search

Domy wakacyjne w Castel del Monte

Noclegi w Castel del Monte

„Zamek na wzgórzu” to dosłowne tłumaczenie nazwy miejscowości Castel del Monte. Miasteczko to znajduje się w głębi włoskiej Abruzji, ok. 70 kilometrów od, położonej na wybrzeżu, Pescary (w której mamy Wam do zaoferowania produkt „Pescara noclegi”). Castel del Monte położone jest na terenie Parku Narodowego Gran Sasso & Monti della Laga, a więc w otoczeniu naturalnych, górskich krajobrazów. Miejscowość, jak sama nazwa wskazuje, znajduje się na szczycie wzgórza, z którego podziwiać można fantastyczne widoki, w tym dolinę Trino.

Domy wakacyjne w Castel del Monte to propozycja wakacji w pięknym miejscu, z którego codziennie można wyruszać na długie i ekscytujące wędrówki. Oprócz gór, znajduje się tu mnóstwo wiosek i miasteczek, w których życie przebiega zupełnie innym rytmem, niż w np. w nadmorskiej części kraju. Dzięki temu, będziecie mieli możliwość poznania zupełnie nowych tradycji, historii i zwyczajów. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby poznać dalsze miejscowości regionu lub spędzić relaksujący dzień nad Morzem Adriatyckim (czymże w końcu jest godzina jazdy autem). Dlatego też, jeśli szukacie ciekawego miejsca na wakacje we Włoszech, polecamy Wam Castel del Monte.

  Domy wakacyjne w Castel del Monte

Domy wakacyjne w Castel del Monte

Skoro dotarliście aż tutaj, to znaczy, że szukacie porządnej kwatery wakacyjnej na wymarzony urlop. Mamy dobrą wiadomość – trafiliście w dobre miejsce. Otóż NOVASOL oferuje komfortowe mieszkania i domy wakacyjne w Castel del Monte oraz okolicy. Obiekty te są alternatywą dla przepełnionych hoteli i ciasnych hosteli. Z nami wypoczniesz w komfortowych i prywatnych warunkach, a możliwe nawet, że poczujecie się jak we własnym domu – dlatego koniecznie sprawdźcie kwatery z oferty „Abruzja wakacje”.

Jak wybrać obiekt dopasowany do Waszych wymagań? To dziecinnie proste! Wystarczy wpisać odpowiednią liczbę osób, wybrać odpowiednie filtry i oczom Waszym ukażą się domy spełniające wszystkie kryteria. U nas, każdy znajdzie obiekt dla siebie, ponieważ kwatery różnią się od siebie m.in.:

  1. Wielkością – od apartamentów dla par po wielkie wille dla grup,

  2. Standardem – w ofercie mamy obiekty od trzech do pięciu gwiazdek – wszystkie one są w pełni wyposażone,

  3. Położeniem – oferujemy wam noclegi w centrach miast, na łonie natury, itp.

  4. Dodatkowym wyposażeniem – sprawdźcie nasze domy i apartamenty z basenem, domy spa, domy przyjazne zwierzętom i wiele innych.

Zapraszamy!

  Domy wakacyjne w Castel del Monte

Wakacje w Castel del Monte

O sposobie spędzenia urlop w Castel del Monte zdecydujecie sami. Mamy jednak dla Was prosty przepis z propozycjami spędzenia wolnego czasu w tym malowniczym miejscu. Otóż najpierw należy wyjść z apartamentu lub domu wakacyjnego, a następnie wykonać jedną z poniższych czynności:

  • Spacer ulicami miasta – przeczesując zakamarki Castel del Monte poznacie świetnie zachowane budownictwo z XIX wieku oraz czasów średniowiecza. Wybierając wakacje z katalogu „domy wakacyjne Włochy” zwróćcie uwagę na mury obronne oraz kościół św. Katarzyny.

  • Zwiedzanie muzeów – W Castel del Monte można podziwiać bogate ekspozycje Muzeum Wełny, Muzeum Owczarskim, Muzeum Historycznym, Muzeum „Prac Rolniczych” oraz Muzeum del Forno del Ballo.

  • Wędrówki po górach – piękne szlaki poprowadzą przez majestatyczne szczyty – niezależnie czy jesteście zaprawionymi w bojach wędrowcami czy osobami, które stawiają pierwsze kroki na górskiej ścieżce.

  • Podziwianie – widoków z miejskiego wzgórza oraz florę i faunę Parku Narodowego.

  • Wypoczynek nad morzem – sprawdźcie jakie atrakcje, oprócz plaż i ciepłych wód Morza Adriatyckiego, mają dla Was nadmorskie kurorty.