Apartamenty i domy wakacyjne w Ankonie

Apartamenty i domy wakacyjne w Ankonie

Apartamenty i domy wakacyjne w Ankonie

Ankona to jeden z najważniejszych włoskich portów oraz ważne miasto handlowe. Port znajduje się dosłownie pośrodku wybrzeża regionu Marche, ok. 50 kilometrów na północ od ośrodka Macerata (polecamy Wam również zapoznanie się z ofertą „Macerata noclegi”). Ankona jednak to nie tylko miasto portowe, ale również uznany kurort słynący z pięknych plaż oraz bogactwa zabytków i atrakcji. Jest to także miasto o charakterystycznym „amfiteatralnym” położeniu, co oznacza, że port otoczony jest zabudowanymi zboczami wzniesień.

Domy wakacyjne w Ankonie to prawdziwa gratka dla wszystkich szukających plażowego wypoczynku z gwarancją słonecznej pogody. W Ankonie można również, z powodzeniem, uprawiać wszelkie sporty wodne, nurkowanie oraz wybrać się na niezapomniane rejsy po Morzu Adriatyckim. Z kolei długa historia miasta sprawia, że miłośnicy historii znajdą tu mnóstwo ciekawych miejsc pochodzących z różnych epok. Jeśli jednak i to będzie za mało, to wystarczy udać się w kierunku południowym aby móc podziwiać piękne, klifowe wybrzeże oraz góry i wzgórza, które pokryte są śródziemnomorską roślinnością. Te i inne atrakcje sprawiają, że Ankona powinna być przez Was poważnie rozważana na wymarzone wakacje we Włoszech. Do czego również i my zachęcamy.

 

Apartamenty i domy wakacyjne w Ankonie

Wiecie już komu polecamy naszą wakacyjną ofertę w Ankonie, ale pojawia się pytanie co właściwie proponujemy. Otóż NOVASOL ma dla Was w pełni wyposażone i funkcjonalne kwatery, które zapewnią Wam przyjemny nocleg, ale i również miło spędzicie w nim czas za dnia. Jednak to nie wszystko, ponieważ nasze domy wakacyjne w Ankonie z katalogu „noclegi Marche” mają i inne zalety, jak chociażby:

 • Wyposażoną kuchnię lub aneks kuchenny;

 • Dostęp do mediów;

 • Gwarancję wypoczynku w kameralnej atmosferze – w przeciwieństwie do np. zatłoczonych hoteli;

 • Bezpieczne warunki pobytu;

 • Możliwość przyjazdu o dowolnej porze roku;

 • Przystępne ceny;

 • Opiekę miejscowego oddziału NOVASOL;

 • Pewność, że tylko Wy macie dostęp do wynajmowanego obiektu.

Zapraszamy!

Apartamenty i domy wakacyjne w Ankonie

Specjalne domy wakacyjne w Ankonie

Nasze kwatery wakacyjne to nie tylko miejsce do snu lub odpoczynku po dniu pełnym wrażeń. Część z nich oferuje znacznie więcej, dzięki czemu Wasz urlop będzie jeszcze bardziej udany. Dlatego też, z dumą, oferujemy Wam takie obiekty jak:

 1. Domy z basenem,

 2. Apartamenty przy plaży,

 3. Domy przyjazne dzieciom,

 4. Domy, w których mile widziane są zwierzęta domowe,

 5. Domy z ogrodem,

I wiele innych kwater. Mamy również jeszcze jedną kategorię obiektów, a mianowicie domy wakacyjne w Ankonie objęte opcją all inclusive. Taki dom lub apartament ma, w cenie najmu, wliczone już wszystkie dodatkowe opłaty, tj. media, pościel, ręczniki i sprzątanie końcowe. Obiekt taki łatwo wyszukacie używając filtru „all inclusive”. Gorąco polecamy!

 

Wakacje w Ankonie

Wystarczy tylko przekroczyć próg domu lub apartamentu wakacyjnego, aby rozpocząć nową i ekscytującą przygodę w Ankonie. Wśród polecanych miejsc, na szczególne wyróżnienia zasługują takie jak:

 • Plaże – zarówno te miejskie jak i poza kurortem. Rezerwując domy wakacyjne w Ankonie będziecie mogli wybierać spośród plaż piaszczystych, kamienistych, położonych u stóp klifów, itd.

 • Katedra miejska – powstała w XI wieku.

 • Narodowe Muzeum Archeologiczne – podzielone na siedem sekcji ukazujących różne okresy w historii regionu.

 • Miejska starówka – wybierając obiekt z katalogu "domy wakacyjne Włochy”, wybierzcie się do zabytkowego serca miasta, które zachwyci Was bogactwem kościołów, pałaców, domostw oraz licznych atrakcji.

 • Port.

 • Miejsca powstałe w czasach antycznych – m.in. amfiteatr, Łuk Trajana, świątynia Afrodyty.