Olbia noclegi - domy i apartamenty wakacyjne

Olbia noclegi

Olbia noclegi - domy i apartamenty wakacyjne

Olbia to, drugie co do wielkości, miasto na Sardynii, wyspie należącej do Italii (przy okazji, sprawdźcie ansze wszystkie apartamenty i domy we Włoszech). Znajduje się ono w jej północnej części, ok. 30 kilometrów na południe od słynnej Costa Smeralda. Olbia położona jest w głębi zatoki należącej do Morza Tyrreńskiego, a jej gmina oferuje plaże zarówno w zatoce jak i na pełnym morzu. Co ważne, jest to miejscowość na Sardynii, do której najłatwiej się dostać, to właśnie tu przypływa najszybsze połączenie promowe z lądu (konkretniej z Civitavechii) oraz znajduje się tu duży port lotniczy.Jak sami więc widzicie, łatwo dostaniecie się do wymarzonego domu lub apartamentu z katalogu "Olbia noclegi".

Domy i apartamenty w Olbii to propozycja dla każdego, kto szuka nowych i ciekawych miejsc na wakacje. Sardynia z roku na rok, staje się coraz popularniejszym kierunkiem, więc warto tu przyjechać zanim okolica zostanie „zadeptana” przez masowy ruch turystyczny. Poza tym, Olbia i okolica, oferuje pełną gamę atrakcji: plaże, błękitne wody morskie, góry, zabytki, świetnie rozwinięta infrastruktura turystyczna i wiele innych. Stąd także startują najważniejsze drogi wyspy, więc może to być również świetny punkt wypadowy do zwiedzenie całej Sardynii. Jakby nie wyliczać, kwatera z oferty "Olbia noclegi" bedzie idealnym wyborem na wyjątkowe wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Olbia

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Olbia

Loading...

Zakwaterowanie w ramach oferty "Olbia noclegi"

Wybierając się na słoneczny urlop do Olbii, zawczasu znajdźcie sobie bazę noclegową, z której codziennie wyruszać będziecie po  niezapomniane przeżycia. Jednak część osób, oprócz noclegów, szuka równie czegoś dodatkowego – czegoś co umili pobyt także w ciągu dnia. Zarówno dla jednych, jak i drugich mamy ciekawą propozycję. Są to nasze domy i apartamenty w Olbii, które mają wiele do zaoferowania. Otóż, nasz produkt „Sardynia noclegi” to prywatne kwatery, które są udostępnione wynajmującym na wyłączność. Nasi Klienci znajdą w nich niezbędne meble, wyposażenie, pomieszczenia, a także komfort oraz wygodę. Mało tego, w naszych obiektach wakacyjnych spędzicie chwile z gwarancją prywatności i wytchnienia od tłumów, o co trudno np. w hotelach.

Domy i apartamenty z katalogu "Olbia noclegi", są bardzo zróżnicowane pod różnymi względami. Oferujemy Wam kwatery o różnym standardzie, wielkości, lokalizacji (możecie zamieszkać zarówno w centrum Olbii, jak i na wybrzeżu lub w górach) oraz dodatkowych udogodnień, jak np. basen, ogród czy panoramiczny widok z tarasu. Na naszej stronie każdy znajdzie coś dla siebie! Zapraszamy!

 

Olbia noclegi

Wakacje w Olbii

Olbia i jej okolica nie są miejscem jak każde inne. Mają kilka wyróżniających je czynników, które sprawiają, że wakacje w tym miejscu należą do pełnych wrażeń oraz do takich, do których wraca się myślami długo po powrocie. Wybierając obiekt z oferty „Włochy noclegi” w tym miejscu, będziecie mieli okazję poznać:

  • Zabytki i atrakcje miasta – z racji tego, że Olbia powstała już w czasach Fenicjan, można tu podziwiać przekrój architektury od czasów starożytnych. Rezerwując domy i apartamenty w Olbii, koniecznie musicie odwiedzić romańską katedrę, zamek Pedres, forum rzymskie, mury kartagińskie, średniowieczny kościół św. Pawła, a także muzeum archeologiczne.

  • Plaże – tutejsze plaże należą do najpiękniejszych na świecie. Znajdziecie tu wyposażone plaże miejskie, kąpieliska w małych zatoczkach, plaże dostępne tylko drogą morską i wiele innych. Wszystko to oblewane jest krystalicznie błękitnymi wodami Morza Tyrreńskiego, a łagodny spadek dna morskiego sprawia, że swobodnie można tu wypoczywać z dziećmi. Dlatego tym bardziej zachęcamy Was do zapoznania się z produktem "Olbia noclegi".

  • Costa Smeralda- szmaragdowe wybrzeże, to absolutna czołówka na świecie. Obowiązkowy punkt dla każdego, kto wpadnie z wizytą na Sardynię.