Apartamenty i domy w Apecchio

Apecchio to niewielka miejscowość położona pomiędzy zielonym wzgórzami regionu Marche. Znajduje się ona w zachodniej części Marche, tuż przy granicy z równie zieloną Umbrią oraz ok. 40 kilometrów na północ od znanego miasta Gubbio (tutaj sprawdźcie nasz produkt „Gubbio apartamenty”). Apecchio słynie z charakterystycznych pracowni rękodzielniczych, agroturystyki oraz pysznych lodów tartufo.

Apartamenty i domy w Apecchio to propozycja dla każdego, kto szuka spokojnego miejsca, w którym można wypocząć w zacisznej atmosferze. Nie jest to oczywiście równoznaczne z wszechogarniającą nudą. W samym Apecchio, jak i jego okolicy, znajdziecie mnóstwo atrakcji, zabytków oraz ciekawych miejsc. Podobnie wygląda sprawa z naturalnymi atrakcjami – umbryjskie Apeniny, z pewnością dostarczą wielu wrażeń i możliwości aktywnego spędzenia czasu. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby jednego dnia poświęcić godzinę jazdy i dotrzeć na piękne wybrzeże Adriatyku i kurortów pełnych atrakcji. Podobnie wygląda kwestia odkrywania niezwykłych miast w okolicy – dzięki dobrej lokalizacji, Apecchio świetnie sprawdza się jako spokojna baza do wycieczek po okolicy. Podsumowując, Apecchio posiada wszystkie niezbędne elementy na wymarzone wakacje we Włoszech.

 

Apartamenty i domy w Apecchio

Popularne domy wakacyjne w Apecchio

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Apecchio

Loading...

Domy wakacyjne z basenem w Apecchio

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Apecchio

Loading...

Apartamenty i domy w Apecchio

Już teraz możecie zarezerwować urlop w słonecznej Italii. Wystarczy tylko zapoznać się z naszą równie słoneczną ofertą. Mamy tu dla Was alternatywę dla hoteli i wynajmu pojedynczych pokojów. Otóż, NOVASOL proponuje Wam całe apartamenty i domy w Apecchio i okolicy, które są w pełni wyposażone i komfortowo urządzone. Mało tego, nasze kwatery wakacyjne w Marche są całkowicie samodzielne, niezależne oraz gwarantują Wam całkowitą prywatność i indywidualność. Oprócz tego, wszystkie obiekty zostały wcześniej sprawdzone przez naszych inspektorów, a więc możecie być bardziej niż pewni, że na miejscu zastaniecie kwaterę taką jak w opisie i zdjęciach na naszej stronie.

Znając główne cechy naszych kwater, możecie śmiało przystąpić do wyszukiwania wymarzonego domku. Pomogą Wam w tym filtry oraz mapa, dzięki której łatwo sprawdzicie lokalizację obiektu. Możecie również wybrać specyficzne i niezbędne dla Was cechy, jakie powinny posiadać apartamenty i domy w Apecchio, tak aby jak najbardziej dopasować wybór do swoich wymagań. My, ze swojej strony podpowiem Wam, że największą popularnością cieszą się tu:

  • Domy z basenem – kwatery z prywatnym lub współdzielonym akwenem.

  • Domy przyjazne zwierzętom – obiekty z dużymi, ogrodzonymi działkami, na których Wasz zwierzak może biegać swobodnie.

  • Domy z panoramicznym widokiem – z możliwością codziennego podziwiana pięknych krajobrazów z okna bądź tarasu domu wakacyjnego.

Zapraszamy!

 

Apartamenty i domy w Apecchio

Wakacje w Apecchio

Zarezerwujcie produkt z oferty „apartamenty Włochy” i poznajcie niezwykłe miejsca w Apecchio. Czekają tu na Was, m.in.:

  1. Wieża dzwonnicza – charakterystyczna wysoka wieża, którą zbudowano w XV wieku.

  2. Pałac Ubaldini – również powstały w XV wieku. W nim też znajduje się Muzeum Minerałów.

  3. Most miejski – z charakterystycznym wysokim przęsłem.

  4. Kościoły – odkryjcie piękne witraże i zdobienia w świetnie zachowanych budowlach powstałych wieki temu.

Oprócz tego, koniecznie sprawdźcie ofertę miejscowych punktów gastronomicznych oraz poznajcie prace tutejszych rzemieślników – możecie tu nabyć cenne pamiątki z niezapomnianego urlopu.

Jeśli atrakcji miejskich będzie Wam mało, to sprawdźcie co czeka na Was w okolicy. Wybierając apartamenty i domy w Apechho, poznacie szlaki turystyczne, które poprowadzą Was przez wzgórza, lasy, szczyty Apenin Umbryjskich oraz ciekawe miejscowości. Urlop w Apecchio to również okazja na poznanie słynnych włoskich ośrodków jak Gubbio, Citta di Castello (sprawdźcie także ofertę „Citta di Castello noclegi”), Perugia czy miasta położone na wybrzeżu Morza Adriatyckiego i Jeziora Trazymeńskiego.