Domy wakacyjne w Montefelcino

Domy wakacyjne w Montefelcino

Domy wakacyjne w Montefelcino

Montefelcino to jedna z tych miejscowości, w których czas biegnie nieśpiesznie, a otoczenie zaprasza do relaksu w nieindustrialnym krajobrazie. Jest to bardzo charakterystyczny miejski ośrodek w tej części kraju – ze starym miastem na wzgórzu i zieloną okolicą, która została zagospodarowana także jako rolnicze tereny. Miasteczko znajduje się w północnej części regionu Marche, a od wybrzeża Morza Adriatyckiego i jego kurortów, jak np. Fano (zachęcamy także do zerknięcia w ofertę „noclegi Fano”), dzieli go niecałe 30 kilometrów.

Apartamenty i domy wakacyjne w Montefelcino to propozycje kwater dla osób, które poszukują wypoczynku w wiejskim klimacie i sielskiej atmosferze. W miejscu takim jak te, nie tylko ukoicie nerwy i zregenerujecie organizmy, ale i poznacie ciekawe oblicze Włoch i miejscowe zwyczaje, które są pielęgnowane od stuleci. Również i amatorzy aktywnych wakacji powinni zerknąć w tę stronę, bowiem silnie pofałdowane tereny idealnie nadają się do urlopu w duchu sportu i rekreacji. Montefelcino to również miejsce, z którego można wyruszać na wycieczki po słynnych włoskich miastach oraz nad morze i jednocześnie mieć świadomość, że po dniu niezapomnianych wrażeń, odpoczniecie w zacisznym miejscu. Jeśli więc wyżej opisane miejsce jest dla Was wyśnioną lokalizacją, to nie zastanawiajcie się dłużej, tylko rezerwujcie kwatery wakacyjne w Montefelcino na idealne wakacje we Włoszech!

 

Domy wakacyjne w Montefelcino

Dowiedzieliście się już, kto najlepiej się będzie czuł w Montefelcino. Teraz, dowiecie się dlaczego warto skorzystać z oferty NOVASOL w tej części słonecznej Italii. Ot chociażby dlatego, że:

  • Nasze obiekty wakacyjne są kompletnie wyposażone;

  • Nasze domy wakacyjne w Montefelcino są samodzielnymi kwaterami, do których dostęp macie tylko Wy;

  • Wszystkie kwatery z katalogu „Marche noclegi” zapewnią Wam prywatny charakter wypoczynku;

  • Oferujemy Wam bezpieczne warunki pobytu, opiekę lokalnego serwisu oraz liczne udogodnienia;

  • Do naszych kwater, możecie przyjechać o każdej porze roku i odkryć, jak piękne są Włochy np. wiosną lub późną jesienią;

  • Oferujemy Wam konkurencyjne ceny.

Zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Montefelcino

Specjalne domy wakacyjne w Montefelcino

Nasza wakacyjna oferta to nie tylko urlop z zachowaniem pełnej prywatności. NOVASOL ma dla Was również unikalne kwatery, które posiadają dodatkowe wyposażenie (bądź charakterystyczne cechy), które komfort wypoczynku podniosą do maksimum. Dlatego też, z dumą, prezentujemy Wam takie domy wakacyjne w Montefelcino, jak:

  1. Domy z panoramicznym widokiem – podziwiajcie piękna panoramę z tarasu lub ogrodu obiektu,

  2. Domy i apartamenty z basenem – zrelaksujcie się na własnym akwenem, z dala od tłumów i hałasu,

  3. Domy przyjazne zwierzętom – bo niby dlaczego macie zostawiać domowego pupila w domu?

  4. Domy dla aktywnych – obiekty wakacyjne ze sprzętem sportowym – idealna opcja dla czynnych sportowców!

Jeszcze raz zapraszamy!

 

Domy wakacyjne w Montefelcino

Wakacje w Montefelcino

Przekroczcie próg domu wakacyjnego i poznajcie piękno włoskiej prowincji. Rezerwując obiekty z katalogu „apartamenty Włochy”, nie tylko poznacie fascynujący świat, ale i będziecie mogli zasmakować w regionalnej kuchni, wziąć udział w lokalnym festynie, czy też poznać miejscowe historie i ciekawostki. Mało tego, niewiele kroków będzie Was dzielić od naturalnych oaz, na które składają się wzgórza, pagórki, lasy, rzeczki i bogactwo flory oraz fauny. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie aby wybrać się w dalszą podróż, np. do San Marino, Pesaro czy Ankony – liczne atrakcje wszakże czekają! Wybierzcie więc domy wakacyjne w Montefelcino i spędźcie wymarzony urlop.