Domy i apartamenty w Sulmona

Sulmona to miejscowość znajdująca się w zachodniej części włoskiej Abruzji, ok. 160 kilometrów od stolicy słonecznej Italii, czyli Rzymu (z kolei pełną oferte krajową, znajdziecie w ofercie "domy i apartamenty Włochy"). Sulmona położona jest w dolinie Peligna, powstałej po wyschnięciu prehistorycznego jeziora oraz w otoczeniu rzek Gizio i Vella, a także skalistych gór Majella i Morrone. Sulmona to również miasto narodzin słynnego rzymskiego poety Owidiusza, a także miejsce, w którym wytwarzane są specjalne cukierki na bazie migdałów, zwane confetti.

Domy i apartamenty w Sulmona to zakwaterowanie polecane osobom lubiącym wypoczywać w interesujących, pełnych atrakcji i ciekawych miejsc, destynacjach. Lokalizacja miasta, pozwala również na spędzenie wakacji w górach oraz odkrywanie najciekawszych miast Abruzji oraz Lacjum. Można także skorzystać z okazji i na jeden dzień wybrać się na wypoczynek nad Adriatykiem, którego kurortu oddalone są o mniej niż 80 kilometrów. Jak widać, możliwości jest wiele (a wspomniano tylko o kilku), także mieszkańcy miejscowości Sulmona zapraszają Was do siebie na wakacje we Włoszech.

Domy i apartamenty w Sulmona

Domy i apartamenty w Sulmona

Zachęcamy Wam do skorzystania z okazji i zapoznania się z naszą propozycją na wakacje w tym pięknym miejscu. Oferta NOVASOL to zupełne przeciwieństwo hoteli, hosteli i innych form zbiorowego najmu. My, proponujemy Wam domy i apartamenty w Sulmona, które są prywatnymi obiektami udostępnionymi nam przez ich właścicieli. Dzięki temu, otrzymujecie w pełni przygotowane i wyposażane kwatery wakacyjne w Abruzji, które zapewniają prywatne i komfortowe warunki wypoczynku. Jeszcze jednym atutem naszej oferty wakacyjnej jest fakt, iż każdy nasz obiekt posiada funkcjonalną kuchnię lub aneks kuchenny, które także są tylko do Waszego wyłącznego użytku. Całość, dostępna jest w atrakcyjnych cenach, dostosowanych do każdej kieszeni. Zapraszamy!

Wśród licznych domów i apartamentów wakacyjnych, szczególnie zachęcamy Was do przyjrzenia się naszej perełce, czyli obiektów wakacyjnych z basenem. Posiadanie własnego akwenu podczas urlopu to mnóstwo zalet i zero wad, a szczególnie docenią je osoby podróżujące z dziećmi. Otóż, rezerwując domy i apartamenty z basenem, zapewnicie dzieciom miejsce na godziny zabawy, a sobie chwilę wytchnienia i zasłużonego wypoczynku. Przed rezerwacją warto sprawdzić jaki rodzaj basenu będzie na Was czekał. Oferujemy bowiem, dwa rodzaje akwenów:

  • Całkowicie prywatne – z których korzystacie tylko Wy (takie akweny znajdują się przy domach wakacyjnych, które są wynajmowane w całości jednej grupie.

  • Współdzielone – basen znajduje się na ogrodzonej działce z kilkoma apartamentami lub domami, które mają takie samo prawo do korzystania z akwenu. Oczywiście, osoby z zewnątrz nie mają dostępu.

Zapraszamy!

 

Wakacje w Sulmona

Urlop w Sulmona to czas pełen przygód oraz niezapomnianych wrażeń. Czy to spacerując uliczkami miasta, sąsiednich osad czy pośród gór, każda chwila na długo pozostanie w Waszej pamięci. Oto kilka naszych propozycji wartych odwiedzenia, jeśli wybierzecie ofertę „apartamenty i domy wakacyjne Włochy":

  • Katedra miejska – pochodząca z X wieku.

  • Piazza Garibaldi – największy plac, na którym odbywają się jarmarki i wyścigi konne.

  • Akwedukt – o dziwo, jest to gotycka budowla z XIII wieku.

  • Muzeum miejskie – największe archeologiczne muzeum w dolinie Peligna.

  • Muzeum Historii Naturalnej.

  • Corso Ovidio – główna ulica starówki. Wzdłuż niej stoją zabytkowe wille i pałace.

  • Park Narodowy Majella – rezerwat chroniący geologię, florę i faunę masywu Majella. Wędrówka jego szlakami to prawdziwa gratka dla amatorów wędrówek po górach. No i te widoki…