Domy i apartamenty wakacyjne w Badolato

Domy i apartamenty wakacyjne w Badolato

Domy i apartamenty wakacyjne w Badolato

Badolato jest miejscowością, która położona jest na jednym z wielu kalabryjskich wzgórz, w zachodniej części Kalabrii. Miasteczko znajduje się zaledwie kilka kilometrów od wybrzeża Morza Jońskiego i około 90 kilometrów od słynnego kurortu Tropea (z kolei w tej miejscowości proponujemy Wam produkt „Tropea noclegi”), która znajduje się dokładnie po drugiej stronie kalabryjskiego wybrzeża. Warto tu nadmienić, że Badolato dzieli się na dwie części: miasto na szczycie wzgórza oraz Badolato Marina, która, jak sama nazwa wskazuje, położona jest na samym wybrzeżu.

Domy i apartamenty wakacyjne w Badolato to propozycja dla każdego, zarówno dla osób szukających spokojnej atmosfery, jak i tych, którzy lubią intensywne życie w kurortach pełnych atrakcji. Ci pierwsi, zamieszkają w domostwach znajdujących się w średniowiecznej części miasta, a ci drudzy, zamieszkają w nadmorskiej części. Badolato, za sprawą otoczenia gór i wzgórz, świetnie nadaje się na miejsce, w którym można spędzić także aktywne wakacje oraz podziwiać piękne widoki na góry i morze. Reasumując, jest to świetna lokalizacja na Wwybór obiektu z oferty "apartamenty Włochy".

 

Popularne domy wakacyjne w Badolato

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Badolato

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Badolato

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Badolato

Loading...

Domy i apartamenty wakacyjne w Badolato

Wyobraźcie sobie kąpiel w prywatnym basenie, z którego możecie podziwiać piękną panoramę lub możliwość przejścia kilku kroków od apartamentu na pobliską, złotą plażę. Tak mogą wyglądać Wasze wakacje, jeśli wybierzecie kwaterę z oferty NOVASOL, czyli domy i apartamenty wakacyjne w Badolato. Jednak to nie wszystko! Otóż, nasze obiekty wakacyjne z katalogu „wakacje w Kalabrii”, mają do zaoferowanie znacznie więcej. Chociażby wyposażoną kuchnię, w której będziecie mogli przyrządzić posiłek ze świeżo złowionych ryb lub miejscowych warzyw i owoców. Kuchnię (lub aneks), z pewnością docenią rodziny z małymi dziećmi, bo dzięki nim, szybko przygotują dla nich specjalne potrawy. Oprócz tego, nasze kwatery wakacyjne gwarantują Wam pełną samodzielność, indywidualność, prywatność oraz komfort. Zapraszamy!

Na koniec, warto jeszcze wspomnieć o specjalnych kwaterach, które już czekają na Wasz przyjazd. Mamy Wam tu do zaproponowania, takie obiekty jak:

  • Domy z panoramicznym widokiem – w dowolnej chwili będziecie mogli podziwiać góry i morze.

  • Domy i apartamenty z basenem – chyba nikogo nie trzeba przekonywać do posiadania własnego akwenu podczas urlopu.

  • Domy przyjazne zwierzętom – do tych obiektów, można przyjechać z własnym zwierzęciem domowym.

  • Apartamenty przy plaży.

  • Kwatery all inclusive – w tych obiektach, w cenie najmu są już wliczone opłaty za zużycie mediów, wypożyczenie pościeli i ręczników oraz za usługę końcowego sprzątania.

Jeszcze raz – zapraszamy!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Badolato

Wakacje w Badolato

W Badolato połączycie wypoczynek nad morzem z możliwością podziwiania średniowiecznej zabudowy miasteczka oraz z okazją do wędrówek po kalabryjskich wzgórzach – słowem, nie będzie nawet chwili, aby pomyśleć o znużeniu. Rezerwując kwaterę z oferty „noclegi Włochy” odkryjecie miasto, w którym czas zatrzymał się kilka stuleci temu. Znajdziecie w nim pozostałości po czasach średniowiecza oraz renesansu. Na szczególną uwagę zasługują tu liczne kościółki oraz ruiny zamku Ravaschieri, no i oczywiście piękne widoki, które można podziwiać z miejskich tarasów.

Po zapoznaniu się z niezwykłą architekturą miasta, wyruszcie na plażę w Badolato Marina. Jest ona długa, szeroka oraz piaszczysto-kamienista. Całość, oblewana jest błękitnymi, a nawet wręcz turkusowymi, wodami Morza Jońskiego. Na plaży można wynająć sprzęt plażowy, sportowy lub skorzystać z ciekawych atrakcji wodnych. Na urlop w Badolato, warto także zabrać ze sobą sprzęt do snurkingu, aby móc podziwiać przybrzeżna życie morskie. To będą udane wakacje!