Domy i apartamenty wakacyjne w Fano

Fano (nie mylić z duńską wyspą Fanoe) to nadmorski kurort położony w północnej części Marche, tuż nad błękitnym Morzem Adriatyckim, ok. 50 kilometrów na wschód od zabytkowego Urbino (w którym to oferujemy także nasz wakacyjny produkt „noclegi w Urbino”). Miasto Fano powstało już w czasach antycznych, kiedy to było znane jako Fanum Fortunae – za sprawą świątyni Fortuny, która się tutaj wznosiła. Dziś, jest to bardzo popularna lokalizacja, w której można połączyć wypoczynek nad morzem z możliwością zwiedzania ciekawych miejsc oraz zabytków.

Nasza oferta „domy i apartamenty wakacyjne w Fano” to propozycja dla każdego, kto chce połączyć wyżej wymienione formy spędzenia wolnego czasu lub skorzystać tylko z jednej z nich. Oprócz tego, za miastem wznoszą się zielone wzgórza, które będą idealne dla amatorów wypoczynku na łonie natury. Fano to także miejsce, w którym odbywają się liczne imprezy kulturalne i sportowe, a więc jest to kurort, gdzie o turystów i spełnienie ich zachcianek, dba się w najdrobniejszych szczegółach. Jeśli więc i Wy zechcecie poczuć się dopieszczeni podczas urlopu, to w Fano czekają Was udane wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Fano

Popularne domy wakacyjne w Fano

Loading...

Przyjazne dla zwierząt domy wakacyjne w Fano

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Fano

Loading...

Domy i apartamenty wakacyjne w Fano

Skoro tu trafiliście, to oznacza, że szukacie słonecznego miejsca na niezapomniany urlop oraz noclegów w korzystnej cenie. Zatem trafiliście w przysłowiową dziesiątkę. NOVASOL ma Wam bowiem do zaoferowania domy i apartamenty wakacyjne w Fano. Nasze obiekty gwarantują Wam:

 1. Komfort

 2. Bezpieczeństwo

 3. Wygodę

 4. Pełne wyposażenie

 5. Prywatność

 6. Samodzielność

A to tylko niektóre z zalet naszej oferty „wakacje w Marche”. Nasze kwatery to także szereg udogodnień oraz specjalnych cech, które sprawią, że Wasze wakacje będą naprawdę niezapomniane. Oto kilka przykładów:

 • Apartamenty przy plaży – dla każdego, kto chce zamieszkać kilka kroków od kąpieliska.

 • Domy przyjazne zwierzętom – dla wszystkich, którzy lubią zabierać domowego zwierzaka na wspólny wypoczynek.

 • Domy i apartamenty z basenem – wydaje nam się, że do posiadania własnego akwenu nie trzeba nikogo przekonywać.

 • Domy przyjazne dzieciom – obiekty, w których nasi najmłodsi Goście znajdą liczne atrakcje.

 • Kwatery all inclusive – w tych obiektach, w cenę najmu są już wliczone: opłaty za media, pościel, ręczniki oraz sprzątanie końcowe.

Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty wakacyjne w Fano

Wakacje w Fano

Atrakcje, atrakcje, atrakcje – to trzy słowa pokazujące, co Was czeka w Fano. Zatem sprawdźcie, jakie to atrakcje czekają wszystkich tych, którzy wybiorą kwaterę z oferty „apartamenty Włochy”:

 • Plaża – tutejsza plaża jest długa i piaszczysta. Jest idealna do wypoczynku z małymi dziećmi. Podobnie jak w innych częściach kraju, są tu odcinki płatne oraz darmowe. Obie strefy są wyposażone w bogatą infrastrukturę (natryski, przebieralnie, punkty gastronomiczne, itp.) oraz oferują dodatkowe atrakcje.

 • Łuk Augusta – symbol miasta pochodzący jeszcze z czasów rzymskich.

 • Katedra miejska z XII wieku.

 • Mury miejskie – powstałe pomiędzy IX a XVI wiekiem.

 • Fort Malatesta – gotycka budowla z XV wieku.

 • Pałac della Ragione – z piękną fontanną przedstawiającą Fortunę.

 • Rzymski akwedukt, teatr, amfiteatr oraz domostwa.

 • Jaskinia San Paterniano.

 • Liczne kościoły powstałe na przestrzeni wieków.

Rezerwując domy i apartamenty wakacyjne w Fano, warto także wybrać się poza granice miasta. Jeśli to uczynicie, odkryjecie takie miejscowości jak Carrara, Ponte Sasso, Bellocchi oraz ustawione wzdłuż wybrzeża wieże obronne. Jeśli i to będzie niewystarczające, to wybierzcie się do Pescary (w której oferujemy nasz produkt „Pescara noclegi”), Ankony lub do słynnego kurortu Rimini.