Domy i apartamenty wakacyjne w Ascoli Piceno

Ascoli Piceno to jeden z czterech głównych ośrodków miejskich we włoskim regionie Marche. Miasto znajduje się w południowej części regionu, ok. 40 kilometrów na północ od abruzyjskiego Teramo (chętnym polecamy zajrzenie do oferty „Teramo noclegi”). Ascoli Piceno położone jest pomiędzy dwoma rzekami (Tronto oraz Castellano), a także z trzech stron otoczone jest górami. Miejscowość nazywana jest „miastem stu wież”, a to za sprawą licznych budowli obronnych, które powstały tu na przestrzeni wieków. Ascoli Piceno słynie również z pięknej starówki, która została w całości zbudowana z trawertynu, co sprawia, ze jest to jedno z najpiękniejszych miast w kraju.

Domy i apartamenty wakacyjne w Ascoli Piceno to propozycja noclegów dla osób lubiących zwiedzanie i odkrywanie historycznych miejsc, ale nie tylko. Ze względu na charakterystyczne położenie, wakacje w Ascoli Piceno to okazja na wypoczynek w górach oraz na łonie natury, bowiem w okolicy znajdują się dwa Parki Narodowe (Gran Sasso & Monti della Laga oraz Monti Sibillini). Można tu również skorzystać z okazji i wybrać się na relaks nad Morzem Adriatyckim, którego kurorty oddalone są o niecałe 30 kilometrów. Warto również dodać, że Ascoli Piceno słynie z produkcji Oliwy Ascoli, która podawana jest do większości miejscowych specjałów, a więc smakosze i miłośnicy włoskie kuchni znajdą tu wiele pyszności. Nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej, tylko rezerwujcie wakacje we Włoszech!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Ascoli Piceno

Domy i apartamenty wakacyjne w Ascoli Piceno

Wybierając się na urlop do tej części słonecznej Italii, skorzystajcie z oferty, jaką proponuje Wam NOVASOL. W niej, znajdziecie samodzielne i funkcjonalne kwatery wakacyjne, w których wypoczniecie nie tylko w nocy, ale i za dnia. Jak to możliwe? To proste, otóż nasze apartamenty wakacyjne w Marche:

 • Są całkowicie wyposażone;

 • Są w pełni niezależne;

 • tylko do Waszej dyspozycji ( domy i apartamenty wakacyjne w Ascoli Piceno wynajmowane są w całości – a więc nie będziecie z nikim współdzielić pokoju, łazienki czy kuchni);

 • Zapewniają prywatność i komfort wypoczynku;

 • Gwarantują bezpieczne warunki wakacji dla wszystkich Gości.

Zapraszamy!

Domy i apartamenty wakacyjne w Ascoli Piceno

Obiekty specjalne w Ascoli Piceno

W Ascoli Piceno i okolicy mamy dla Was mnóstwo obiektów, a każdy ma swoje unikalne cechy. Dzięki nim, macie większy wybór kwater i możliwość ich dopasowania pod własne potrzeby. Dlatego też, wertując domy i apartamenty w Ascoli Piceno, znajdziecie obiekty takie jak:

 1. Domy z basenem;

 2. Apartamenty przy plaży;

 3. Domy dla grup;

 4. Kwatery przyjazne zwierzętom;

 5. Domy na łonie natury;

 6. Apartamenty miejskie;

 7. Domy dla aktywnych.

I wiele, wiele innych. Zerknijcie również na nasze obiekty all inclusive, które w cenie najmu mają zawarte koszty zużycia mediów, wynajmu pościeli i ręczników oraz sprzątanie końcowe.

 

Wakacje w Ascoli Piceno

Rezerwując domy i apartamenty wakacyjne w Ascoli Piceno z katalogu "noclegi Włochy", będziecie mieli wiele do zrobienia. Oczywiście, w pozytywnym sensie, bowiem tyle tu atrakcji, że można każdy dzień pobytu zapełnić po brzegi pozytywnymi wrażeniami. Wystarczy chociażby wybrać się na spacer, aby zobaczyć ogrom zabytków i ciekawych miejsc. Kościoły, pałace, zamki, wieże, bramy miejskie, antyczne pozostałości, place i piękna starówka – a jest tego wiele więcej! Mało? Zróbcie kilka kroków poza rogatki miejskie, a staną przed Wami otworem potężne masywy górskie, których zdobycie sprawi Wam nie tylko dumę, ale i zachwyci Was pięknymi widokami. Polecamy Wam również poświęcić jeden dzień na relaks w nadmorskim kurorcie – to na pewno nie będzie stracony czas. Tak – urlop we Włoszech – to jest to!