Domy i apartamenty w Chieti

Domy i apartamenty w Chieti

Domy i apartamenty w Chieti

Chieti to duże miasto położone w środkowo-wschodniej części włoskiej Abruzji, ok. 200 kilometrów od stolicy kraju – Rzymu (sprawdźcie także naszą ofertę w wiecznym mieście zatytułowaną „Rzym noclegi”). Miejscowość znajduje się zaledwie kilkanaście kilometrów od wybrzeża Adriatyku, a tuż za nią wznoszą się skaliste szczyty Apenin, a wśród nich Majella oraz Gran Sasso. Chieti podzielone jest na dwie części: stare miasto znajdujące się na wzgórzu oraz Chieti Scalo, w której wznoszą się nowe budynki. Co ciekawe, mieszkańcy miasta nazywani są teatynami, a to za sprawą tego, ze kiedyś wznosiło się tu greckie miasto Teate.

Domy i apartamenty w Chieti to gratka dla każdego, kto szuka nowych i ciekawych miejsc na wakacje. Szybki dostęp do morza i gór sprawia, że możliwości spędzenia wolnego czasu są tu bardzo szerokie, a bogate w zabytki i atrakcje miasto oraz okolica, zachęcają do zwiedzania i odkrywania tajemnic i historii. Jeżeli więc nie wybraliście jeszcze miejsca na wakacyjny relaks, to rozważcie Chieti i jego obiekty z katalogu "noclegi Włochy".

 

Domy i apartamenty w Chieti

Zapraszamy do Chieti na niezapomniany urlop i do skorzystania z naszej oferty noclegowej. Mamy tu dla Was wyposażone oraz całkowicie samodzielne kwatery wakacyjne, w których wypoczniecie pomiędzy kolejnymi dniami pełnymi wrażeń. Prócz tego, nasze domy i apartamenty w Chieti zapewnią Wam komfort, wygodę, bezpieczeństwo oraz relaks w prywatnej atmosferze. Możemy zagwarantować wszystkie te cechy, bowiem w katalogu „Abruzja wakacje”, znajdziecie tylko obiekty, które spełniają nasze uniwersalne wymogi. Wśród nich są:

 1. Obiekt jako całość jest dostępny tylko dla osób, które go zarezerwowały.

 2. Obiekt posiada własną kuchnię (lub aneks), które są wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia i przybory.

 3. Obiekt posiada własną łazienkę.

 4. Kwatera ma dostęp do wszelkich niezbędnych mediów.

 5. Obiekt jest całkowicie niezależny i samodzielny.

Oczywiście, wiele domów i apartamentów ma również dodatkowe zalety, które sprawiają, że Wasze wakacje są jeszcze bardziej udane. W Chieti, największą popularnością cieszą się takie obiekty jak:

 • Domy z panoramicznym widokiem – codzienny widok na góry, na pewno nastroi was pozytywnie podczas urlopu.

 • Apartamenty i domy z basenem – własny akwen to prawdziwy luksus i gwarancja wypoczynku nad wodą w prywatnej atmosferze.

 • Domy przyjazne zwierzętom – najlepsza opcja dla osób, które lubią podróżować z własnym zwierzakiem.

Zapraszamy!

 

Domy i apartamenty w Chieti

Wakacje w Chieti

Spędzając urlop w Chieti, koniecznie trzeba sprawdzić, jakie atrakcje ma dla Was przygotowane miasto – a jest tu z czego wybierać. Rezerwując produkt "apartamenty Włochy” w Chieti odkryjecie takie miejsca jak:

 • Pozostałości po czasach rzymskich – amfiteatr, szczątki teatru, trzech świątyń oraz term. Obiekty te pochodzą z I wieku p.n.e.

 • Katedra św. Justyna – gotycka budowla z VIII wieku.

 • Kosciół św. Franciszka – z malowidłami Giovanniego Battisty Spinelli.

 • Willa Frigerj – mieści się w niej Narodowe Muzeum Archeologiczne.

Poza tym, znajdziecie tu mnóstwo kościołów, pałaców, bram miejskich, wież obronnych i zabytkowych domostw – naprawdę jest z czego wybierać!

Gdy już przejdziecie miasto wzdłuż i wszerz, a jeszcze zostanie Wam trochę czasu do wyjazdu, to koniecznie powinniście wybrać się poza miasto. Opcje do wyboru są dwie: wycieczka nad Adriatyk lub wędrówka po górach. Pierwsza możliwość to okazja do relaksu na piaszczystych plażach regionu i możliwość skorzystania z licznych atrakcji wodnych. Druga opcja również jest bardzo oczywista – godziny podziwiania majestatycznych szczytów i natury. To będą niezapomniane wakacje we Włoszech!