Domy i apartamenty wakacyjne w Parghelii

Domy i apartamenty wakacyjne w Parghelii

Domy i apartamenty wakacyjne w Parghelii

Parghelia to piękny kurort, który położony jest na zachodnim wybrzeżu Kalabrii, pomiędzy kurortami Tropea (w której polecamy Wam zapoznanie się z ofertą „Tropea wakacje”) oraz Costa dei Monaci. Wszystkie one znajdują się na wybrzeżu zwanym Costa degli Dei, co oznacza Wybrzeże Bogów i chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć z jakich powodów jest tak nazywane.

Domy i apartamenty wakacyjne w Parghelii to jedna z najbardziej słonecznych ofert NOVASOL. Skierowana jest ona do wszystkich, którzy szukają możliwości wypoczynku nad błękitnymi wodami morskimi w otoczeniu pięknych krajobrazów – a tych tu nie brakuje. Parghelia jest również znacznie spokojniejszym miejscem niż sąsiednie kurorty, także każdy znajdzie tu zaciszne miejsce dla siebie. Oczywiście, do zalet urlopu w Parghelii należy dodać również bliskość gór, zielonych oaz, ciekawych miast oraz dostęp do licznych atrakcji. Wszystkie te czynniki sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jedynym mankamentem jest czas dojazdu do tego miejsca, jednak efekt zastany na miejscy w zupełności to zrekompensuje. Zagrzewajcie więc silniki aut lub rezerwujcie bilety lotnicze, bowiem czekają tu na Was niesamowite wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Parghelia

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Parghelia

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Parghelia

Loading...

Domy i apartamenty wakacyjne w Parghelii

Już dziś możecie zarezerwować obiekty wakacyjne w tym pięknym kurorcie. Dlaczego warto wybrać się na urlop właśnie z nami? Chociażby z takich powodów jak:

  • Nasza oferta „wakacje w Kalabrii” to wyselekcjonowane kwatery o najwyższej jakości.

  • Domy i apartamenty w Parghelii są kompletnie umeblowane oraz posiadają wszystkie niezbędne przybory i urządzenia, z których możecie korzystać nieodpłatnie przez cały okres pobytu.

  • Nasze obiekty wakacyjne są całkowicie niezależnymi i samodzielnymi jednostkami mieszkalnymi.

  • Gwarantują komfort, prywatność, indywidualność oraz bezpieczeństwo.

  • Posiadają dodatkowe udogodnienia, jak np. siłownię, Internet, ogród, itp. Wszystkie szczegóły znajdziecie w opisie obiektu.

  • Dostępne są praktycznie przez cały rok i to w przystępnych cenach.

To oczywiście nie wszystko. Zgodnie z zasadą, że nie dwóch takich samych domów, nasze kwatery różnią się od siebie pod różnymi względami. Wszystko to po to, abyście mogli znaleźć kwaterę odpowiadającą Waszym potrzebom. Szczególną popularnością cieszą się tu domy z widokiem na morze oraz domy z basenem. Wybierając pierwszą opcję, pamiętajcie, ze domy takie znajdują się na wzniesieniach, więc aby dotrzeć nad wodę trzeba będzie przejść kilka kroków. Z kolei kwatery z basenem umiejscowione są w różnych lokalizacjach. Wszystkie informacje znajdziecie w prezentacjach poszczególnych obiektów. Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Parghelii

Wakacje w Parghelii

Gdy już rozpakujecie torby, walizki i plecaki, z pewnością od razu zechcecie zaznać niczym nieskrępowanego relaksu na tutejszej plaży. Świetnie zatem trafiliście, bowiem tutaj plaż jest pod dostatkiem, a mianowicie 8 kilometrów różnorodnego wybrzeża czeka na Was. Mało tego, decydując się na ofertę „domy wakacyjne Włochy” będziecie mogli odpocząć zarówno na plażach miejskich, jak i w ustronnych zatoczkach otoczonych klifami i skałami. Wiadomo, że wypoczynek na plaży wiąże się również z możliwością kąpieli w wodzie, więc na pewno ucieszy Was fakt, że w Parghelii Morze Tyrreńskie jest wyjątkowo błękitne, a wręcz turkusowe. Dlatego też, podejrzewamy, że już pierwsza wizyta na plaży sprawi, iż pomyślicie, że domy i apartamenty wakacyjne w Parghelii to był słuszny wybór.

Wakacje w Parghelii to również okazja na wycieczki krajoznawcze po okolicy. Niezależnie od formy transportu (pociąg, auto, rower czy nogi), czekają Was tu niezapomniane przygody w ciekawych miejscach. Jeszcze raz zapraszamy!