Domy wakacyjne w Santa Caterina dello Ionio

Domy wakacyjne w Santa Caterina dello Ionio

Domy wakacyjne w Santa Caterina dello Ionio

Ten długi zwrot to nazwa popularnego miasteczka, które położone jest w środkowej części Kalabrii, w „czubku buta” półwyspu Apenińskiego, na którym znajdują się Włochy (całą włoską ofertę znajdziecie w katalogu „apartamenty Włochy”). Po polsku, nazwa brzmi mniej więcej Św. Katarzyna nad Morzem Jońskim, co wyjaśnia, mniej więcej, zawiłość miana tego miasteczka. Santa Caterina dello Ionio podzielona jest na dwie części. Pierwsza z nich „marina” położona jest tuż nad morzem, a druga znajduje się ok. 7 kilometrów dalej i położona jest pośród górskich szczytów. Taka lokalizacja pozwala na urozmaicony wypoczynek – stąd duża popularność miejscowości wśród turystów z Europy.

Domy wakacyjne w Santa Caterina dello Ionio to nazwa naszej oferty, którą proponujemy wszystkim wczasowiczom. Zapewni wam ona noclegi podczas urlopu, który może stanowić połączenie wakacji nad morzem z wakacjami w górach. Poza tym, znajdziecie tu zarówno miejsca zaciszne i położone z dala od hałasu, jak i ciekawą ofertę rozrywkową, która zapewni emocji w ciągu dnia oraz w nocy. Naszą ofertę proponujemy również osobom szukających oryginalnych i nietuzinkowych miejsc, które zachwyca widokami i gwarantuje różnorakie formy aktywnego wypoczynku. Dlatego też, jeśli niestraszna Wam dość spora odległość od granic naszego kraju, to Santa Caterina dello Ionio będzie Waszym idealnym miejscem na wakacje w Kalabrii.

 

Domy wakacyjne w Santa Caterina dello Ionio

Jeśli zastanawiacie się, czy oferta NOVASOL będzie dla Was idealnym wyborem, to dowiedzcie się więcej o zaletach naszych kwater wakacyjnych, które proponują zupełnie inne warunki, niż te prezentowane przez np. hotele czy hostele. Dlatego też, jeśli wybierzecie domy wakacyjne w Santa Caterina dello Ionio z katalogu NOVASOL, zyskacie kwaterę na wakacje we Włoszech, która:

  • Jest całkowicie urządzona i wyposażona,

  • Posiada własną (nie współdzieloną z nikim innym) kuchnię i łazienkę,

  • Gwarantuje prywatność - dzięki temu, że obiekt jest tylko do Waszej dyspozycji,

  • Zapewnia indywidualny i niezależny charakter wypoczynku,

  • Oferuje wygodny i komfortowy wypoczynek w dzień i w nocy,

  • Dostępna jest w atrakcyjnej cenie.

Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Santa Caterina dello Ionio

Domy z basenem w Santa Caterina dello Ionio

Czy może być coś lepszego niż własny basen podczas urlopu? Z NOVASOL to jak najbardziej możliwe. W naszym słonecznym katalogu, znajdziecie kwatery, które wyposażone są w basen kryty lub na świeżym powietrzu. Zalet z posiadania własnego akwenu jest na tyle dużo, że nie ma co się dłużej zastanawiać. Każdy, kto marzy o relaksie na leżaku lub w wodzie, z dala od tłumów i hałasu, powinien zerknąć na nasze domy i apartamenty z basenem. Domy w Santa Caterina dello Ionio z basenem wyszukacie bardzo łatwo – wystarcz wybrać filtr „basen”, a ukażą Wam się dostępne obiekty.

 

Domy wakacyjne w Santa Caterina dello Ionio

Wakacje w Santa Caterina dello Ionio

Jeśli szukacie miejsca z błękitnym morzem i białymi, rajskimi plażami – Santa Caterina della Ionio będzie idealną propozycją. Wystarczy tylko wybrać domek z katalogu „Włochy apartamenty i domy”, przyjechać i zachwycić pięknem tego miejsca oraz atrakcjami. Kurort oferuje Wam również pełną infrastrukturę, dzięki której, poznacie miejscową kuchnię, zatańczycie w klubie nocnym, czy spędzicie niezapomniany czas z dziećmi. Pamiętajcie również, że blisko stąd w góry, także będziecie mogli odświeżyć swoją sprawność fizyczną, przeżyć ciekawe przygody oraz podziwiać przepiękne widoki. W imieniu właścicieli obiektów wakacyjnych – gorąco zapraszamy!