Domy i apartamenty w Urbino

Urbino to jedno z najpiękniejszych, renesansowych miast we Włoszech, o czym świadczy wpisanie go do rejestru UNESCO. Miejscowość ta położona w środkowej części regionu Marche, około 63 kilometrów na północ od równie pięknego Gubbio (w którym oferujemy produkt „Gubbio noclegi”). Mimo, że kilka stuleci temu, było to jedno z najważniejszych centrów kraju, dziś miasteczko nie jest mocno zakorzenione w świadomości turystów. Pora to zmienić!

Domy i apartamenty w Urbino to propozycja dla miłośników renesansowej architektury i zachwycających zabytków, których tu nie brakuje. Jest to także miejsce nieszablonowe, bowiem, jak wcześniej napisaliśmy, nie ma tu tak masowego ruchu turystycznego, jak np. we Florencji, a naprawdę Urbino ma wiele do zaoferowania. Poza tym, to ciekawa propozycja na urlop w górach (miasto graniczy ze zboczami Apeninów), urlop w spokojnym miejscu i gdzie łatwo o chwilę wytchnienia, a także wypoczynek połączony z poznawaniem pysznej włoskiej kuchni. W sumie, do morza też nie jest drastycznie daleko, bo zaledwie 40 kilometrów dalej, czekają na Was plaże Adriatyku. Pora więc najwyższa podjąć decyzję i wybrać się do Urbino na wyjątkowo udane wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty w Urbino

Domy i apartamenty w Urbino

Planując urlop w Urbino, czy gdziekolwiek we Włoszech, warto wcześniej znaleźć miejsce zamieszkania. Takie miejsca oferuje Wam NOVASOL, a konkretnie proponujemy Wam prywatne domy i apartamenty w Urbino, które są przeciwieństwem w stosunku do hoteli czy pensjonatów. Nasze obiekty wakacyjne oferują:

 • Kompleksowe wyposażenie.

 • Kuchnię lub aneks kuchenny na wyłączność (podobnie jak wszystkie inne pomieszczenia).

 • Swobodę i prywatność.

 • Komfort oraz wygodę.

Oprócz tego, nasz produkt „wakacje w Marche” jest wyposażony w różnego rodzaju udogodnienia, które znacząco podnoszą komfort wakacji. Na szczególną uwagę zasługują:

 1. Domy przyjazne dzieciom – w tych obiektach znajdziecie liczne atrakcje dla najmłodszych Gości.

 2. Domy dla aktywnych – są to kwatery wyposażone w m.in. siłownię, sprzęt do ćwiczeń lub gier zespołowych.

 3. Domy dla rowerzystów – w cenie najmu, otrzymacie możliwość korzystania z rowerów w ilości takiej, ile osób dany obiekt może pomieścić.

 4. Domy przyjazne zwierzętom – tu możecie swobodnie wypoczywać z Waszym zwierzakiem.

 5. Domy z basenem – tu chyba nie trzeba dodawać nic więcej – własny akwen to niekończąca się zabawa.

Nasze domy i apartamenty w Urbino zapraszają!

 

Domy i apartamenty w Urbino

Wakacje w Urbino

Planując urlop w Urbino przygotujcie się na mnóstwo atrakcji, zarówno w samym mieście, jak i w bliższej oraz dalszej okolicy. Zacznijmy wpierw od samej miejscowości. Otóż, wybierając kwaterę z oferty „domy i apartamenty Włochy”, poznacie takie miejsca jak:

 • Palazzo Ducale – czyli pałac książęcy z XV wieku. W nim, mieście się galeria, w której podziwiać można najlepsze renesansowe dzieła.

 • Katedra Miejska – jej pierwotna wersja została zniszczona podczas trzęsienia ziemi w XVIII wieku. Dziś jest to świetny przykład architektury neoklasycystycznej.

 • Dom Rafaela – w którym obecnie znajduje się muzeum poświęcone twórczości tego artysty.

 • Forteca Albornoz.

 • Ogród botaniczny oraz jeden z najstarszych uniwersytetów na świecie.

Jakby tego było, każdy kto zarezerwuje domy i apartamenty w Urbino, będzie mógł poznać liczne kościoły, miejskie rzeźby, bogatą ofertę gastronomiczną oraz atrakcje dla małych i dużych.

Wakacje w Urbino to również możliwość wypoczynku na łonie natury, a konkretnie w Apeninach. Jeśli więc lubicie wędrówki lub rowerowe eskapady po górach, to będziecie w małym raju. Z kolei amatorzy kąpieli morskich, powinni jeden dzień zagospodarować na wypoczynek w jednym z adriatyckich kurortów.