla hotelowego wynajmu. Nasza oferta to domy i apartamenty w Tropea i okolicy. Wszystkie nasze kwatery są w pełni wyposażone, samodzielne oraz zapewniają komfort, wygodę, bezpieczeństwo oraz prywatność. Mało tego, nasz produkt „Kalabria wakacje” to także zróżnicowana oferta, która będzie pasować na każdą kieszeń. Zachęcamy także do skorzystania ze specjalnych filtrów, które ułatwią Wam znalezienie wymarzonego domku lub mieszkania. Na koniec, od siebie, podpowiemy Wam, że największą popularnością cieszą się tu domy przyjazne dzieciom, domy z basenem oraz apartamenty z widokiem na morze. Zapraszamy!

 Tropea noclegi

Wakacje nad morzem w Tropea

Włosi twierdzą, że plaża w Tropea jest najpiękniejszą plażą w ich kraju. Dlatego, koniecznie i Wy, musicie sprawdzić czy jest to prawda. Tutejsze wybrzeże ma 4 kilometry i oferuje szerokie i piaszczyste plaże, na których każdy znajdzie miejsce dla siebie. Dodatkowym atutem tutejszych kąpielisk są piękne widoki na morze, lagunę oraz strome klify, na szczycie których, wznosi się zabytkowa starówka. Wybierając się na wakacje nad morzem z katalogu „domy i apartamenty w Tropea”, szczególnie polecamy Wam wypoczynek w takich miejscach jak:

  • Rotonda – najbardziej znana plaża miejska. To właśnie tu możecie wypocząć pod zjawiskowym klifem.

  • Cannone – plaża na uboczu, a więc miejsce, w którym wypoczniecie w spokojniejszej atmosferze.

  • A Linguata – największa plaża w Tropea. Szczególnie lubiana przez amatorów sportów wodnych.

  • Marina dell’Isola – plaża, z której można podziwiać kościół św. Marii.

  • L’Occhiale – na tej plaży, czekają na Was małe zatoczki oraz słynna niebieska grota.

Atrakcje w Tropea

Rezerwując domy i apartamenty w Tropea z oferty „noclegi Włochy", koniecznie poznajcie największe atrakcje miasta. Szczególnie polecamy Wam spacery uliczkami średniowiecznej starówki, na których czekają na Was sklepy i sklepiki, targi, restauracje, pizzerie i atrakcje dla całej rodziny. Polecamy Wam także poznanie największych zabytków miasta, czy Klasztoru Franciszkanów, Katedry z XII wieku, ruin zamku oraz Klasztory św. Marii. Warto również wybrać się w rejs statkiem po turkusowych wodach morskich i z nich podziwiać fantastyczne widoki.