Domy wakacyjne w Diamante

Domy wakacyjne w Diamante

Domy wakacyjne w Diamante

Diamante to nazwa miejscowości turystycznej, która znajduje się w północnej części regionu Kalabria, w pobliżu granicy z regionem Bazylikata (dla zainteresowanych, proponujemy również naszą wakacyjną ofertę „Bazylikata domy wakacyjne”). Diamante położone jest na wybrzeżu Morza Śródziemnego, a dokładnie w miejscu zwanym Riviera dei Cedri. Jak łatwo się domyśleć, nazwa ta pochodzi od uprawianych tu cedrów – cytrusów, które koniecznie trzeba spróbować podczas pobytu w tym miejscu. Riwiera ta słynie również z tego, że dno morskie jest tu bardzo bogate we florę i faunę, a wody wyjątkowo czyste oraz przejrzyste – to wszystko sprawia, że Diamante jest jednym z najlepszych kurortów nadmorskich w te części kraju.

Domy wakacyjne w Diamante to nasza wakacyjna oferta dla osób, które szukają ciekawego i pięknego miejsca na wakacje nad morzem. To również opcja dla wszystkich, którzy chcą połączyć wypoczynek na plaży z wędrówkami po górach oraz pośród dzikiej przyrody. Diamante oferuje również ciekawe miejsca, liczne atrakcje, wyjątkową kuchnię oraz szereg imprez kulturalnych. Jedyną zgryzotą jest dość odległe położenie na włoskim półwyspie, ale piękno tego miejsca w pełni zrekompensuje trudy długiej podróży. Dlatego więc, nie ma co dłużej szukać ciekawych miejsc. Rezerwujcie nasze obiekty z katalogu "domy wakacyjne Włochy" i wyruszcie na ekscytujący urlop w Diamante.

 

Popularne domy wakacyjne w Diamante

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Diamante

Loading...

Domy wakacyjne w Diamante

Również i w tej części włoskiej Kalabrii mamy Wam do zaoferowania naszą wakacyjną ofertę. Nasze domy i apartamenty wakacyjne to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają kwater zapewniających prywatną atmosferę wypoczynku. Oprócz tego, nasze apartamenty i domy wakacyjne w Kalabrii posiadają szereg innych zalet, jak m.in.:

 • Pełne wyposażenie,

 • Dostęp do mediów,

 • Komfortowe warunki wypoczynku,

 • Duży wybór,

 • Atrakcyjne ceny,

 • Pełna samodzielność,

 • Niezapomniane wrażenia.

Mało tego, nasze domy wakacyjne w Diamante czekają na Was praktycznie przez cały rok, także możecie wybrać się tu o dowolnej porze roku lub np. poza głównym sezonem turystycznym. Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Diamante

Specjalne domy wakacyjne w Diamante

Tak jak nie ma dwóch takich samych osób, tak i nie ma dwóch jednakowych obiektów wakacyjnych. W naszej witrynie znajdziecie bardzo zróżnicowaną ofertę, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oprócz takich cech jak wielkość, położenie czy cena, nasze domy wakacyjne w Diamante mają dodatkowe wyposażenie, które wyróżnia je spośród innych ofert. Dużą popularnością cieszą się tup.:

 1. Domy i apartamenty z basenem – o korzyściach z posiadania akwenu na wyłączność nie trzeba nikogo przekonywać;

 2. Domy przyjazne dzieciom – wyposażone w atrakcje, które pozwolą dorosłym na chwilę wytchnienia;

 3. Domy z widokiem na morze;

 4. Domy dla aktywnych – w tych kwaterach znajdziecie specjalne dodatki, które znacząco uatrakcyjnią pobyt.

Jeszcze raz – zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Diamante

Wakacje w Diamante

Nie jest żadną tajemnicą, że nasze apartamenty i domy wakacyjne w Diamante mają być uzupełnieniem Waszego wakacyjnego wypoczynku. Kurort i okolica mają tyle do zaoferowania, że można doznać tu niemałego zawrotu głowy. Wybierając obiekt z oferty „domy i apartamenty Włochy” poznacie prawdziwe znaczenie relaksu nad morzem, odkryjecie dziką naturą wyspy Cirella, poznacie słynne miejskiej murale Diamante, zasmakujecie w kalabryjskiej kuchni i doznacie mnóstwa niezapomnianych ważeń. Polecamy Wam także udział w Festiwalu papryczki chilli, który odbywa się tu we wrześniu od prawie 30 lat. Warto również udać się w głąb lądu, m.in. do pięknego Parku Narodowego Pollino czy do miejscowości Maratea, która słynie z pięknego, klifowego wybrzeża.