Apartamenty i domy wakacyjne w Staletti

Apartamenty i domy wakacyjne w Staletti

Apartamenty i domy wakacyjne w Staletti

Staletti to niewielka miejscowość położona w południowej części włoskiego „buta”, a dokładniej na wschodnim wybrzeżu Kalabrii, praktycznie po przeciwstawnej stronie niż słynny kurort Tropea (w którym mamy Wam do zaoferowania wakacyjny produkt „noclegi w Tropea”). Staletti znajduje się niecałe 5 kilometrów od malowniczego wybrzeża Morza Jońskiego i kurortów, a jego otoczenie stanowią góry oraz wzniesienia. Pierwsze wzmianki o tej osadzie pochodzą już z czasów rzymskich, o czym świadczą liczne znaleziska archeologiczne.

Apartamenty i domy wakacyjne w Staletti to propozycja noclegowa dla wszystkich, którzy chcą połączyć wakacje nad morzem z urlopem w górach. Takie połączenie jest tu jak najbardziej możliwe, a niewielką odległość od morza można pokonać na wiele sposobów, nawet pieszo. Urlop w Staletti to także okazja na wyciszenie się i wypoczynek w kojącej zmysły atmosferze. Miejscowość jest bowiem otoczona także obszarami rolniczymi, a więc nie ma tu, typowego dla nadmorskich kurortów, gwaru i ścisk, a dodatkowo zyskacie możliwość skosztowania świeżych warzyw, owoców, oliwek oraz produktów z nich wytwarzanych. Zapraszamy więc na niezapomniane wakacje we Włoszech!

 

Popularne domy wakacyjne w Staletti

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Staletti

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Staletti

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Staletti

Loading...

Apartamenty i domy wakacyjne w Staletti

Południowa część Kalabrii to dość odległy region od granic naszego kraju, więc zrozumiałe jest, że może to być spore wyzwanie logistyczne dla każdego z Was. Jeśli jednak zdecydujecie się na wybór tej części Włoch (a naprawdę warto), to sprawdźcie naszą ofertę, a mianowicie apartamenty i domy wakacyjne w Staletti. Warto się nią zainteresować, chociażby z takich powodów jak:

 1. Nasze kwatery w Kalabriiw pełni wyposażone;

 2. dostępne praktycznie przez cały rok;

 3. Są w pełni samodzielne i niezależne;

 4. Oferują komfortowe i bezpieczne warunki wypoczynku;

 5. Gwarantują prywatną atmosferę – często nie tylko w kwaterze, ale również w np. przylegającym do domu ogrodzie;

 6. Są wyposażone w kompletnie urządzone kuchnie lub aneksy kuchenne.

Opisane powyżej cechy to standard, jednak nasze apartamenty i domy wakacyjne w Staletti posiadają także cechy niestandardowe. Są to dodatkowe atrakcje lub elementy wyposażenia, które jeszcze bardziej podnoszą poziom satysfakcji z urlopu. Takimi udogodnieniami są m.in.:

 • Basen – w naszej ofercie napotkacie dwa typy akwenów: całkowicie prywatne lub współdzielone dla kilku apartamentów. Wszystkie szczegóły znajdziecie w opisie obiektu.

 • Jacuzzi – zarówno wewnątrz kwatery, jak i na tarasie lub w ogrodzie.

 • Siłownia – coś dla aktywnych urlopowiczów.

 • Plac lub sala zabaw – atrakcja dla najmłodszych Gości.

 • Możliwość pobytu ze zwierzakiem – w tych kwaterach spędzicie niezapomniane wakacje z psem, kotem, kanarkiem lub innym domowym ulubieńcem.

Zapraszamy!

 

Apartamenty i domy wakacyjne w Staletti

Wakacje w Staletti

Urlop w Staletti to wakacje pod znakiem aktywnego spędzania czasu. Tutaj po prostu nie ma czasu na nudę! Już pierwsza wyprawa nad morze będzie niezapomnianym przeżyciem, bowiem tutejsze plaże oferują znacznie więcej niż możliwość relaksu na drobnym piasku. Otóż, wybierając obiekt z oferty „noclegi Włochy", będziecie mogli podziwiać piękne klify, zaznać orzeźwienia w błękitnych wodach Morza Jońskiego, wziąć udział w niezapomnianym rejsie lub uprawiać sporty wodne. Poza tym, w nadmorskich miejscowościach czeka na Was sporo turystycznych atrakcji i ciekawe propozycje spędzenia wolnego czasu.

Rezerwując apartamenty i domy wakacyjne w Staletti, dacie sobie również szansę na atrakcyjny wypoczynek w górach. Wystarczy wkroczyć na szlak, aby rozpocząć ciekawą przygodę pośród gór, wzgórz, pól, gajów oliwnych, lasów i winnic. Świetnie również przemierza się okolicę na rowerze, także jeśli będziecie mieć możliwość, skorzystajcie z jednośladów. Jeszcze raz – zaqpraszamy!