Apartamenty i domy wakacyjne w Macerata

Apartamenty i domy wakacyjne w Macerata

Apartamenty i domy wakacyjne w Macerata

Macerata to miejscowość położona we wschodniej części regionu Marche, zaledwie 25 kilometrów od wybrzeża Adriatyku oraz 40 kilometrów na północ od znanego miasta Fermo (w którym to mieście, oferujemy Wam produkt „Fermo noclegi”). Macerata położona jest na pięknym wzgórzu (312 metrów n.pm.), który góruje nad dolinami rzek Potenza oraz Chienti. Początki miejscowości sięgają aż III wieku p.n., kiedy to wznosiło się tu rzymskie miasto Helvia Recina, którego szczątki można do dziś podziwiać.

Apartamenty i domy wakacyjne w Macerata to propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w nowym i ciekawym miejscu. Macerata oferuje również znacznie rześki klimat niż ten odczuwalny nad morzem, także jest to świetne miejsce na urlop blisko plaż, ale z dala od upałów. Macerata oferuje również znacznie spokojniejszy klimat, więc jest to kolejny atut dla osób szukających wytchnienia od codzienności w dużych miastach. Poza tym, położenie miasta pozwala na wypad w góry, nad morze oraz do ciekawych miast Marche i Umbrii. Reasumując, wybierając kwaterę w Macerata, zapewnicie sobie ciekawe wakacje we Włoszech.

 

Apartamenty i domy wakacyjne w Macerata

Wypoczynek w miejscowości Macerata nabierze zupełnie ciekawych barw, jeśli skorzystacie z naszej, wakacyjnej oferty. NOVASOL proponuje Wam całkowicie prywatne i niezależne kwatery, które są udostępnione przez ich właścicieli Wam na wyłączność. Nasze obiekty wakacyjne z katalogu „Marche noclegi” są także kompletnie wyposażone, posiadają dostęp do mediów oraz gwarantują urlop w prywatnej atmosferze. Oprócz tego, apartamenty i domy wakacyjne w Macerata zapewnią Wam bezpiecznie i komfortowe warunki pobytu – zadbają także o to nasi lokalni serwisanci, którzy oprócz bieżącego monitorowania obiektów, przygotowali opisy oraz zdjęcia kwater – także po przyjeździe na miejsce, zastaniecie obiekt wakacyjny taki jaki widnieje w naszej witrynie. No i na koniec oczywista oczywistość, a mianowicie nasza oferta dostępna jest w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy!

Apartamenty i domy wakacyjne w Macerata

Domy z basenem w Macerata

Wyobraźcie sobie taki obraz: wypoczywacie na leżaku nabierając opalenizny i w pewnym momencie zaznajecie orzeźwienia w przyjemnej wodzie w basenie. Basen znajduje się na przydomowej działce i jest ukryty przed wścibskimi oczami sąsiadów czy pieszych. Tak, w skrócie, można opisać chyba największą zaletę naszej oferty „domy i apartamenty z basenem”, z której i Wy możecie skorzystać. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni filtr, a w wyszukiwarce ukażą wam się apartamenty i domy wakacyjne w Macerata, które posiadają własny akwen. Kwatery tego typu polecamy także osobom podróżującym z dziećmi – takie rozwiązanie sprawi, że Wy będziecie mogli oddać się beztroskiemu relaksowi, a Wasze pociechy będą pysznie bawić się w wodzie!

 

Wakacje w Macerata

  • W Macerata czeka na Was mnóstwo atrakcji, a w jej bliższej i dalszej okolicy – jeszcze więcej! Dlatego tym bardziej polecamy Wam nasze obiekty wakacyjne z katalogu „apartamenty Włochy” właśnie w tej lokalizacji. Spędzając wakacje w Macerata będziecie mogli:

  • Odkryć miejskie zabytki – liczne kościoły, pałace, wille oraz zabytkowe budowle poukrywane wzdłuż ciasnych i wąskich uliczek.

  • Poznać Helvia Recina – jest to punkt archeologiczny, który ukazuje pozostałości rzymskiego miasta. Znajduje się tu rzymska droga, most nad rzeką Potenza oraz ruiny teatru i domostw.

  • Odpocząć nad morzem – słoneczne kurorty zapraszają na piaszczyste plaże, na których dla nikogo nie zabraknie miejsca! Sprawdźcie również jakie atrakcje przygotowano dla Was w miejscowościach położonych nad Adriatykiem.

  • Zdobywać szczyty górskie – ok. 60 kilometrów – tyle Was dzieli od Apenin, którego szczyty osiągają prawie 2500 metrów n.p.m.