Domy wakacyjne w Rota Greca

Rota Greca to nazwa niewielkiego miasteczka, które położone jest w północnej części włoskiej Kalabrii, ok. 80 kilometrów na południe od znanego kurortu nadmorskiego Diamante we Włoszech (chętnym, polecamy zapoznanie się z katalogiem „domy i apartamenty Włochy”). Rota Greca znajduje się na naturalnej granicy oddzielającej rolnicze wzgórza od zalesionych gór, objętych ochroną w ramach rezerwatu Serra Nicolino – Pian d’Albero. Miasteczko przyciąga swoją zabytkową zabudową, której początki sięgają IX wieku oraz budynkami pochodzenia albańskiego, pochodzących z XV wieku.

Domy wakacyjne w Rota Greca to nasza propozycja zakwaterowania w tym mieście. Ofertę tę polecamy osobom, które lubują się w odkrywaniu nowych miejsc, miłośnikom wypoczynku na łonie natury oraz amatorom wakacji na wsi. Zamieszkanie w kwaterze w Rota Greca, pozwoli Wam również na połączenie wypoczynku w spokojnym miejscu, z możliwością szybkiego dotarcia nad ciepłe wody Morza Tyrreńskiego – najbliższy bowiem kurort, oddalony jest o zaledwie 30 kilometrów. Wypoczynek w Rota Greca to również okazja na poznanie zupełnie innego oblicza kraju – jego wiejskiej i zacisznej prowincji, która ma również sporo do zaoferowania. Pakujcie więc walizki i rezerwujcie obiekty z katalogu „wakacje we Włoszech” w Rota Greca.

 

Domy wakacyjne w Rota Greca

Domy wakacyjne w Rota Greca

Jeśli szukacie wakacyjnych kwater, to świetnie trafiliście. Mamy bowiem dla Was prawdziwą alternatywę i nowość na rynku wakacyjnym. Proponujemy wam mianowicie prywatne apartamenty i domy wakacyjne w Rota Greca, w których spędzicie wakacje w komfortowych warunkach. Skąd taka pewność? Ot chociażby z takich powodów jak:

  1. Wszystkie obiekty z katalogu „Kalabria noclegi” są samodzielnymi jednostkami mieszkalnymi;

  2. Są dostępne tylko dla Was podczas trwania najmu;

  3. Z nikim nie będziecie współdzielić np. kuchni czy łazienki – całe kwatery są tylko do Waszej dyspozycji;

  4. Wszystkie obiekty są całkowicie samodzielne i wyposażone we wszystkie niezbędne meble, urządzenia, itp.

  5. Posiadają własną, urządzoną kuchnię, w której możecie przygotować posiłek;

  6. Zapewniają kameralny i prywatny charakter wakacji;

  7. Są dostępne w konkurencyjnych cenach, np. w stosunku do hoteli;

  8. Pozwalają na przyjazd o dowolnej porze roku.

Zapraszamy!

Domy wakacyjne w Rota Greca

Domy z basenem w Rota Greca

To nazwa naszej specjalnej oferty dla wszystkich szukających dodatkowych wrażeń podczas urlopu. Obiekty te, jak łatwo wydedukować, udostępniają Gościom basen, z którego można do woli korzystać przez cały pobyt. Domy wakacyjne w Rota Greca, które oferują basen, można podzielić na dwa rodzaje. Pierwszy to domy z basenem, które dostępne są tylko dla wynajmujących konkretny dom (w takim przypadku, basen znajduje się w przydomowym ogrodzie). Z kolei drugi rodzaj kwater z basenem, to obiekty, które współdzielą basen z kilkoma innymi apartamentami, ale znajdujących się w jednym budynku lub na jednej działce. Także nie ma mowy, że z basenu będą korzystać przechodnie lub przypadkowe osoby. Zapraszamy!

 

Wakacje w Rota Greca

W Rota Greca nie zaznacie znużenia nawet przez sekundę. Niezależnie, jaką formę wypoczynku wybierzecie – będzie to czas pełen pozytywnych emocji oraz wrażeń. Decydując się na domy wakacyjne w Rota Greca, będziecie mogli podziwiać piękna zabudowę miasteczka (szczególnie w dzielnicy Babilonia), Ogród Sprawiedliwych, Plac Matki Teresy z Kalkuty oraz Pałac Miejski. Z kolei poza miastem, czekają na Was zielone przestrzenie, góry, wzgórza i cała masa naturalnych atrakcji. Wybierając ofertę „noclegi Włochy”, koniecznie sprawdźcie również, jakie przyjemności przygotowały dla Was pobliskie kurorty nadmorskie, plus oczywiście zaznajcie relaksującej kąpieli słonecznej oraz morskiej.