Domy i apartamenty w Tortoreto

Domy i apartamenty w Tortoreto

Domy i apartamenty w Tortoreto

Tortoreto to turystyczna miejscowość położona w północnej części włoskiej Abruzji, w pobliżu granicy z regionem Marche, we Włoszech (zainteresowani Włochami, powinni zajrzeć do oferty „Włochy noclegi”). Miejscowość podzielona jest na dwie części (rozdziela je główna droga prowadząca wzdłuż Adriatyku):

 • Tortoreto Alta – czyli część „stara”, która znajduje się na wzgórzach.

 • Tortoreto Lido – dzielnica plażowa, czyli, jak sama nazwa wskazuje, położona nad Adriatykiem. Jest to część nowoczesna i bogato wyposażona w turystyczną infrastrukturę.

Łatwo wywnioskować, że domy i apartamenty w Tortoreto to oferta zakwaterowanie skierowana dla każdego typu wczasowicza. Można tu świetnie połączyć relaks na plaży ze zwiedzaniem oraz krajoznawczymi wycieczkami po wzgórzach i sąsiadujących miastach. W okolicy Tortoreto znajdują się także naturalne oazy, także i miłośnicy przyrody będą usatysfakcjonowani. Warto również dodać do atutów, bogate, w atrakcje, życie dzienne i nocne oraz wszystkie elementy, które są niezbędne do niezapomnianego, pełnego wrażeń urlopu. Dlatego też, jeśli jeszcze nigdy wcześniej nie wizytowaliście tej części kraju, to rozważcie Tortoreto jako miejsce, w którym czekają na Was wymarzone wakacje we Włoszech.

 

Popularne domy wakacyjne w Tortoreto

Loading...

Domy wakacyjne z elastyczną datą przyjazdu w Tortoreto

Loading...

Domy i apartamenty w Tortoreto

Również i w Tortoreto możecie wypoczywać z NOVASOL. Dlaczego wato wybrać akurat naszą ofertę wakacyjną, a nie np. hotel lub pensjonat? Oto kilka dobrych powodów:

 1. Nasze domy i apartamenty w Tortoreto są całkowicie niezależnymi jednostkami mieszkalnymi.

 2. Kwatery są tylko i wyłącznie do Waszej dyspozycji, a więc nie będziecie z nikim obcym dzielić łazienki czy kuchni.

 3. W związku z powyższymi, spędzicie wakacje w prywatnej atmosferze.

 4. Nasze obiekty wakacyjne są kompletnie wyposażone oraz mają dostęp do niezbędnych mediów.

 5. Oferta NOVASOL jest dostępna praktycznie przez okrągły rok.

 6. Podczas urlopu, będziecie pod opieką naszego biura serwisowego.

Do zalet naszej oferty „noclegi w Abruzji” doliczamy również dużą różnorodność obiektów wakacyjnych. Na niezapomniane wakacje, możecie wybrać, m.in. dom lub apartament z basenem, domy przy plaży, kwaterę na wspólne wakacje z psem, domy dla aktywnych i wiele innych.

Na koniec jeszcze jeden dodatek. Otóż, część kwater wakacyjnych jest dostępna w systemie all inclusive. Domy oznaczone taką promocją, mają w cenie najmu wliczone: koszty zużycia mediów, pościel z ręcznikami oraz sprzątanie końcowe. Wybierając taką kwaterę, zaoszczędzicie już sensowna kwotę, którą będzie można wydać w miejscowej restauracji czy kawiarni. Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Tortoreto

Wakacje w Tortoreto

Szeroka, długa i piaszczysta – to trzy przymiotniki opisujące największą atrakcję Tortoreto, czyli miejscową plażę. Tutejsze kąpieliska są bezpieczne dla każdego, a ich bogate zaplecze sprawi, że spędzicie na nich niezapomniane chwile. Podobnie jak w innych częściach kraju, w Tortoreto znajdziecie odcinki płatne oraz bezpłatne, także wcześniej sprawdźcie miejsca, w których zechcecie się zrelaksować przy szumie morskich fal. Rezerwując obiekt z oferty „apartamenty Włochy”, pamiętajcie także o tym, że na wodach Adriatyku można uprawiać sporty wodne, nurkowanie oraz snurking – także rozrywki i wrażeń tu nie zabraknie.

Korzystając z oferty „domy i apartamenty w Tortoreto”, będziecie mogli poznać także najciekawsze miejsca, zarówno starej, jak i nowej części miasta. Szczególnie polecamy Wam odwiedzenie:

 • Miejskiej starówki – z zabytkowymi domami oraz wieżą zegarową z XVI wieku.

 • Naturalnej oazy Vascello – park wokół sztucznego jeziora, które jest siedliskiem ptactwa, jeleni oraz roślin śródziemnomorskich.

 • Muzeum morskiego oraz Aquaparku Onda Blu.

 • Kościołów – prezentują one różne style architektoniczne oraz sklepienia bogate we freski.

 • Śródziemnomorskiego korytarza – specjalna trasa rowerowa, biegnąca przez zielone tereny wokół Lido Tortoreto.