Domy i apartamenty w Ricadi

Ricadi to niewielka miejscowość i jednocześnie stolica gminy o tej samej nazwie. Całość położona jest po zachodniej stronie Kalabrii, około 12 kilometrów na południe od słynnego kurortu Tropea (w którym oferujemy produkt „Tropea noclegi”). Samo Ricadi położone jest zaledwie 3 kilometry od morza, a duża część gminy stanowi wybrzeże Capo Vaticano, które oblewane jest wodami Morza Tyrreńskiego. Z kolei sama miejscowość, położona jest u stóp płaskowyżu Monte Poro, który osiąga ok. 700 metrów n.p.m.

Geograficzne położenie miejscowości jasno sugeruje, do kogo skierowana jest oferta „domy i apartamenty w Ricadi”. Macie rację – jest to świetne miejsce na słoneczny wypoczynek w ciekawym i niejednostajnym otoczeniu. Plusem na pewno jest fakt, że nie zamieszkacie bezpośrednio w kurorcie, a więc docenią ten fakt miłośnicy zacisznej atmosfery podczas urlopu. Zaledwie trzy kilometry do plaż mogą być dystansem, którego (piesze lub rowerowe) pokonanie, wzmocni Waszą energię oraz siły, a tych nigdy za wiele. Jeśli więc taka opcja jest dla Was w sam raz, to zapraszamy do Ricadi na, jedyne w swoim rodzaju, wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty w Ricadi

Popularne domy wakacyjne w Ricadi

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Ricadi

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Ricadi

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Ricadi

Loading...

Domy i apartamenty w Ricadi

Zachęcamy Was do zapoznania się z naszą ofertą wakacyjną w Ricadi i okolicy. W jej skład wchodzą prywatne kwatery, których właściciele udostępnili je nam na zasadzie wyłączności, co sprawia, że nasza oferta jest unikalna i jedyna w swoim rodzaju. Oprócz tego, wszystkie domy i apartamenty w Ricadi zapewniają wyposażenie, pełną samodzielność oraz prywatny charakter wypoczynku. Jakże jest to odmienne od hotelowych pokojów, w których słychać sąsiadów zza ściany, a po korytarzu ciągle ktoś biega. Korzystając z naszej propozycji „wakacje w Kalabrii” doświadczycie jedynie spokojnej atmosfery, komfortowych warunków oraz bezpieczeństwa.

Moment wybory tego jedynego obiektu wakacyjnego, może być czasem ciężkim orzechem do zgryzienia. Dlatego też, zachęcamy Was do skorzystania z filtrów w wyszukiwarce – dzięki nim wybierzecie elementy, które są Wam niezbędnie potrzebne podczas urlopu, a nasz system przefiltruje ofertę. Sprawdźcie różne warianty, bowiem czekają na Was zróżnicowane domy i apartamenty w Ricadi i jego okolicy. Są to m.in.:

  • Apartamenty przy plaży – zamieszkacie kilka kroków od morza.

  • Domy z basenem – dzięki którym, będziecie mogli wypoczywać w wodzie w prywatnej atmosferze.

  • Mieszkania z widokiem na morze – poranna kawa już nigdy nie będzie tak pyszna.

  • Domy przyjazne zwierzętom – kwatery, w których wypoczniecie ze swoim domowym pupilem.

Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Ricadi

Wakacje w Ricadi

Wypoczywając w Riacdi napotkacie mnóstwo możliwości spędzenia wolnego czasu, także każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jeżeli więc zarezerwujecie produkt „domy i apartamenty Włochy”, to sprawdźcie takie propozycje jak:

  • Plaże – prawdziwe wakacje nie mogą się odbyć bez relaksu na piaszczystych i pięknych plażach regionu. Najpopularniejszym kąpieliskiem jest plaża Grotticelle, która świetnie nadaje się na wypoczynek z małymi dziećmi. Oprócz tego, znajdziecie tu liczne zatoczki z odosobnionymi miejscami na relaks oraz pięknymi widokami, na które składają się klify, jaskinie, skały i śródziemnomorska roślinność.

  • Muzeum sztuki w Ricadi – poznacie tu prace miejscowych artystów.

  • Festiwale – szczególnie warto udać się na festiwal czerwonej cebuli (13 sierpnia) oraz festiwal lodów w lipcu.

  • Rejsy wycieczkowe – gwarantujące niezapomniane wrażenia.

  • Wędrówki po wybrzeżu Capo Vaticano – piesze lub rowerowe wojaże po tej pięknej części Kalabrii na długo pozostaną w Waszej pamięci (sprawdźcie także naszą ofertę „wakacje w Capo Vaticano”).