Apartamenty i domy w Villalago

Villalago to niewielka miejscowość położona w południowo-wschodniej części włoskiej Abruzji, praktycznie w samym środku półwyspu Apenińskiego. Widząc tą lokalizację, przed oczami zapewne staną Wam długie piaszczyste plaże, jednak jest to bardzo mylne mniemanie. Otóż, Villalago otoczona jest masywem Monte Genzana, którego szczyty dochodzą do prawie 2200 metrów n.p.m., a samo miasteczko znajduje się przy wąwozie Sagittario, co daje jej miano jednej z najpiękniej położonych osad w całym kraju - w sam raz na niezapomniane wakacje we Włoszech!

Łatwo się domyślić, że nasza oferta „apartamenty i domy w Villalago” to idealna propozycja na wakacje w górach. Polecamy to miejsce tym bardziej, iż stanowi ciekawą odmianę od, pełnych turystów, Dolomitów na północy kraju. Villalago oferuje Wam więcej spokojnej atmosfery, dużo więcej zielonych krajobrazów oraz mnóstwo, naturalnych i stworzonych przez człowieka, atrakcji. Można tu również, z powodzeniem, spędzić zimowy urlop, bowiem w okolicy znajdują się świetnie przygotowane trasy oraz wyciągi, a jeśli niestraszne Wam pokonanie 100 kilometrów, to można jeden dzień zarezerwować sobie na wypoczynek nad Morzem Adriatyckim. Jak widać, możliwości jest sporo, dlatego polecamy Villalago na niezapomniane wakacje - wystarczy sprawdźić naszą ofertę "noclegi Włochy".

 

Apartamenty i domy w Villalago

Apartamenty i domy w Villalago

Planując urlop we włoskiej Abruzji, należy wcześniej zapewnić sobie solidny dach nad głową. I tu z pomocą przychodzi do Was NOVASOL. My, mamy dla Was w pełni wyposażone i funkcjonalne apartamenty i domy w Villalago oraz okolicy, dzięki którym poczujecie się jak we własnym domu – tyle że we Włoszech. Oprócz tego, nasze kwatery wakacyjne z katalogu „wakacje w Abruzji”, to gwarancja bezpieczeństwa, wygody, komfortu oraz prywatności. Wszystko to jest możliwe, ponieważ nasze obiekty są w pełni samodzielnymi jednostkami mieszkalnymi, które są dostępne tylko dla Was podczas trwania najmu!

Również pod względem różnorodności kwater wakacyjnych mamy Wam wiele do zaoferowania. Na naszych stronach znajdziecie domy w samym centrum Villalago, na jego obrzeżach lub daleko poza miastem, na łonie natury i w otoczeniu gór oraz lasów. Nasze kwatery różnią się także standardem, wielkością oraz wyposażeniem w dodatkowe udogodnienia. Dzięki temu, możecie wybierać spośród takich kwater jak:

  • Domy z basenem

  • Domy z widokiem na góry

  • Domy dla aktywnych

  • Domy przyjazne zwierzętom

Zaprszamy!

 

Apartamenty i domy w Villalago

Wakacje w Villalago

Villalago, mimo niewielkich rozmiarów, ma naprawdę sporo do zaoferowania. Nic więc dziwnego, że należy do czołówki najbardziej interesujących i najpiękniejszych miejscowości w kraju. Spacerując uliczkami miasta, poznacie takie miejsca jak:

  1. Rocca di Villalago – forteca powstała w XI wieku. Z niej można podziwiać piękno wąwozu Sagittario

  2. Ratusz miejski – budynek z XIX wieku, w którym mieści się Muzeum Tradycji i Sztuki.

  3. Młyn wodny – w którym znajduje się mała pracownia wełniarska.

  4. Zabytkowe kościoły – Madonna della Grazie, Michała Archanioła, Madonny z Loreto, panny Boleściwej.

  5. Pustelnia św. Dominika.

Rezerwując domy i apartamenty w Villalago z katalogu „apartamenty Włochy”, poznacie również jak piękna może być natura. W otoczeniu miejscowości znajdziecie góry, lasy, jeziora krasowe oraz rezerwaty i parki Narodowe – wystarczy tylko wkroczyć (pieszo lub rowerem) na szlak turystyczny i przeżyć dzień pełen wrażeń. Szczególnie polecamy Wam spacer trasami rezerwatu Monte Genzana, Parku Narodowego Abruzji, Parku Majella oraz rezerwatu wąwozu Sagittario – pamiętajcie tylko, aby na wycieczkę zabrać ze sobą aparat fotograficzny, ponieważ widoki są przepiękne! Dodatkowo, dla chętnych, polecamy wycieczkę do Tivoli, Rzymu (sprawdźcie także  ofertę „Rzym apartamenty”) oraz Avezzano.