Domy i apartamenty w Pescara

Domy i apartamenty w Pescara

Domy i apartamenty w Pescara

Pescara to duży ośrodek miejski oraz turystyczny, który położony jest w środkowej części wybrzeża regionu Abruzja, na jego wschodniej stronie, ok. 60 kilometrów od miasta Teramo, we wschodniej części Włoch (zerknijcie rakże do oferty „apartamenty Włochy"). Miasto znajduje się bezpośrednio na wybrzeżu Morza Adriatyckiego oraz ujścia rzeki Aterno-Pescara, co już w czasach starożytnych miało duże znaczenie strategiczne. Dlatego dziś, Pescara to największe miasto regionu, z licznymi gałęziami przemysłu oraz rozwiniętymi walorami turystycznymi.

Domy i apartamenty w Pescara to propozycja dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas podczas urlopu. Miasto oferuje mnóstwo ciekawych miejsc do zwiedzania, długie i szerokie plaże, oraz liczne zielone ostoje, gdzie można wypocząć na łonie natury. Pescara to miejsce, które jest także polecane na zimowy wypoczynek, bowiem ok. 30 minut jazdy autem stąd, znajdują się wyciągi oraz stoki Passo Lanciano. Latem z kolei, czekają Was także godziny leniuchowania na piaszczystej plaży oraz kąpieli w błękitnych wodach Adriatyku. Cóż, wszystko to brzmi, jakby to to było Wasze idealne miejsce na wakacje we Włoszech.

 

Domy i apartamenty w Pescara

Wybór tego jedynego miejsca na urlop już prawie zatwierdzony. Następnym krokiem jest przewertowanie bazy noclegowej, bo przecież gdzieś trzeba przenocować pomiędzy kolejnymi, pełnymi wrażeń, dniami. NOVASOL ma dla Was coś więcej niż „gdzieś”. My proponujemy Wam prywatne domy i apartamenty w Pescara, których właściciele podpisali z nami stosowną umowę i zaoferowali nam swoje kwatery na wyłączność. Dzięki temu, wszystkie nasze obiekty z katalogu „Abruzja wakacje” to całkowicie wyposażone i samodzielne kwatery wakacyjne, w których nie tylko się wyśpicie, ale i miło spędzicie dzień. Poza tym, nasze zakwaterowanie to gwarancja solidności, bezpieczeństwa, prywatności oraz indywidualnego przebiegu urlopu – a wszystko to w przystępnych cenach na każdą kieszeń!

Nasza oferta domy i apartamenty w Pescara to opcja dla każdego. Swój idealny obiekt wakacyjny znajdzie tu nawet najbardziej wymagający Klient. Chociażby dlatego, że nasze kwatery są bardzo zróżnicowane pod względem:

  1. Lokalizacji – domy i apartamenty przy plaży, kwatery w centrum miasta, domy na łonie natury, itp.

  2. Wielkości – studia dla par, mieszkania dla rodzin, domki dla grup, wielkie posiadłości.

  3. Standardu – od prosto wyposażonych obiektów po luksusowe wille z licznymi dodatkami.

  4. Dodatków – domy i apartamenty z basenem, kwatery z siłownią, domy z ogrodem, itp.

Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Pescara

Wakacje w Pescara

Wybierając się na urlop w Pescara zagwarantujecie sobie pełną gamę wrażeń i niezapomnianych chwil. Już od samego przybycia do miasta, nie opuści Was przeświadczenia, że wybór tego miasta w Abruzji był świetną decyzją. Dlaczego? Ot chociażby dlatego, że wybierając domy i apartamenty w Pescara z katalogu „domy we Włoszech”, będziecie mogli:

  • Rozkoszować się relaksem na plaży – długie, szerokie i piaszczyste plaże to atut miasta. Dodajcie do tego krystalicznie czyste i ciepłe wody Adriatyku, a otrzymacie w pełni satysfakcjonujące miejsce na wypoczynek.

  • Odkrywać zabytki miasta – Katedra san Cetteo, kościół ś. Sylwestra, antyczne więzienie, miejskie pałace, fabryka likieru oraz zabytkowe ulice i place starówki zrobią na Was duże wrażenie.

  • Podziwiać ekspozycje w muzeach – w Pescara znajduje się m.in. muzeum poety Gabriela D’Annuzio, Muzeum Morskie, Muzeum mediów, Muzeum Ludzi Abruzji i wiele innych.

  • Odetchnąć na łonie natury – w południowej części miasta znajdziecie naturalny rezerwat Pineta d’Avalos, gdzie można do woli rozkoszować się zielonymi widokami.