Apartamenty i domy w Teramo

Teramo to duży ośrodek miejski, który położony jest we wschodniej części włoskiej Abruzji, w pobliżu granic z Marche oraz Lacjum, we wschodniej części Włoch (polecamy Wam także przyjrzenie się ofercie „domy we Włoszech”). Miejscowość położona jest pomiędzy wybrzeżem błękitnego Morza Adriatyckiego, a najwyższym pasmem Apenin, a mianowicie Gran Sasso d’Italia. Nazwa Teramo pochodzi od greckiego słowa Interamma, które oznacza „otoczone wodami” – miano to wywodzi się prawdopodobnie od tego, że Teramo położone jest pomiędzy rzekami Vezzola oraz Tordino.

Mając szczegóły ze sobą, warto odpowiedzieć na pytanie, do kogo skierowany jest produkt „apartamenty i domy w Teramo”? Otóż dla większości z Was. Można tu przeżyć niezapomniane wakacje miejskie, urlop w górach, wakacje nad morzem, a wszystko to w otoczeniu naturalnych i wiejskich krajobrazów. Urlop w Teramo to ciekawa propozycja dla osób, które szukają ciekawych i nie zadeptanych miejsc, oferujących mnóstwo atrakcji do zwiedzania, a także dla wszystkich tych, którzy chcą wypocząć w spokojnej atmosferze. Jak widać, miasto oferuje dla każdego coś miłego, dlatego też zerknijcie w stronę Teramo, gdy będziecie szukać miejsca na wymarzone wakacje we Włoszech.

 

Apartamenty i domy w Teramo

Apartamenty i domy w Teramo

W podjęciu dobrej decyzji, może pomóc Wam zerknięcie w stronę naszej oferty wakacyjnej. Otóż NOVASOL ma tu dla Was zakwaterowanie, które dostępne jest w atrakcyjnych cenach. Poza tym, decydując się na apartamenty i domy w Teramo, doświadczycie zupełnie nowych doznań, jakże odmiennych od tych, które oferują wiecznie przepełnione hotele i pensjonaty. Nasze kwatery w Abruzji to gwarancja:

 • Indywidualności oraz samodzielności.

 • Prywatnej atmosfery.

 • Pełnej niezależności.

 • Kompletnego wyposażenia i dostępu do niezbędnych mediów.

 • Opieki naszego lokalnego serwisu.

 • Pewności, że z danego obiektu i jego udogodnień, będziecie korzystać tylko Wy.

 • Komfortu i bezpieczeństwa.

Duży wybór, to także atut naszej wakacyjnej oferty. Nasze apartamenty i domy w Teramo są bardzo zróżnicowane pod wieloma względami, jak np. lokalizacji, standardu, wielkości czy dodatkowych atrakcji. Dzięki temu, możemy zaoferować Wam m.in. kwatery all inclusive, apartamenty z basenem, domki wakacyjne na terenie gospodarstw agroturystycznych, wielkie posiadłości dla grup, mieszkania dla dwojga i wiele innych. Zapraszamy!

 

Apartamenty i domy w Teramo

Wakacje w Teramo

Przed wyjazdem na urlop do Teramo przećwiczcie Wasze mięśnie nóg, bowiem jest tu sporo do obejrzenia, a i poza miastem czeka na Was sporo atrakcji. Skupmy się jednak najpierw na samym Teramo. Wybierając noclegi z katalogu „apartamenty Włochy”, poznacie takie miejsca jak:

 1. San Giorgio – część miasta z placem Garibaldiego, Martiri della Liberta oraz Katedrą.

 2. San Leonardo – część powstała w czasach rzymskich z licznymi kościołami.

 3. Santo Spirito – część z rzymskim amfiteatrem.

 4. Santo Maria a Bitetto – najnowsza część starówki.

To była tylko najstarsza część miasta. W całym Teramo czeka na Was mnóstwo kościołów, pałaców, willi oraz muzeów. No i koniecznie sprawdźcie ofertę lokalnych punktów gastronomicznych, w których poznacie prawdziwie włoskie smaki.

Apartamenty i domy w Teramo, to zakwaterowanie, z którego łatwo i szybko dotrzecie do wielu ciekawych miejsc. Wystarczy wsiąść  w auto, autobus, rower lub wyruszyć pieszo szlakiem i już będziecie mogli odkrywać najpiękniejsze miejsca we Włoszech. Wśród polecanych miejsc nie może zabraknąć kurortów położonych nad Adriatykiem, Parku Narodowego Gran Sasso d’Italia, a także miast takich jak Pescara, Ascoli Piceno, L’Aquila a nawet Rzymu (w którym oferujemy produkt „noclegi w Rzymie”). To będą niezapomniane wakacje w Teramo!